رفتن به مطلب
بخش Unity به انجمن اضافه شد
  • 0

در خواست سورس آموزش با پرداخت درون برنامه ای ایران اپس

mr-edris

سوال

سلام آقا کسی این سورس رو داره لطفش کنه به ما ممنون میشم!

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

11 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

دوست عزیز در پنل کاربری شما ، قسمت مستندات ، آموزش ، سورس و کتابخانه پرداخت درون برنامه ای ایران اپس برای b4a وجود دارد از آن استفاده کنید.
لینک ارسال

در در 1394/09/18, 14:36:58، MahdiHD گفته است :

دوست عزیز در پنل کاربری شما ، قسمت مستندات ، آموزش ، سورس و کتابخانه پرداخت درون برنامه ای ایران اپس برای b4a وجود دارد از آن استفاده کنید.

سلام خسته نباشید

دوست عزیز وارد  مارکت ایران اپز شدم از قسمت مستندات برای b4a مطالعه کردم و توی سورسم اجرا کردم وارد مارکت میشه خرید میکنه ولی اکتیوتی اصلی برنامه رو بعد از خرید باز نمیکنه انگار که عمل خرید انجام نشده،لطفا کمک میکنید که راه اندازیش کنم روی پروژه ام ؟دیگه موندم چه کنم

خدا خیرتون بده:gerye:

لینک نمونه سورسی که خودم نوشتم بهمراه نمونه سورس ایران اپس همراه با کتابخانه

11111

لطف کنید کدهای نمونه سورس خودم رو ملاحضه بفرمایید و صحیحش رو بفرمایید

لینک ارسال

کسی این سورس نداره خدایی

مال بازار و کندو مایکت و دارم فقط همین مونده

لینک ارسال

داداش به نظر من ارزششو نداره وقتتو با ایران اپس تلف کنی. من 27 تا برنامه دارم تو ایران اپس و تا حالا فقط 10000 تومن درآمد داشتم!! البته نمیدونم شاید درآمد شما بهتر باشه. فقط اینکه این مارکت همچین مالی هم نیس. 

لینک ارسال

اینم حرفیه پس به نظرت اونجا نفرستم؟

لینک ارسال

میگم خودت سبک سنگین کن ببین ارزششو داره یک روز مغزتو اذیت کنی؟ ببین اگر واقعا ایده نابه یا درآمد زاست انجامش بده چون مشتری داره. ولی خود مارکت ایران اپس فعال نیس!! یعنی درآمد زیادی نداره. الان حتی از مارکت همراه اول و ایرانسل هم پایین تر رفته (با وجود اینکه مارکت همراه اول درون پرداخت هم نداره) سورس رو یه ایمیل بزن به خودشون واست یه سمپل میفرستن. موفق باشین

لینک ارسال

میگم خودت سبک سنگین کن ببین ارزششو داره یک روز مغزتو اذیت کنی؟ ببین اگر واقعا ایده نابه یا درآمد زاست انجامش بده چون مشتری داره. ولی خود مارکت ایران اپس فعال نیس!! یعنی درآمد زیادی نداره. الان حتی از مارکت همراه اول و ایرانسل هم پایین تر رفته (با وجود اینکه مارکت همراه اول درون پرداخت هم نداره) سورس رو یه ایمیل بزن به خودشون واست یه سمپل میفرستن. موفق باشین

منظورت ازون تیکه که گفتی سمپل میفرستن دقیق چیه؟

نه والا ارزشش و نداره

حق با تو

لینک ارسال

یه سورس میفرستن بهش میگن نمونه کد یا همون سمپل. یعنی کتابخونه و سورس تمرینی رو بهت میدن. یه ایمیل بده بهشون جواب میدن

لینک ارسال

یه سورس میفرستن بهش میگن نمونه کد یا همون سمپل. یعنی کتابخونه و سورس تمرینی رو بهت میدن. یه ایمیل بده بهشون جواب میدن

برای b4a دارن دیگه؟ شما خودت گرفتی؟ کار باهاش راحته؟

لینک ارسال

در در 1395/11/10, 21:39:17، hussein1 گفته است :

سلام خسته نباشید

دوست عزیز وارد  مارکت ایران اپز شدم از قسمت مستندات برای b4a مطالعه کردم و توی سورسم اجرا کردم وارد مارکت میشه خرید میکنه ولی اکتیوتی اصلی برنامه رو بعد از خرید باز نمیکنه انگار که عمل خرید انجام نشده،لطفا کمک میکنید که راه اندازیش کنم روی پروژه ام ؟دیگه موندم چه کنم

خدا خیرتون بده:gerye:

لینک نمونه سورسی که خودم نوشتم بهمراه نمونه سورس ایران اپس همراه با کتابخانه

11111

لطف کنید کدهای نمونه سورس خودم رو ملاحضه بفرمایید و صحیحش رو بفرمایید

سلام

من از کتابخانه ایران اپس استفاده کردم...

بعضی از دستگاه ها مشکل دارن و پس از خرید رویداد مربوطه اجرا نمیشه و خریدشون مصرف نمیشه...

یعنی خریدشان معلق و امکان خرید مجدد هم ندارن (چون صرف نشده)

از طریق پشتیبانی هم 1 ماه پیگیری کردم و نهایتا گفت ما B4A رو پشتیبانی نمی کنیم !

حیفم میاد بازی رو حذف کنم چون نصب خوبی داشته...

به نظرتون چطور میتونم کتابخانه java رو تبدیل به B4A کنم ؟

ممنون

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...