رفتن به مطلب
  • 0

پرداخت درون برنامه ای بازار

naser sahami

سوال

سلام دوستان من بعد یه ماه متوجه شدم برنامه که تو بازار با نام پولی ثبت کردم بصورت خود بخود به پولی و درون پرداخت تبدیل شده :nemidoonam: وحالا موندم البته شایان جان گفت که باید ایمیل بدم اونجا ولی تا دو سه روزی باید تعطیل باشه بازار ایا راهی هس خودم مشکل را حل کنم

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

6 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

یعنی الان هم نماد پولی رو داره هم نماد درون پرداخت؟!!چطور آخه!؟

خودتون فکر نکنم بتونید کاری کنید مشکل از اوناست...

• ایمیل بدید
لینک ارسال

سلام

شما مثل من خیلی هول کردی هم برنامه رو قیمت گذاری(برنامه فروشی) کردی هم محصول فروشی گذاشتی(درون پرداخت) اونجوری کاربر باید هم برنامه رو بخره و هم درون پرداختش رو پول بده  (-:

دوست من قیمت برنامه برای برنامه هایی که فقط فروشی هستن و شما باید اون رو صفر قرار بدی ینی رایگان با پرداخت درون برنامه ای به این صورت که قیمت برنامه رو صفر میزنی ولی نشان درون پرداخت کنار قیمت صفر باید دیده بشه

دوم شما از قسمت درون پرداخت همون محصولی که درون پرداختش کردی رو انتخاب کن و قیمت محصولت رو ویرایش کن و ذخیره کن و تمام حالا برنامت شده رایگان با پرداخت درون برنامه ای

و ی نکته دیگه اینکه برای تست اون قیمت محصول رو که از قسمت درون پرداخت قیمت گذاری کردی باید صفر بزاری تا هم خودت بتونی تست کنی هم بازار بتونن برنامت رو بررسی کنن و بعد از بررسی برنامه و تایید شدن میتونی بری و قیمت محصول رو افزایش بدی (اگه قیمت محصول صفر باشه میتونی خودت برنامه ای رو که درون پرداخته رو نصب کنی و با قیمت صفر تومن بخری و تست کنی و گفتم بعد تایید قیمت نهایی گذاشته میشه)

پس

قیمت برنامه برای اونایی که برنامشون فروشیه و درون پرداخت نداره

و قیمت محصول برای برنامه هایی که درون پرداخت دارن و بصورت فروشی نیستن

مشکلی بود من در خدمتت هستم

لینک ارسال

مشکل اینکه من اصلا درون پرداخت نکردم  :'(  بازار سرخودی اینکار را کرده.

سلام

دوست من بازار این کارو نمیکنه اصلا دسترسی به سورس کد برنامه نداره و من از این قضیه مطمینم

بعدشم اونا اگه درون پرداخت برای بازار سرشون میشد تو مستندات بازار میزاشتن تا همه استفاده کنن

سوما برای تغییر کوچیک داخل برنامه ایمیل میزنن بهت که خودت تغییرات رو ایجاد کنی

برو دوباره برنامت رو چک کن ببین کجا اشتباه کردی و تو بارگذاری برای بررسی دوباره از اول همه کارارو چک کن درست میشه شک نکن که شک کردن حرامه (-:

لینک ارسال

مشکل اینکه من اصلا درون پرداخت نکردم  :'(  بازار سرخودی اینکار را کرده.

لینک ارسال

مصطفی جان دقیقا توضیح میدی کجا برم  پرداخت درون برنامه را لغو و فقط فروشی کنم برنامه را بالا را دقیق متوجه نشدم گام بگام بگو دستت دردنکنه :fekr:

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...