رفتن به مطلب
  • 0

مشکل قرار گرفتن تنظیمات روی پیش فرض

aazizz

سوال

سلام خدمت دوستان

من با فایل تکست صفحه تنظیمات رو ساختم همه چیز درسته ولی مشکلم اینه تنظیمات همیشه رو

پیش فرض میمونه و وقتی دوباره به صفحه تنطیمات برمی گردم، سیکبار روی 50 درصده و فونتم

روی گزینه ی اولیه هس. میخوام همون تنظیماتی که ذخیره کردم بمونه و دفعه بعد که برگردم روی

همونا باشه. و یه چیز دیگه چجوری میشه با کلیک روی دکمه ذخیره، بلافاصله تنظیمات اعمال بشه

چون الان باید یه بار از صفحه بیرون رفت و دوباره برگشت. ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

6 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

تنظیماتو باید تو فایل تکست با WriteString ذخیره کنی

لینک ارسال

تنطیماتو با Writelist ذخیره کردم مشکلم اینه هربار میام تو صفحه تنظیمات، همیشه رو پیش فرضه 

اگه تنظیماتو ذخیره کردی باید تو هر اکتیویتی که میخخوای اعمال بشه اون تکست ذخیره شده رو با ReadString بخونیش تا اونجا اعمال بشه؛مثلا تو اککتیویتی تنظیمات با کد زیر تغیراتو ذخیره کردی:

File.WriteString(File.DirInternal,"FontSize.txt",SeekBar1.Value)

حالا تویه اکتیویتی دیگه که مثلا متنتو تو Label2 نمایش میدی اگه میخوای متن لیبلت با اون سایزی که تو اکتیویتی تنظیمات تغییر دادی یکی بشه باید کد زیرو به Label2 اضافه کنی:

Label2.TextSize = File.ReadString(File.DirInternal,"FontSize.txt")
لینک ارسال

اگه تنظیماتو ذخیره کردی باید تو هر اکتیویتی که میخخوای اعمال بشه اون تکست ذخیره شده رو با ReadString بخونیش تا اونجا اعمال بشه؛مثلا تو اککتیویتی تنظیمات با کد زیر تغیراتو ذخیره کردی:

File.WriteString(File.DirInternal,"FontSize.txt",SeekBar1.Value)

حالا تویه اکتیویتی دیگه که مثلا متنتو تو Label2 نمایش میدی اگه میخوای متن لیبلت با اون سایزی که تو اکتیویتی تنظیمات تغییر دادی یکی بشه باید کد زیرو به Label2 اضافه کنی:

Label2.TextSize = File.ReadString(File.DirInternal,"FontSize.txt")

برادر مشکل اینا نیس همه چی اکی هس مشکلم چیز دیگه ایه

خیلی ممنون از کمکتون

دوستان کسی نیس بلد باشه

لینک ارسال

سلام برادر.

شما تو همون صفحه تنظیمات بیا در Activity_Create تمام تنظیماتی که داری رو ReadString کن و به آبجکت ها تعریف کن

سوالی بود درخدمتم.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...