رفتن به مطلب

آموزش اندروید استودیو قسمت 5 - آشنایی و کار با اینتنت ها بخش 2

ارسال‌های توصیه شده

با سلام

خب اینم بخش بعدی آموزش

تو این بخش با اینتنت ضمنی کار میکنیم که کاربردای زیادی داره

کارش اینه که بین اکتیویتی های دیگه ی اندروید سوییچ میکنه

مثلا اشتراک گذاری و ارسال اس ام اس و تماس و ..... خیلی کارای دیگه

تو این آموزش باهاش آشنا میشیم و چند تا مثال ساده ازش میزنیم

خب

راستی یکی از دوستان هم گفته بودن که صدای خودم باشه بهتره.خب من واسه گذاشتن صدای خودم یه تا مشکل دارم:

فوق العاده وقتم کمه و 20 واحد دارم باید پاس کنم و آموزشا رو  ساعتای 12 و 1 و 2 رکورد میکنم

بعدش کلا موزیک به ادم انرژی میده واسه کار کردن.شرمنده همگی

ایشالا تو آموزشای بعد...

لینک دانلود :

http://s3.picofile.com/file/8228395542/Android_Studio_Tutorial_P05_answercenter_ir.rar.html

موفق باشید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

راستی یکی از دوستان هم گفته بودن که صدای خودم باشه بهتره.خب من واسه گذاشتن صدای خودم یه تا مشکل دارم:

فوق العاده وقتم کمه و 20 واحد دارم باید پاس کنم و آموزشا رو  ساعتای 12 و 1 و 2 رکورد میکنم

ممنون که از آموزشی که گذاشتی 

همش 20 واحد ؟! 

کجا بودی من 24 واحد (که بیشترشم درسای اصلی بود) اونم ترم اخر(دیگه خودت متوجه ای که ترم آخر باید حواست جم جمع باشه تا واحدی نیوفتی)

که مصادفش شده بود با جام جام جهانی 2010 که اتفاقا من همه فوتبال رو دیدم و همشو نمره گرفتم رفت

یادش بخیر واقعا دورانی بود برا خودش  

لینک ارسال

• 1 ماه بعد...

آقا دمت گرم خیلی آموزشات خوبه

مشتاقانه منتظرم ادامه آموزشو ببینم .

یه سوال دارم

اقا من چنتا زبون برنامه نویسی بلدم مثل ++c و php و #c

حالا بخوام جاوا رو یاد بگیرم باید چیکار کنم البته جاوا صرفا برا اندروید چون شنیدم خیلی زبان مفصلیه

با همین آموزشا کارو دنبال کنم یا منبع خاصی هست؟

ممنون

لینک ارسال

سلام،خوش اومدید، تاپیکه مستر مهدیه اما چند وقتیه فک کنم نیستش

ببین دلاور، به نظر من، شما وقتی این سه زبون رو بلدی(سینتکسشون خیلی خیلی شبیه همونطور که میدونی و سی پلاس پلاس و جاوا میشه گفت از یه مبدا هستن به نسبت بقیه زبونایی که صحبت کردیم) خیلی خیلی راحت میتونی سینتکس جاوا رو یاد بگیری

یعنی الان میتونی یه شرط ایجاد کنی

اما به نظر من جاوا به تنهایی برات کافی نیست اصلا و ابدا، شما باید اندروید استادیو یاد بگیری :)

یعنی برای مثال نحوه ساخت رویداد کلیک یا نمیدونم اختصاص دادن بک گراند برای یه دکمه یا ارتباط با سرور

اما خوب همه داریم از همین اموزشا استفاده میکنیم و یه ذره راه انداختنمون(به معنای واقعی، مباحث اموزش داده شده، کامل هستن)

فعلا فک کنم کافی باشن اینا....

لینک ارسال

• 5 ماه بعد...

سینتکس جاوا بسیار شبیه c# هستش ( هرچند همه خانواده های  c++  یه جور هستن ) غیر از زبان باید با دستور اختصاصی نوع سیستم عامل ( اینجا اندروید ) و کابخانه های موجود آشنا بشید و گرنه دونستن جاوا تنها کاری رو پیش نمی بره

خیلی ها جاوا رو دوس دارن و برنامه نویس های جاوا پول خوبی در میارن اما اگر تغیر نکنه ( طرفدار های جاوا نارحت نشن ) روزی میرسه که چیزی از جاوا نمونده باشه

:-)

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...