رفتن به مطلب
  • 0

مشکل با برنامه ی پیامکی + سورس قرار گرفت

moein921

سوال

ویرایش شد سورس به همراه دکمه و مثال قرار گرفت تا دوستان بهم ریختگی پنل و لیبیل و عدم نمایش متن رو ببینن و بعد به حل مشکل من بپردازن!!!

سلام برنامه ی پیامکی دارم که یه مشکل بزرگ داره اونم اینه که وقتی متن طولانی دربانک اطلاعاتی وارد میکنم در لیبل متن کامل رو نمایش نمیده !!!

یعنی نصف متنو نمایش نمیده و پنل و لیبل متناسب با متن بزرگ نمیشن!!!

ضمنا میخوام یه دکمه پایین متن باشه مثل دکمه ی اشتراک که در بالای پنل هست خودتون سورس رو ببینید متوجه میشین ببینید

من الان دو تا دکمه زیر لیبل گذاشتم یه جا معلومه یه جا معلوم نیست.

آدرس دانلود سورس 600 کیلوبایته !!!!

http://s6.picofile.com/file/8228895368/sms22222.rar.html

من فقط گیر همین قسمتم هر کسی در توانشه راهنمایی کنه من کارم راه بیفته برنامم ساخته شه

حتما سورس رو دانلود کنید و کمکم کنید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

13 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سلام

درست شد؛بفرما:

http://s3.picofile.com/file/8229045400/sms22222.rar.html

تشکر کم بود گفتم متنی هم تشکر کنم + دکمه ی تشکر :)

لینک ارسال

سلام

من هم تست کردم سورس رو ، با متن بلند هم مشکلی نبود و تا انتهای متن رو نمایش داد داخل یه پنل

اما راجب دکمه ای که میگید من دکمه ای در پایین پنل ندیدم تو این سورس که ببینیم مشکلش چیه !

اما میشه فرضیه داد که اون دکمه ای که میگید رو توی دیزاینر اسکرسپت کد نزاشتید واسش چون اگه کد بزارید پنل هرجوری که تغییر کنه بزرگ یا کوچیک بشه اون دکمه هم با توجه به فاصله ای که از چپ و بالای پنل واسش تعریف کردید تغییر میکنه ! اگه دکمه ای که میگید با توجه به تغییر اندازه پنل ، دکمه جابجا نمیشه میتونه دلیلش این باشه که مختصاتشو در دیزاینر اسکریپت تعیین نکردید.

اگرم فکر میکنید این فرضیه اشتباست خب سورس یا کد خودتون رو قرار بدید تا بررسی بشه این سورس که گذاشتید و ما چک کردیم همین سورس از قبل داخل انجمن موجود بود و شما تغییری بهش ندادید که بگیم اشتباه از شما بوده ، پس اگه میخوا به جواب برسید باید نمونه کد های خودتون رو بزارید چون چیزی که مطرح کردید اصن داخل این سورس وجود نداشت(دکمه !)

پست اول ویرایش شد حالا امتحان کنید تا مشکلمو درک کنید

لینک ارسال

دوست عزیزم مشکل اصلی من اینه که فقط تا 14یا15خط نوشته در لیبلم نمایش میده و بقیش جا نمیشه باید بهم بگید کجای کارم اشتباست که لیبل و پنل متناسب با متن بزرگ نمیشن

البته منظورم متنهای 20خطیه به عنوان مثال

فعلا بحث دکمه ها و دیزاین رو کاری ندارم گر چه اگر دقت کرده باشین زدم دو تا دکمه ی من همیشه زیر لیبل باشه تو اسکریپت انگار ندیدین

لینک ارسال

سلام هموطن

شما لیبلتون رو از دیزاینر اضافه میکنید؟

اگر از دیزاینر اضافه میکنید، به شکل دستی این کارو بکنید و دستی بدیدش به اسکرول ویو

لینک ارسال

میشه بیشتر راهنمایی کنی اقا شهاب

اگه لطف کنی سورسمو درست کنی دوباره برام بزاری

یا تکه کد واسه رفع مشکل بدی عالی میشه

لینک ارسال

واقعیتش فردا امتحان ریاضی دارم درگیرم دلاور

الان که دارم فک میکنم مشکل از این نمیتونه باشه ، میبینم سورستونو، اگه چیزی به ذهنم رسید میگم بهتون...

لینک ارسال

پس من منتظر جوابت هستم 

ضمنا ایمیلت رو هم چک کن تا نیم ساعت دیگه یه ایمیل واجب بهت میدم اقا شهاب

لینک ارسال

کسی نمیتونه مشکل منو حل کنه واقعا مهمه برام از اساتید واقعا بعیده همچین مشکل ساده ای نتوننذحل کنن کلن 3 دقیقه وقتشون میگیره

لینک ارسال

کسی کمک نمیکنه

سلام

درست شد؛بفرما:

http://s3.picofile.com/file/8229045400/sms22222.rar.html

لینک ارسال

دورد 

سورس مشکلی نداره 

اگر متن کم باشه ارتفاع پنل هم کم میشه از متن زیاد باشه ارتفاعشم زیاد میشه 

ضمنا میخوام یه دکمه پایین متن باشه مثل دکمه ی اشتراک که در بالای پنل هست خودتون سورس رو ببینید متوجه میشین ببینید

این طور که پیداس با دیزانر کار نکردید 

توی آموزش های مبتدی رو ببنید متوجه میشد چی به چیه 

لینک ارسال

دورد 

سورس مشکلی نداره 

اگر متن کم باشه ارتفاع پنل هم کم میشه از متن زیاد باشه ارتفاعشم زیاد میشه 

این طور که پیداس با دیزانر کار نکردید 

توی آموزش های مبتدی رو ببنید متوجه میشد چی به چیه 

اگه مشکل نداشت که مزاحم شما نمیشدم مشکل اونجاست وقتی بیشتر از یک صفحه میشه دیگه لیبل بزرگ نمیشه یعنی تا 13 خط خوبه بعدش اگه بشه 20 خط دیگه نصف متن رو لیبل نشون نمیده

و لازم به ذکره بگم دوست من با دیزاینر کارکردم و برنامه هام هم در بازار منتشر شده و مبتدی نیستم اما اگه من دکمه ای رو به پایین پنل یا لیبل اضافه کنم اون دکمه با کوچیک و بزرگ شدن لیبل پنهان میشه و مثل دکمه ی اشتراک گذاری همیشه معلوم نیست

امیدوارم منظورمو فهمیده باشین

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...