رفتن به مطلب
  • 0

مشکل در اسلاید منو حرفه ای متریال

nasim

سوال

سلام این اموزش قفل شده بود برای همین یه تاپیک جدا زدم براش

سورس اسلاید منو حرفه ای متریال

من میخوام از این اسلاید منو تو برنامم استفاده کنم ولی یه جای مشکل دارم

این کدهای Activity_Create من هستن

rFEb6.png

و اینم همون کدهای slide

v4nKk.png

سوالم اینه الان من برای قسمت

pCantent.LoadLayout("khandan")

که توی عکس هم مشخص کردم چی بنویسم تاهمه اون چیزی که میخوام رو لود کنه؟؟؟

در ضمن با تغیر دادن محل کلمه slide در Activity_Create حالت های مختلفی پیش میومد ولی تو هیچکدوم نتونستم کل صفحه رو ا اسلاید من لود کنم

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

11 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

والا من نمیدونم دیگه چی بگم.

اصلا شما طبق سورس اصلی پیش نرفتید منم بیشتر ازاین نمیتونم کمکتون کنم.

بارها توی اون تاپیک گفته شده.

1.توی دیزاین اسکریپت لایوت منو نباید با % سایز بدید ، اگه میخواین اینکارو بکنید باید از نسخه 1.40 کتابخانه استفاده کنید.

2.توی سورس اصلی مگه ننوشته بود نیاز به لود کردن لایوت تو اکتیویتی نیست؟؟

3.حالا ضمن رعایت نکردن اینا شما اصلا ساب Slide رو فراخوانی نکردین که منو ایجاد بشه.

4.اصلا باتنی نذاشتید که با استفاده از اون منو باز بشه!!

توجه داشته باشید که این خط از سورس شما pCantent.LoadLayout("scrollview") کار همون activity.loadLayout رو انجام میده.

اینارو واستون ویرایش کردم دکمه باز کردن هم گذاشتم ، دیگه کاری از دستم برنمیاد ، فقط میتونم بگم تاپیک اصلی رو مطالعه کنید و سوالاتی که دوستان پرسیدن رو دنبال کنید ، بخاطر همین اونجا گفتم "گفتنی ها گفته شده" و تاپیک رو بستم.

http://s3.picofile.com/file/8228894184/slide_menu2.zip.html

لینک ارسال

خب برای لود کردن لایوت همون کد کافیه!

چی بنویسم تاهمه اون چیزی که میخوام رو لود کنه؟؟؟

منظورتون از لود کردن همه ی اون چیزی که میخواید چیه؟؟

لینک ارسال

خب برای لود کردن لایوت همون کد کافیه!

منظورتون از لود کردن همه ی اون چیزی که میخواید چیه؟؟

نه اونوق لود نمیشن من توی اکتیویتی خودم هم عکس و متن دارم هم یه اسکرول ویو برای اسکرول آنها الان با اضافه کردن اسلاید منو همشو نمیاره مثلا یه بار عکس رو لود نمیکنه جای slide رو عوضمیکنم اسکرول نمیکنه

متوجه شدین؟

لینک ارسال

نه اونوق لود نمیشن من توی اکتیویتی خودم هم عکس و متن دارم هم یه اسکرول ویو برای اسکرول آنها الان با اضافه کردن اسلاید منو همشو نمیاره مثلا یه بار عکس رو لود نمیکنه جای slide رو عوضمیکنم اسکرول نمیکنه

متوجه شدین؟

بله متوجه شدم. چن تا احتمال هست:

1.حجم عکس یا متن و هرچی که تو لایوت منو  دارید زیاده.حدودا بیشتر از یه مگ برنامه رو کند میکنه

2.نوشتن کد اشتباه تو دیزاینر اسکریپت.اگر تو دیزاینر اسکریپت کدهاتون به هم مربوط باشن (مثلا شما بگین سایز اسکرول این باشه + سایز ایمیج ویو از راست)

لینک ارسال

بله متوجه شدم. چن تا احتمال هست:

1.حجم عکس یا متن و هرچی که تو لایوت منو  دارید زیاده.حدودا بیشتر از یه مگ برنامه رو کند میکنه

2.نوشتن کد اشتباه تو دیزاینر اسکریپت.اگر تو دیزاینر اسکریپت کدهاتون به هم مربوط باشن (مثلا شما بگین سایز اسکرول این باشه + سایز ایمیج ویو از راست)

در مورد 1 باید بگم که من عکس و متن رو از دیتابیس گرفتم و فقط دیتایس حجم داره که حدودا 3و4 مگ هستش کلاا مطالبم هااا

در مورد 2 هم بگم که توی دیزاین اسکریپ اکتیویت خوانده دوتا لیبل داره با یه امیج ویو،اکتیویتی اسکرول ویو فقط یه اسکروله و اکتیویتی منو مخصوص اسلاید منو هستش ربطشون فقط توکدنویسی هاس که عکسشو گذاشتم

الان تلکیف چیه؟

لینک ارسال

در مورد 1 باید بگم که من عکس و متن رو از دیتابیس گرفتم و فقط دیتایس حجم داره که حدودا 3و4 مگ هستش کلاا مطالبم هااا

در مورد 2 هم بگم که توی دیزاین اسکریپ اکتیویت خوانده دوتا لیبل داره با یه امیج ویو،اکتیویتی اسکرول ویو فقط یه اسکروله و اکتیویتی منو مخصوص اسلاید منو هستش ربطشون فقط توکدنویسی هاس که عکسشو گذاشتم

الان تلکیف چیه؟

من احتمال میدم که مشکل شما حجمه.شما بررسی کنید ببینید که عکس یا فایلی که واسه اسلاید منو استفاده کردید چقد حجمشه...چون من خودم همین مشکل رو داشتم.بخاطر حجم بالای عکسهای داخل اسلاید منو برنامه لودش 2 دقیقه طول میکشید. و بعضی اوقات مثه مشکل شما کامل لود نمیشد.

لینک ارسال

من روی اسلاید من اصلا عکس نذاشتم هنوز

خالیه فعلا فقط خود اسلاید منو هستش ولی بازم کامل جواب نمیده

راه حل دیگه ای نیس

لینک ارسال

من روی اسلاید من اصلا عکس نذاشتم هنوز

خالیه فعلا فقط خود اسلاید منو هستش ولی بازم کامل جواب نمیده

راه حل دیگه ای نیس

خب شما ببین ارور دیزاینر میگیری یا نه ؟؟؟؟

منظورمو اینه که موقع کامپایل ب منوی سمت راست بیسیک نگاه کن ببین نوشته به رنگ قرمز میاد؟؟؟

اگ اومد اونو کپی کن اینجا ببینم چیه؟

دیگه این آخرین چیزی بود که به ذهنم رسید

لینک ارسال

تو تاپیک اصلی سوال زیاد پرسیده و جواب داده شده (یعنی تو هیچکدوم سوال مثل مال شما نبود)

سورستون پیوست کنید ببینم کجای کار میلنگه

لینک ارسال

سلام.

دیگه نیازی نیست که وقتی دارید از منو استفاده میکنید Activity.LoadLayout بنویسید.

شما اگه به سورس اصلی دقت کرده باشین با هیچ مشکلی برنمیخورید.

شما باید دوتا لایوت داشته باشه.

1.برای منو

2.لایوت اصلی(یا همون زمینه)

که لایوت منو باید توی navi.NavigationPanel.LoadLayout لود بشه و لایوت اصلی هم توی pCantent.LoadLayout

اما شما اومدید از activity.LoadLayout استفاده کردید که تو سورس اصلی هم ذکر شده بود نیازی به این کار نیست.

حالا اگه اشتباه نکنم شما یه لایوت دیگه هم دارید که تو اسکرول ویو لود میکنید به عنوان مولتی پنل.

این لایوت مشخصه دیگه باید توی پنلِ اسکرول ویو لود بشه و زیر pCantent.LoadLayout ، چون اسکرول ویو توی لایوت اصلی وجود داره دیگه...

نباید این چیز ساده رو اینقد پیچیده کنید.

اگه موفق نشدید سورستون رو قرار بدید(موقع آپلود پوشه object اش هم پاک کنید)

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...