رفتن به مطلب
برای استفاده از انجمن و عضـویت کلیک کنید.

AnswerCenter

مرکز پاسخگویی به سوالات برنامه نویسی

درخواست سفارش پروژه

اطلاعیه

کاربر گرامی

به انجمن برنامه نویسی AnswerCenter.ir خوش آمدید

 برای استفاده از تمامی امکانات سایت لطفا در انجمن عضو شوید


Kamram66

کاربر عادی
 • تعداد ارسال ها

  15
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

اعتبار در سایت

1 متوسط

درباره Kamram66

 • درجه
  کاربر
 • تاریخ تولد تعیین نشده

مشخصات پروفایل

 • محل زندگی
  Array
 1. انجام دادم . باز هم نشد .. فقط یک نکته : من آدرس اینجوری میدم : "http://5.61.30.168" و پورت را 3000 آیا همین کفایت میکنه . آیا باید تنظیم خاصی از سمت سرور بدم ؟
 2. سلام مهندس جان . بنده آموزش و سورس های شما را خریدم و بسیار عالی بود . کار کردم و nodejs را در سرور آنلاین خودم نصب و فعال کردم و تست های آموزشی را از طریق بروزر تست گرفتم و همه چیز درست کار کرد . سورس های b4a را بدون خطا نصب کردم و کدهای سرور را نیز اجرا و فعال کردم . ولی هیچ کانکتی از سمت اپ به سرور اتفاق نیفتاد . وقتی دکمه ورود به چت را میزنم فقط سرویس استارت میخوره ولی هیچ ارتباط و کانکتی ایجاد نشد . لطفن راهنمایی کنید باید چه کنم
 3. سلام وقتی کتابخانه و sdk را بروزرسانی کردم . این ارور را میدهد . لطفن راهنمایی کنید java.lang.NoClassDefFoundError: com.persiancolordialog.dialog.ColorDialog at com.persiancolordialog.core.PersianColorDialog.<init>(PersianColorDialog.java:19) at com.persiancolordialog.core.PersianDialog.buildColorDialog(PersianDialog.java:26) at taxi1824.as.user.ferst_page._dialogcolor(ferst_page.java:2231) at taxi1824.as.user.ferst_page._send_tozihat_click(ferst_page.java:2924) at java.lang.reflect.Method.invoke(Native Method) at java.lang.reflect.Method.invoke(Method.java:372) at anywheresoftware.b4a.shell.Shell.runMethod(Shell.java:732) at anywheresoftware.b4a.shell.Shell.raiseEventImpl(Shell.java:348) at anywheresoftware.b4a.shell.Shell.raiseEvent(Shell.java:255) at java.lang.reflect.Method.invoke(Native Method) at java.lang.reflect.Method.invoke(Method.java:372) at anywheresoftware.b4a.ShellBA.raiseEvent2(ShellBA.java:144) at anywheresoftware.b4a.BA.raiseEvent2(BA.java:180) at anywheresoftware.b4a.BA.raiseEvent(BA.java:176) at anywheresoftware.b4a.objects.ViewWrapper$1.onClick(ViewWrapper.java:80) at android.view.View.performClick(View.java:5076) at android.view.View$PerformClick.run(View.java:20279) at android.os.Handler.handleCallback(Handler.java:739) at android.os.Handler.dispatchMessage(Handler.java:95) at android.os.Looper.loop(Looper.java:135) at android.app.ActivityThread.main(ActivityThread.java:5910) at java.lang.reflect.Method.invoke(Native Method) at java.lang.reflect.Method.invoke(Method.java:372) at com.android.internal.os.ZygoteInit$MethodAndArgsCaller.run(ZygoteInit.java:1405) at com.android.internal.os.ZygoteInit.main(ZygoteInit.java:1200)
 4. سلام وقتی کتابخانه و sdk را بروزرسانی کردم . این ارور را میدهد . لطفن راهنمایی کنید java.lang.NoClassDefFoundError: com.persiancolordialog.dialog.ColorDialog at com.persiancolordialog.core.PersianColorDialog.<init>(PersianColorDialog.java:19) at com.persiancolordialog.core.PersianDialog.buildColorDialog(PersianDialog.java:26) at taxi1824.as.user.ferst_page._dialogcolor(ferst_page.java:2231) at taxi1824.as.user.ferst_page._send_tozihat_click(ferst_page.java:2924) at java.lang.reflect.Method.invoke(Native Method) at java.lang.reflect.Method.invoke(Method.java:372) at anywheresoftware.b4a.shell.Shell.runMethod(Shell.java:732) at anywheresoftware.b4a.shell.Shell.raiseEventImpl(Shell.java:348) at anywheresoftware.b4a.shell.Shell.raiseEvent(Shell.java:255) at java.lang.reflect.Method.invoke(Native Method) at java.lang.reflect.Method.invoke(Method.java:372) at anywheresoftware.b4a.ShellBA.raiseEvent2(ShellBA.java:144) at anywheresoftware.b4a.BA.raiseEvent2(BA.java:180) at anywheresoftware.b4a.BA.raiseEvent(BA.java:176) at anywheresoftware.b4a.objects.ViewWrapper$1.onClick(ViewWrapper.java:80) at android.view.View.performClick(View.java:5076) at android.view.View$PerformClick.run(View.java:20279) at android.os.Handler.handleCallback(Handler.java:739) at android.os.Handler.dispatchMessage(Handler.java:95) at android.os.Looper.loop(Looper.java:135) at android.app.ActivityThread.main(ActivityThread.java:5910) at java.lang.reflect.Method.invoke(Native Method) at java.lang.reflect.Method.invoke(Method.java:372) at com.android.internal.os.ZygoteInit$MethodAndArgsCaller.run(ZygoteInit.java:1405) at com.android.internal.os.ZygoteInit.main(ZygoteInit.java:1200)
 5. سلام من امروز sdk ، b4a را بروزرسانی کردم و بعد از اون با ریساکلر دچار مشکل شد و ارور میده . با sdk قدیمی مشکل نداره لطفن پیگیری کنید مشکل از کجاست . (من از sdk خود بیسیک استفاده میکنم )
 6. سلام استاد از این دستور برای ساخت اسلاید استفاده کردم ولی فقط روی 2 تا عکس اول و دوم میره بر میگرده و به عکس های 3 و 4 نمیره slider1.Builder("slider1").AutoPlayRecycler(2500,slider1.AutoPlay_RIGHT).BALayout.ViewPagerLayoutManager.RecyclerView.Build slider1.PersianViewPagerLayoutManager.ScaleLayoutManager.withMinScale(1) panelrecycler.AddView(slider1,0,0%y,100%x,50.37%x) Activity.AddView(panelrecycler,0,9%y,100%x,50.37%x) slider1.ShowRecycler slider1.notifyDataSetChanged
 7. سلامی دباره مهندس جان آموزش رو چند بار مطالعه کردم بعد اینو ساختم با اسکرول ویو افقی هیچ مشکلی نداره ولی با ریسایکلر افقی مشکل داره در اسکرول ویو کل لیست هنگام ساخت بارگذاری و ذخیره میشه ولی در ریسایکلر همیشه از لیست میخونه . نکته دیگه اینکه من یک کلاس ریسایکلر دارم نمیتونم چندتا لیست بسازم که .حالا گیریم چندتا لیست بسازم چگونه در onBindViewHolder بفهمم که از کدام لیست استفاده کنم من یک دونه onBindViewHolder دارم و اون هم از آخرین لیست ساخته شده تغذیه میکنه . الان خود بازار از ریسایکلر داره استفاده میکنه هم افقی هم عمودی ، اگر اونا تونستن پس ما هم میتونیم اگر لطف کنید همون سورس قبلی که برای آموزش بازار را درست کردین را به جای اسکرول ویو از ریسایکلر استفاده کنید متشکر میشم .
 8. مهندس جان منظور شما اینه که متغیر ذخیره سازی در گلوبال تعریف شود مانند یک لیست یا مپ یا نوع ذخیره سازی خاصی هست ؟؟ من همیشه اطلاعات را در یک map و بعد در یک list ذخیره و لیست میکنم ، این روش مشکلی نداره? یا بهتر است از مدل type استفاده کنم ؟ ولی از همه مهمتر این سوال بنده هست /! 1- در سورس شبیه کافه بازار ، در اسکرول های افقی به جای اسکرول ویو از ریسایکلر استفاده کردم ،برنامه کار میکنه ولی مشکلش اینه که من هفت تا سطر افقی دارم و وقتی هر یک از ریساکلر های افقی را چپ و راست میکنم اطلاعات سطر هفتم را بارکذاری میکند و از لیست آخر اطلاعات را میخواند. مشکل من اینجاست : در قسمت onBindViewHolder وقتی دارم اطلاعات را دریافت میکنم (Dim link As Map=list.Get(position ، از آخرین لیست موجود اطلاعات را میخونه . چگونه میتونم بهش بفهمونم اگر سطر 2 بود بره از لیست 2 بخونه نه از لیست 7 که آخرین بار تولید شده . یک چیزی متوجه شدم سایز getItemCount را درست نگه میداره ولی محتوا را نه . یک راهنمایی دقیق بکنید متشکر میشم . از صبوری و پاسخ گویی شما پیشا پیش متشکرم .
 9. سلام 1- در سورس شبیه کافه بازار ، در اسکرول های افقی به جای اسکرول ویو از ریسایکلر استفاده کردم ،برنامه کار میکنه ولی مشکلش اینه که من هفت تا سطر افقی دارم و وقتی هر یک از ریساکلر های افقی را چپ و راست میکنم اطلاعات سطر هفتم را بارکذاری میکند و از لیست آخر اطلاعات را میخواند. مشکل من اینجاست : در قسمت onBindViewHolder وقتی دارم اطلاعات را دریافت میکنم (Dim link As Map=list.Get(position ، از آخرین لیست موجود اطلاعات را میخونه . چگونه میتونم بهش بفهمونم اگر سطر 2 بود بره از لیست 2 بخونه نه از لیست 7 که آخرین بار تولید شده . یک چیزی متوجه شدم سایز getItemCount را درست نگه میداره ولی محتوا را نه . 2- یک مشکل دیگه در بیشتر مواقع وقتی صفحه گوشی را خاموش و روشن میکنیم محتوای ریسایکلر پاک میشه و هیچ چیزی نشون نمیده .
 10. سلام مهندس جان سال نو شما مبارک باشه یک سوال کوچولو: چرا یک لیست ریسایکلر ساده ایجاد میکنیم حجم برنامه 3 مگ میشه آیا راه حلی وجود داره برای ریسایکلرهای ساده حجم برنامه را کم کرد حتی وقتی کتابخانه شما را انتخاب میکنیم کامپایل برنامه خیلی سنگین میشه . متشکر میشم یک توضیح کوچولو بدید تا در جریان این سنگینی بشم .
 11. خیلی خیلی متشکرم محبت کردین
 12. سلام برادر قبلا" با کتابخانه نسخه قدیمی یک آموزش برای ساخت صفحه اول شبیه بازار درست کرده بودین ولی با این کتابخانه جدید و کامل کمی برای من سخت شده که داخل یک ریساکلر عمودی چندتا ریساکلر افقی قرار بدم . اگر لطف کنید یک سورس یا یک آموزش ارائه بدین بسیار عالی میشه متشکرم
 13. سلام برادر خسته نباشید در قسمت ویو درختی یک مشکل دارم. میخواهم لیست ها هنگام نمایش اول بسته باشد و بعد از کلیک باز شود درحال حاضر همه باز هستن لطفن راهنمایی کنید متشکرم
 14. سلام بنده این کتابخانه خوب را خریدم ولی خروجی های من شبیه خروجی های آموزش داده شده ، نشد. لطفن تمام سورس ها و xml های موجود برای این کتابخانه را قرار دهید همراه آموزش ها هیچ سورسی برای من نیومد متشکرم
×
×
 • جدید...