رفتن به مطلب

اپدیت دیتابیس افلاین(از طریق بانک انلاین)

shahab.es

ارسال‌های توصیه شده

شهاب جان اینو یک تست بزن :

وقتی یک آیتم رو از Table1 دیتابیس آنلاین حذف میکنیم اون آیتم رو به Table2 انتقال بدیم از طریق کوئری Insert

بعد توی برنامه ما هم زمان میاییم Table2 رو هم میخونیم و ID هارو میگیریم . مثلا آی دی 15 و 355 توی Table2 هستند

خب همون دو تا ID رو از Table توی DbOffline میاییم حذف میکنیم  :fekr:  این کار ادامه داره تا آپدیت کلی بعدی برنامه که کاربر باید نسخه جدید برنامه رو

دانلود کنه ! خب توی اون نسخه دیتابیس آفلاین و آنلاین هماهنگی و برابری رو دارن و میشه Table2 رو خالی کرد و مجددا در صورت حذف آیتم اون هارو به Table2 انتقال داد  :fekr:

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 249
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

شهاب جان اینو یک تست بزن :

وقتی یک آیتم رو از Table1 دیتابیس آنلاین حذف میکنیم اون آیتم رو به Table2 انتقال بدیم از طریق کوئری Insert

بعد توی برنامه ما هم زمان میاییم Table2 رو هم میخونیم و ID هارو میگیریم . مثلا آی دی 15 و 355 توی Table2 هستند

خب همون دو تا ID رو از Table توی DbOffline میاییم حذف میکنیم  :fekr:  این کار ادامه داره تا آپدیت کلی بعدی برنامه که کاربر باید نسخه جدید برنامه رو

دانلود کنه ! خب توی اون نسخه دیتابیس آفلاین و آنلاین هماهنگی و برابری رو دارن و میشه Table2 رو خالی کرد و مجددا در صورت حذف آیتم اون هارو به Table2 انتقال داد  :fekr:

سلام اقا مهدی

اره، راه خیلی خوبیه، فقط باید یکم تغییرات بدم توی ای دی ها، چون ای دی هامون پرایمری هستن و باید یه ساب ای دی بذاریم که کاربر تو انلاین وارد کنه و تا اخر برای اون محتوای خاص، این شناسه ثابت باشه

مرسی، کار میکنم روش و ردیف میکنم :gol::)

لینک ارسال

سلام

من هم همین مشکل رو دارم. ولی با تغییر localhost به آدرس سایت هم مشکلم حل نشد! چطوری بفهمم باید به چی تغییر بدم؟ (البته هاست من رایگان نیست)

سلام دوست من.اینکه بیای دقیقا ادرس سایت هاستت رو بزاری ممکنه جواب نده.من رفتم توی قسمت راهنما و سوالای پرتکرارشون رو خوندم.دیدم این طور راهنمایی کردن.شمام ی چک کن ببین هست

لینک ارسال

درود

لطفا آدرس فایلی که آپلود کردید + محتویات خود فایل php که توی هاست قرار دادید رو بنویسید :gol:

آدرس آپلود فایل پی اچ پی:

public_html/App/Rahrovan

آدرسی که برای دریافت نتیجه وارد می کنم:

http://rahrovanevesal.ir/App/Rahrovan/check.php

کد پی اچ پی:

<?php
$con=mysqli_connect("rahrovanevesal.ir","*****","***********","rahrova2_dlitem");
if (mysqli_connect_errno())
{
echo "Failed to connect to MySQL: " . mysqli_connect_error();
}
$sql="SELECT * FROM `amar`";
$result=mysqli_query($con,$sql);
$rowcount=mysqli_num_rows($result);
echo $rowcount;
mysqli_close($con);
?>
لینک ارسال

سلام دوست من.اینکه بیای دقیقا ادرس سایت هاستت رو بزاری ممکنه جواب نده.من رفتم توی قسمت راهنما و سوالای پرتکرارشون رو خوندم.دیدم این طور راهنمایی کردن.شمام ی چک کن ببین هست

ممنون ولی من همچین راهنمایی پیدا نکردم!

در ضمن ما با ایرنیک کار می کنیم.

لینک ارسال

سلام

دوست من ، اصلا به ایرینیک مربوط نیست این قضیه

اگر هاستتون پولی هست، بهتره که locdllHost رو بذارید بمونه و تغییر نده

اگر هم کار نکرد، به پشتیبانی هاستتون(هاست نه دامنه) پیام بدید و اسم لوکال هاستتون رو بپرسید تا مشکلتون برطرف شه...

لینک ارسال

سلام

دوست من ، اصلا به ایرینیک مربوط نیست این قضیه

اگر هاستتون پولی هست، بهتره که locdllHost رو بذارید بمونه و تغییر نده

اگر هم کار نکرد، به پشتیبانی هاستتون(هاست نه دامنه) پیام بدید و اسم لوکال هاستتون رو بپرسید تا مشکلتون برطرف شه...

ممنون

localhost درست بود، منتها من username رو اشتباه وارد می کردم، یعنی یوزر انتخابی خودم رو وارد میکردم، درصورتی که باید با پیشوندی خود هاست اضافه می کنه، به صورت کامل وارد میکردم که مشکل حل شد.

اما دو تا سوال:

1- توی اجرای فایل پی اچ پی getcontent ، رکورد موجود رو به من نشون میده، ولی قبلش دو خط ارور میاره که مربوط به خطور 13 و 14 کد پی اچ پی هست. نمیدونم چیه؟

Warning: mysqli_query() expects parameter 1 to be mysqli, null given in /home/rahrova2/public_html/App/Rahrovan/plt/getcontent.php on line 13

Warning: mysqli_query() expects parameter 1 to be mysqli, null given in /home/rahrova2/public_html/App/Rahrovan/plt/getcontent.php on line 14

1#8#سید مصطفی سیدحسن‌زاده#به تنهایی یک لشکر بود#http://www.rahrovanevesal.ir/App/Rahrovan/plt/#0

2- توی فیلم آموزشی کوئری زیر رو گفتید که توضیح میدید اما توضیح ندادید. در واقع سوال من مربوط به آفست هست که چیکار می کنه؟

$sql = "SELECT * FROM `amar` ORDER by id LIMIT 1000 OFFSET 0";

لینک ارسال

ممنون

localhost درست بود، منتها من username رو اشتباه وارد می کردم، یعنی یوزر انتخابی خودم رو وارد میکردم، درصورتی که باید با پیشوندی خود هاست اضافه می کنه، به صورت کامل وارد میکردم که مشکل حل شد.

اما دو تا سوال:

1- توی اجرای فایل پی اچ پی getcontent ، رکورد موجود رو به من نشون میده، ولی قبلش دو خط ارور میاره که مربوط به خطور 13 و 14 کد پی اچ پی هست. نمیدونم چیه؟

Warning: mysqli_query() expects parameter 1 to be mysqli, null given in /home/rahrova2/public_html/App/Rahrovan/plt/getcontent.php on line 13

Warning: mysqli_query() expects parameter 1 to be mysqli, null given in /home/rahrova2/public_html/App/Rahrovan/plt/getcontent.php on line 14

1#8#سید مصطفی سیدحسن‌زاده#به تنهایی یک لشکر بود#http://www.rahrovanevesal.ir/App/Rahrovan/plt/#0

2- توی فیلم آموزشی کوئری زیر رو گفتید که توضیح میدید اما توضیح ندادید. در واقع سوال من مربوط به آفست هست که چیکار می کنه؟

$sql = "SELECT * FROM `amar` ORDER by id LIMIT 1000 OFFSET 0";

اساتید لطفا جواب بدید، کار ما تعجیلیه!!

من فعلا خطوط 13 و 14 رو کامنت کردم و ارور برطرف شد. ولی نمیدونم بعدا ممکنه به مشکل بخورم یا نه؟ :

// mysqli_query($con,"SET NAMES utf8");

//  mysqli_query($con,"SET CHARACTER SET utf8");

اینا خطوط 13 و 14 هستند.

لینک ارسال

سلام هموطن

کار هممون تعجیلیه :)

این دو خط برای اینه که زبون فارسی باشه ،

شما زبان فارسی رو هم تست کن

اگه بدون این دو خط جواب داد، همونطور که تو فیلم گفتم، حذفشون کن

$sql = "SELECT * FROM `amar` ORDER by id LIMIT 1000 OFFSET 0

سوالتون رو در مورد افست دقیق متوجه نشدم

چند بار توضیح دادم،

لیمیت ، مثلا میگه 5 تا 5 تا اطلاعات خونده بشه

افست میگه از یه عددی 5 تا 5تا خونده بشه

میشه گفت نقطه شروعه رکورد هاست...

حالا من نقطه شروع رکورد هارو، دادم تعداد رکورد های بانک افلاین

یعنی مثلا 30 تا رکورد تو بانک افلاین هست که داریم، از 31 به بعد(افست 30) اطلاعات رو از انلاین میخونیم...

لینک ارسال

الان دقیقا من چیو باید کامل کنم؟

کجارو مشکل داری، بگو اگه بلدم کمکت کنم

حذف دیتابیس رو یا این که بفهمه دیتابیس باید حذف بشه و جدید از اول پر بشه رو :)

سلام داداش.حقیقتش من کل کارایی ک گفتی رو انجام دادم.توی کدای php مشکلی ندارم.چون قشنگ کار میکنه.فقط نمیدونم چرا وقتی توی برنامه روی آپدیت میزنم،اون پروگرس دیالوگ تموم نمیشه.(آپدیت انجام نمیشه.).

توی سورس برنامتم کدهارو تغییر دادم.ممنون میشم راهنمایی کنی.

لینک ارسال

یا حضرت کد طولانی :crazy:

اقا شهاب از وقتی کتاب خونه فراخوانیو نوشتی بدجور مفت خور شدم یه کتاب خونم واسه این بساز قربون دستت شیرازیم بیشتر 2خط حوصله ندارم :D  :eynak:

لینک ارسال

یا حضرت کد طولانی :crazy:

اقا شهاب از وقتی کتاب خونه فراخوانیو نوشتی بدجور مفت خور شدم یه کتاب خونم واسه این بساز قربون دستت شیرازیم بیشتر 2خط حوصله ندارم :D  :eynak:

کم کم باید بری سمت کارای طولانی دلاور، یه چیزایی پارامتر زیاد داره، کتابخونه پیچیده ترش میکنه

سلام داداش.حقیقتش من کل کارایی ک گفتی رو انجام دادم.توی کدای php مشکلی ندارم.چون قشنگ کار میکنه.فقط نمیدونم چرا وقتی توی برنامه روی آپدیت میزنم،اون پروگرس دیالوگ تموم نمیشه.(آپدیت انجام نمیشه.).

توی سورس برنامتم کدهارو تغییر دادم.ممنون میشم راهنمایی کنی.

این خطوط رو کنترل کن

If job.GetString = "nothing" Then
			ToastMessageShow("error",False)
		Else 

باید به این شکل بشن

progressDialogHide
		Else 

که البته اگر این مشکل وجود داره، احتمالا یه مشکلی داری، که ارور میده

لینک ارسال

باید به این شکل بشن

progressDialogHide
		Else 

که البته اگر این مشکل وجود داره، احتمالا یه مشکلی داری، که ارور میده

ممنون.حقیقتش من تست کردم و متوجه شدم که job.sucess درست انجام نمیشه.(job.sucess=false) میشه.

و این خطارو میئه.

Screenshot_2015_12_22_18_48_34.pngت

من دقیقا همون فایل های شمارو استفاده کردم و فقط مشخصات هاست خودمو جایگزین کرئم.لطفا کمک کنید که بدجور گیرم.تشکر

لینک ارسال

سلام مثه اینکه مشکلی توی کش داره

اگر با همون سورس کار کردید

نباید مشکلی داشته باشه

برای مشکلتون یه تاپیک بزنید .و مطرح کنید

لینک ارسال

سلام داداش اگه میشه زود جواب بده

من همه کارا رو انجام میدم و از هاست رایگان استفاده میکنم.

الان که کدهای اپلیکیشن رو نوشتم وقتی میخوام کامپایلش کنم میپره بیرون و از If job.GetString > rowCount Then خطا میگیره ، چرا؟

لینک ارسال

سلام داداش اگه میشه زود جواب بده

من همه کارا رو انجام میدم و از هاست رایگان استفاده میکنم.

الان که کدهای اپلیکیشن رو نوشتم وقتی میخوام کامپایلش کنم میپره بیرون و از If job.GetString > rowCount Then خطا میگیره ، چرا؟

سلام

برادر شما خطا رو نمیگی، بعد میگی زود باشید :)

خطاتون احتمالا برای اینه که فرمت فایلی که rowCount رو میده (تو php) فرمت utf8 هست

این فرمت رو باید بکنید ansi

مشکلتون احتمالا حل بشه

سوالاتی که در باره هاست های رایگان هست رو کاملا جواب میدم، اما خیلی اوقات ممکنه به خاطر کمبود های سرویس هاست، مشکل حل نشه و مجبور بشید به ارائه دهنده اش تماس بگیرید

:gol::)

لینک ارسال

سلام

خطاتون احتمالا برای اینه که فرمت فایلی که rowCount رو میده (تو php) فرمت utf8 هست

مشکلتون احتمالا حل بشه

سوالاتی که در باره هاست های رایگان هست رو کاملا جواب میدم، اما خیلی اوقات ممکنه به خاطر کمبود های سرویس هاست، مشکل حل نشه و مجبور بشید به ارائه دهنده اش تماس بگیرید

داداش من همون فایلی رو که خودتون پیش آموزش گذاشته بودید رو اف کردم ، هاست پولی بگیرم مشکل حله؟

لینک ارسال

داداش من همون فایلی رو که خودتون پیش آموزش گذاشته بودید رو اف کردم ، هاست پولی بگیرم مشکل حله؟

این مشکل رو یکی دیگه از دوستان هم اشت، ادریس بود فک کنم

ببین شما یه تصویر از ارورت قرار نمیدی که، فقط میگی ارور دارم :D

مومن یه عکس بده من مطمئن تر بگم بهت

اگه مشکل اونی باشه که من گفتم، 100 فرمت فایلی که روی هاست هست باید ansi باشه

هاست ادریس با اینکه پولی بود، این فرمت رو ساپورت نمیکرد، یه هاست سی پنل دیگه گرفت و مشکلش حل شد.........

لینک ارسال

سلام

مشکلتون احتمالا حل بشه

داداش بفرما اینم یلم گرفتم از خطا خودت ببین، چک کردم ansi هم بود

حالا فیلم رو ببین بینم چی دستگیرت میشه

http://rozup.ir/info/1074206/Record_2015_12_23_11_23_28_170

لینک ارسال

عزیزم روی حالت ریلیز قرارش بدید که ببینیم چه اروری میده کلا

تو ویدیوتون فقط میپره بیرون :)

اما ارور های مربوط به rowCount بیشتر مربوط به فایل هست و فرمتش

میخوای با یه هاست پولی هم تست کن

ببین چی میشه...

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...