رفتن به مطلب
  • 0

یک عکس پس زمینه برای همه اکتیویتی ها

puyan.best

سوال

سلام............... چطوری میشه یه عکسو برای همه اکتیویتی ها استفاده کنم ؟ ینی میشه با یه دستور عکسو پس زمینه همه اکتیویتی ها (لایه ها) کنم یا باید دونه دونه این کارو کنم ؟ 

سوال دوم ام اینه که نمیشه به جای اکتیویتی از چیز دیگه ای مثل اکتیویتی استفاده کنم ؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

4 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

خوب باید از قسمت فایل ها یک عکس رو بارگذاری کنید و با کد زیر به عنوان بک گراند قرارش بدید :

Activity.Background=LoadBitmap(File.DirAssets,"File name")

و سوال دوم رو متوجه نشدم :fekr: :D

لینک ارسال

خوب باید از قسمت فایل ها یک عکس رو بارگذاری کنید و با کد زیر به عنوان بک گراند قرارش بدید :

Activity.Background=LoadBitmap(File.DirAssets,"File name")

و سوال دوم رو متوجه نشدم :fekr::D

در مورد سوال اول ( میخام فقط با یه کد پس زمینه 90 تا اکتیویتی تغییر کنه و یه عکس باشه ) چطور باید این کارو انجام بدم ؟

و سوال دوم هم اینه که بخاطر سنگین نشدن برنامه نمیشه مثلا ازپنل به جای اکتیویتی استفاده کنم ؟ یا مثلا از تب هاست ؟

:eynak:

لینک ارسال

سلام

90 تا اکتویتی یا خدا (برنامت خیلی سنگین میشه :crazy: :crazy: )

بهترین راه همون کد بالا رو تو یدونه اکتویتی بزاری و بعدش لایوت بسا زی و بعد از اون بیا ی از int و شرط if استفده کنی و تو هر یدونه شرطی که گذ اشتی بیای بگی مثلا  label1.txt= "متن شما" :ok: :ok:

:gol: :gol: اگه میخواهی کتاب بسازی بدون دیتابیس یه سورس دارم بگو بهت بدم :fekr:

لینک ارسال

سلام

90 تا اکتویتی یا خدا (برنامت خیلی سنگین میشه :crazy: :crazy: )

بهترین راه همون کد بالا رو تو یدونه اکتویتی بزاری و بعدش لایوت بسا زی و بعد از اون بیا ی از int و شرط if استفده کنی و تو هر یدونه شرطی که گذ اشتی بیای بگی مثلا  label1.txt= "متن شما" :ok: :ok:

:gol: :gol: اگه میخواهی کتاب بسازی بدون دیتابیس یه سورس دارم بگو بهت بدم :fekr:

به جای اکتیویتی ها از 90 تا پنل استفاده میکنم ....... نه مرسی کتاب نمیخام بسازم..........  :crazy:

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...