رفتن به مطلب

افت سرعت اینترنت! (کدام سرویس دهنده؟)

asajadi84

ارسال‌های توصیه شده

سلام.

من از تابستون سه سال پیش از شاتل دارم اینترنت میگیرم. هیچ مشکلی هم نداشتمو خوب بوده همه چی.

ولی چند وقت پپس که اینترنت نامحدود گرفته بودم سرعت دانلود از ۱۸۰ کیلوبایت بر ثانیه رسید به ۵ و حتی کمتر! فهمیدیم که اینترنت «نامحدود»!!!!!!! شاتل یه قانونی داره به اسم دانلود منصفانه که اگه بیش از یه حدی دانلود کردی سرعتت جوری میشه که حتی اینستاگرامم نمیشه باز کرد.

این شد که اینترنتمو محدود کردم و به دانلود شبانه راضی شدم و از مسئولش پرسیدم که این هم افت سرعت پیدا میکنه یا نه؟ که گفت نه خیالت تخت هر چی میخوای دانلود کن.

ولی این هم بعد دو روز که شبی حدود 20 گیگ دانلود کردم از 980 کیلوبایت بر ثانیه رسیده به 20 الی 60!!!

خلاصه که شاتل خیلی اعصابمو خورد کرده با این دروغها و کلاهبرداری هاش و واسه ی همین میخواستم به یه سرویس دهنده ی دیگه مهاجرت کنم. حالا سوال من اینه که آسیاتک که تازگیها خیلی حرفشو میزنن خوبه؟ ارزش داره از شاتل به آسیاتک برم؟ یا اون هم قانون های این مدلی داره برای خودش؟؟ یا های وب مثلاً؟

مخابرات هم یه مدت امتحان کردیم که خیلی شیک و مجلسی بگم اگه اینترنت نداشتیم سنگین تر بود  :roomNemishe:

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

20 گیگ در یک شب 

:S  :S  :S  :S  :S

کلا این طرح منصفانه رو هم دارن البته یادمه یکی دو سال پیش مخابرات نامحدود داشت اونم نامحدود بود واقعا یعنی هرچی دانلود می کردی سرعت افت نمی کرد.

ولی خوب اون هم برداشته شد

آسیاتک هم تا اونجا که من می دونم اونم طرح منصفانه داره

بعد یه سوال فایلی هم در اینترنت مونده که تو دانلود نکردی با این حرفی که زدی 

شبی 20 گیگ  :oops:

لینک ارسال

هیچ کدوم از شرکت های مخابراتی چیزی به نام نا محدود کامل ندارند.

ولی شاید بعضی هاشون شبانه هاشون نامحدود باشه ولی سرعت را میارند پایین نتونی دانلود کنی خخخ

فقط و فقط مخابرات بعضی استان ها داره طرح نامحدود را.

مثلا فکر کنم تو الکامپ مخابرات تهران گذاشته بود . البته فکر کنم

منم که اصفهانم مخابرات اصفهان شبانه هاش نامحدوده افت سرعتم اصلا نداره قعطی هم نداره بر عکس بقیه استان ها خخخخ

لینک ارسال

قبل از مهاجرت به آسیا تک حتما قبلش از پشتیبانیش بپرس که پورت داره یا نه (منظورم محل خونتونه)

چون رفقیم مخابرات داشت رفت جمعش کرد بعد آسیاتک گرفت کل پولو هم داد وصل نشد

زنگ زد گفت تو جای که شما هستی فعلا پورت نداریم 

هیچی دیگه الان 2 ماه نت داره (داغون داغونه) 

منم ترسیدم نتمو عوض کنم وبه همون مخابرات کوفتی رضایت دادم 

لامصب مخابرات 2 ماه پیش ترافیکت به 500 مگ میرسید پیام میداد که داره تموم میشه 

اما الان وقتی تموم هم میشه خبر نمیکنه و خودت میفهمی که وب باز نمیکنه پس معلومه که نت تموم شده 

تازه برای شارژشم باید از بیرون شارژ کنم چون صغحه اصلی خود مخابراتم نمیاره (یعنی من هرکی تو لای منگه گذاشتم نت مخابرات مثل آب خوردن منو لای جرز گذاشت) 

:crazy:

لینک ارسال

سلام. از های وب استفاده کن بصورت محدود. بهت دو گیگ میده با سرعت 2 مگ برای یک ماه. بعد طرح داره که مثلا 40 گیگ فشفه رو میزنی یک ماهه 30 تومن. من بیشتر از یک ساله که تو های وبم و مشکلی نداشتم. گاهی نوسان داره ولی پشتیبانی قویه و حجم واقعی بهت میدن. در ضمت رایگان شبنه و نامحدود و... اینا رو نداره. 

لینک ارسال

شاتل واسه گیم خیلی خوبه پینگش عالیه مثلا تو کانتر پینگ بین 70 تا 90 هستش اما اسیاتک واسه دانلود خوبه هر isp تو یه چیز بهترن شما ببین چی میخوای همونو اشتراک بگیر

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...