رفتن به مطلب

تاپیک جامع معرفی محصولات و حراجی های اینترنتی (واقعی، نه تبلیغاتی)

طاها

ارسال‌های توصیه شده

سلام دوستان. 

شاید شده باشه که تو اینترنت و فضای مجاری تخفیف ها و حراجی هایی دیده باشید و یا حتی محصولاتی با قیمت مناسب، که بخواهید به دوستانتون معرفی کنید تا اون ها هم بتونن استفاده کنن.

این تاپیک رو به این منظور راه اندازی کردم.

لطفا فقط و فقط محصولات و حراجی های واقعی رو از منابع معتبر معرفی کنید.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اولین چراغ رو خودم روشن می کنم

گوشی alcatel 1016D dual sim mobile phone

از سایت دیجی کالا

با گارانتی یاس جهان

قیمت 39000 تومان

http://www.digikala.com/Product/DKP-108260

خودم هم تهیه کردم و خریدمش.

73416ac7_4cdb_46e5_98b8_a4e9d0199388.jpg

لینک ارسال

سلام داداش طاها. شرمنده که اینو میگم ولی بیشتر پستهای شما داره غیر از موضوع انجمن پیش میره. شاید این موضوعاتی که شما امروز بحث کردین واسه بیشتر انجمن ها جذاب باشه ولی خداییش واسه برنامه نویس فقط وقت طلف کردنه. شما تو این پست هم قوانین رو زیر پا گذاشتین و دارین تبلیغ یه فروشگاه دیگه رو انجام میدین. من خودم فروشگاه دارم ولی تا حالا لینکشو دیدی؟ لطفا حاشیه نریم . ممنون بابت وقتی که گذاشتین و این مطلب رو خوندین.  :gol:  :gol:  :gol:

لینک ارسال

سلام داداش طاها. شرمنده که اینو میگم ولی بیشتر پستهای شما داره غیر از موضوع انجمن پیش میره. شاید این موضوعاتی که شما امروز بحث کردین واسه بیشتر انجمن ها جذاب باشه ولی خداییش واسه برنامه نویس فقط وقت طلف کردنه. شما تو این پست هم قوانین رو زیر پا گذاشتین و دارین تبلیغ یه فروشگاه دیگه رو انجام میدین. من خودم فروشگاه دارم ولی تا حالا لینکشو دیدی؟ لطفا حاشیه نریم . ممنون بابت وقتی که گذاشتین و این مطلب رو خوندین.  :gol:  :gol:  :gol:

چشم دوست عزیز. من فقط خواستم به دوستان خدمتی کرده باشم. ولی اگه از دید اساتیدی مثل شما مشکل داره، به روی چشم. 

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...