رفتن به مطلب
  • 0

سوال در مورد TTS

Milad-Mohammadi

سوال

سلام دوستان چنتا سوال راجع به TTS و ICOStexttospeach داشتم.

من تو برنامم وقتی با TTS کار میکنم زبان فارسی رو که اضافه میکنم نه تو شبیه ساز و نه تو هر گوشی دیگه ای کار نمیکنه و ارور میده.

سوال اول اینه که:

چطور میتونم زبان فارسی رو اضافه کنم که به خوبی کار کنه و متن رو تبدیل کنه؟؟؟

و سوال دیگم اینه که:

میخوام تو کاربر تو هر برنامه ای(مثل تلگرام و لاین و واتس و...) وقتی رو share متن کلیک میکنه تو منو share آیکون برنامم باشه و وقتی رو آیکون برنامم کلیک میکنه یه پنجره کوچیک تو همون برنامه اجرا بشه (اگه اجرا نشه ام مهم نیس) و متن به صدا تبدیل بشه.

همچین چیزی امکان داره آیا؟؟؟

دوستان به سوالام جواب بدین ممنون میشم واقعا

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

5 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سلام.

در مورد سوال اولتون یادم نیست دقیقا فکر کنم باید یه دیتایی دانلود بشه و به یه بخش از کارت حافظه ریخته بشه یا نصب بشه تا این کتابخانه ، زبان فارسی رو پشتیبانی کنه.... باز میگم یادم نیست دقیق :fekr: .

و برای اینکه برنامه تون بره تو لیست برنامه های انتشار:

http://answercenter.ir/topic/9085-%D8%A7%D8%B6%D8%A7%D9%81%D9%87-%D8%B4%D8%AF%D9%86-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D8%A8%D9%87-%D9%84%DB%8C%D8%B3%D8%AA-%D8%A7%D8%B4%D8%AA%D8%B1%D8%A7%DA%A9-%DA%AF%D8%B0%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%A7%D8%B5%D9%84%DB%8C-%DA%AF%D9%88%D8%B4%DB%8C/

لینک ارسال

سلام من دنبال tts فارسی بودم ی نمونه هم پیدا کردم(e speak) اما جواب نمیده فارسی رو جوری تلفظ میکنه که خودمم متوجه نمی شدم برو توی سایتش کلا توضیح داده چجوری فعالش کنی و توی سایت هم جستجو کنی اموزش کار با tts رو پیدا میکنی شما با استفاده از سورس خودت و موتور نصب شده فارسی رو گوشیت متن رو برات میخونه اما تلفظ فارسی tts زیاد جالب نیست اگه خواستی پیام خصوصی بده بیشتر راهنماییت کنم

لینک ارسال

سلام

tts رو بیخیال بشید

میتونید از کتابخانه Icos Text To Speach استفاده کنید :ok:

لینک ارسال

شما باید این موتور رو نصب کنید اینم لینکش

http://espeak.irtbc.com/index.php/pages/general/download.html

بیشتر از ی هفته گشتم اخرشم درست جواب نمیده تلفظ جالب نیست

1 شما این موتور رو رو گوشیتون نصب کنید

2 برنامه خودتون رو بنویسید و متن رو طبق برنامه با tts برای خوندن قرار بدید(باید بصورت فارسی بخونیش تو برنامه نیاز شد بگو کد بدم)

3 موتور نصب شده رو گوشیتون رو از تو تنظیمات بصورت پیش فرض خواندن متن انتخاب کنید

4 برنامه رو نصب کن رو گوشیت  و اجراش کن

لینک ارسال

سلام

tts رو بیخیال بشید

میتونید از کتابخانه Icos Text To Speach استفاده کنید :ok:

سوالم در مورد کتابخانه ای که شما معرفی کردید هم بود...چطور میتونم فارسیشو فعال کنم؟؟؟

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...