رفتن به مطلب
  • 0

قفل کردن اکتیویتی ها

vistamobile

سوال

سلام. چجوری میشه که مراحل قفل میشن؟

یه بازی داریم که ده تا مرحلست. برای هر مرحله هم یه باتوون گذاشتیم که کاربر با فشردن باتوون یک میره مرحله یک. ولی باتون مراحل بعد غیرفعال هستن. یعنی مثلا هر مرحله یک اکتیویتی داره فقط اکتیویتی اول فعاله و بقیه بعد از گذروندن مرحله اول به ترتیب باز میشن. تو حالت پیش فرض b4a تمام مراحل آزادن. یعنی هر باتوونی رو اضافه کنی و مشاهده بشه قابل لمسه. *خنده شیطان

فک کنم سوال خیلی ها باشه. *قلب*

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

5 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

میشه یکم جزئی تر بگین؟*مرسی*

لینک ارسال

با اجازه آقا نیما

از نظر من نیازی نیس غیر فعال کنی شما میتونی ی بخش اضافه کنی که بارد کردن مرحله آپدیت شه

مثلا من ی بازی نوشتم ی فیلد داخل دیتابیس اضافه کردم با رد کردن مرحله متن اون فیلد عوض میشه.

حالا اگه اون متن آپدیت شده باشه با زدن دکمه مرحله عوض میشه وگرنه مسج باکس نشون میده مرحله رد نشده.

بازم بستگی ب نوع بازیت داره کاش میگفتی چ نوع بازی مد نظرفته.

لینک ارسال

میشه یکم جزئی تر بگین؟*مرسی*

کد غیر فعال کردن باتون:

Button1.Enabled  = False

اگه مقدار رو true بذاری فعال میشه و قابلیت کلیک کردن داره.

لینک ارسال

راستش یه بازی فکریه. خودم واسه هر مرحله ای تو اخرش یه کد گذاشتم که بشه مرحله بعدی رو باهاش باز کرد. همین به فکرم رسید. فعلا 40 درصدش درست شده. ان شا الله تموم شد و معرفی کردم به مارکتها، چه تایید بشه چه نشه سورس رو میزارم.

لینک ارسال

با اجازه اساتید ، دوست عزیز شما مثلا ده تا مرحله و ده تا اکتیویتی داری ، enable اکتیویتی یک و باتن اول رو فعال بزار (true) و بقیه غیر فعال (false)

آخر هر مرحله enable مرحله بعدی رو فعال کن . من کلی گفتم تا قضیه دستت بیاد . موفق باشی

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...