رفتن به مطلب

ساخت ImageSlider با ViewPager

امین شاهدی

ارسال‌های توصیه شده

با سلام  

این آموزش ساخت ImageSlider مثل برنامه گالری گوشی رو یاد میگیرین + امکان نمایش هر لیوتی توی ViewPager + کلس CustomPagerAdapter که دیگه لازم به کد نویسی برای آداپتر ندارین و کد هارو کامل نوشتم و فقط با کمی تغییر میتونین ViewPager خودتون رو بسازین (بعد از دیدن این آموزش با کمی کار میتونین گالری حرفه ای با اضافه کردن انیمیشن و .. رو به راحتی بسازین)

دانلود 22mb

*** توی این آموزش زیاد راجع به کلس Adapter توضیحی ندادم ، اگه آموزش ساخت لیست ویو اختصصاصی و ArrayAdapter در اندروید استودیو رو ندیدین اول پیشنهاد میشه ببینینش و بعد این آموزش رو ببینید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 10 ماه بعد...

با سلام خدمت دوستان به خصوص آقا امین

میخواستم اطلاعاتم رو از سرور با Json بگیرم و با استفاده از کلاس viewpager که دوست خوبمون آقا امین زحمت کشیده کاستومش کده نمایش بدم ممنون میشم راه نماییم کنید .

اطلاعات رو به خوبی میتونم از سرور بگیریم فقط نحوی استفاده از این کلاس رو میخواستم بدونم درضمن من برای لود عکس ها از کتابخونه پیکاسو استفاده میکنم 

با تشکر

لینک ارسال

در 7 ساعت قبل، mostafa.develop گفته است :

با سلام خدمت دوستان به خصوص آقا امین

میخواستم اطلاعاتم رو از سرور با Json بگیرم و با استفاده از کلاس viewpager که دوست خوبمون آقا امین زحمت کشیده کاستومش کده نمایش بدم ممنون میشم راه نماییم کنید .

اطلاعات رو به خوبی میتونم از سرور بگیریم فقط نحوی استفاده از این کلاس رو میخواستم بدونم درضمن من برای لود عکس ها از کتابخونه پیکاسو استفاده میکنم 

با تشکر

درود

ببینید شما میایید اطلاعات رو توی یک JsonArray میریزید دیگه....

JSONArray j = new JSONArray(s);
for (int i = 0; i < j.length(); i++) {
    jsonarray.put(j.get(i));
}

بعد هرکجا که خواستید اطلاعات رو نشون بدید بیایید یک JsonObject تعریف کنید و مساوی JsonArray.getJSONobject(Position) اون jsonArray ای قرار بدید که توی کد بالا اومدیم put کردیم.

حالا برای خوندنش هم مثلا: میگیم :

Glide.with(context).load(jsonObject.getString("pic")).centerCrop().override(MyApp.with_gooshi,MyApp.with_gooshi).into(holder.imageView);

من با Glide کار کردم... حالا شما دوست داشتید میتونید با پیکاسو کار کنید...

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...