رفتن به مطلب
  • 0

پخش صدا هنگام تماس

hemmaty76

سوال

سلام

دوستان چجور میشه هنگام تماس یه فایل صوتی پخش بشه و فقط کسی اونوره خطه بشنوه

حالا یا از میکروفون پخش شه یا جای دیگه

نمیشه ک نباشه چون خیلی برنامه ها با این مکانیزم کار میکنن

میشه راهنمایی بکنین

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

10 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

نه دوست عزیز اشتباه انگار مطلبو رسوندم. میخام از گوشی خودم برای طرف مقابل پخش بشه.

ببین مگه نمیخوای کسی زنگ زد بهت موقعی که جواب دادی به تماس ی اهنگ تو پس زمینه پخش بشه؟یا ی کاری شبیه به منشیای تلفنی که ی پیام بعد از وصل کردن تماس پخش میشه و بعد صدا رو ضبط میکنه؟

لینک ارسال

ببین مگه نمیخوای کسی زنگ زد بهت موقعی که جواب دادی به تماس ی اهنگ تو پس زمینه پخش بشه؟یا ی کاری شبیه به منشیای تلفنی که ی پیام بعد از وصل کردن تماس پخش میشه و بعد صدا رو ضبط میکنه؟

اره یه چیز مثله همون.ولی اگه میکروفن رو موت کنیم صدایی ک پخش میشه برا اونطرف پخش میشه؟؟؟

لینک ارسال

اره یه چیز مثله همون.ولی اگه میکروفن رو موت کنیم صدایی ک پخش میشه برا اونطرف پخش میشه؟

چک کردی که میکروفن قطع بشه صدا نمیره؟ی دفه چک کن اگه شد شد اگه نشد ببینیم اگه بشه با استاتید ی فک دیگه کنیم چون سرم خیلی شلوغه فعلاخودم وقت چک کردن ندارم خودت چک کن خبرشو بزار اینجا

لینک ارسال

سلام فک کنم باید ی سرویس بزاری و تماس که انجام شد فایل رو پخش کنی و قبلش میکروفن رو موتش کنی ینی خاموشش کنی و در زمان تماس اسپیکر به صورت پیش فرض غیر فعاله و تا با کلید اسپیکر فعال نشه صداش در نمیاد البته از داخل برنامت هم میتونی فعالش کنی و اینجوریه که اون صدا از داخل بلند گوی جلو ینی گوشی پخش میشه

لینک ارسال

سلام فک کنم باید ی سرویس بزاری و تماس که انجام شد فایل رو پخش کنی و قبلش میکروفن رو موتش کنی ینی خاموشش کنی و در زمان تماس اسپیکر به صورت پیش فرض غیر فعاله و تا با کلید اسپیکر فعال نشه صداش در نمیاد البته از داخل برنامت هم میتونی فعالش کنی و اینجوریه که اون صدا از داخل بلند گوی جلو ینی گوشی پخش میشه

نه دوست عزیز اشتباه انگار مطلبو رسوندم. میخام از گوشی خودم برای طرف مقابل پخش بشه.

لینک ارسال

چک کردی که میکروفن قطع بشه صدا نمیره؟ی دفه چک کن اگه شد شد اگه نشد ببینیم اگه بشه با استاتید ی فک دیگه کنیم چون سرم خیلی شلوغه فعلاخودم وقت چک کردن ندارم خودت چک کن خبرشو بزار اینجا

سلام

مرسی از پاسخگویی

من این راه و امتحان کردم.یعنی میکروفون رو قطع کردم و یک فایل صدا هم پخش کردم ک جلو گوشی صدا پخش شد اما اونور خط صدایی پخش نمیشه متاسفانه:-(

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...