رفتن به مطلب

سورس کد متصل شدن به سایت Blogfa و ورود به آن با اندروید

مهدی ایزدی

ارسال‌های توصیه شده

همون سورس مشکلی نداره شما ورژن بیسیکت چنده؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 54
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

چند لحظه صبرکنید من ببینم سورس رو

لینک ارسال

marius:

تو چی میخوای و چی لازم داری دقیقا؟ یا تو یه تاپیک جدا سوالت رو راجع به GetElement مطرح کن کمکت میکنیم.

یا بگو نیاز به چی داری خودم اگه تونستم آموزش متنیش رو میذارم.

پیشنهاد میکنم اگه نت داری فیلم های آموزشی مهدی رو دانلود کن بیشتر متوجه میشی.

لینک ارسال

من سورس رو دانلود کردم و باز کردم برای بنده هیچ اروری نداده 100% یه کار کردی یا کتابخونه ی که استفاده میکنید ورژنش پایینه شما بیاید skype مشکل رو برطرف کنیم

موفق باشید

لینک ارسال

چند لحظه صبرکنید من ببینم سورس رو

*سرپایین**سرپایین**سرپایین**سرپایین**سرپایین**سرپایین*

من سورس رو دانلود کردم و باز کردم برای بنده هیچ اروری نداده 100% یه کار کردی یا کتابخونه ی که استفاده میکنید ورژنش پایینه شما بیاید skype مشکل رو برطرف کنیم

موفق باشید

تشکر فراوان از آرمین عزیز برای رسیدگی به مشکلات کاربران. اما به نظر من:

برای حل این مشکل نیاز به Skype نیست . آموزش های تصویری همه چیز رو چندین برابر بیشتر از این سورس توضیح داده. خط به خط . کلمه به کلمه

با توضیحات اضافه و دلیل برای چرا استفاده شدن بعضی کد ها و دلایل مقدم بودم بعضی کدها . از این آموزش تصویری کامل تر بدون شک هیچ جای اینترنت پیدا نمیشه.

دوستان باید یک خورده زحمت دانلود به خودشون بدن . رایگان هست قدرش رو خیلی ها نمیدونن . اگه رایگان نبود بدون شک طرفداراش بیشتر بودن.

لینک ارسال

دوست عزیز برای کار با این کتابخانه حتما از نسخه 1.3 استفاده کن احتمالا از نسخه پایین تر استفاده کردی و یک آرگومان بیشتر ساپورت نمیکنه

لینک ارسال

بله درسته همون جور که دوست عزیز اینو گفتن تو این نسخه فکر کنم همچین مشکلی باشه

لینک ارسال

• 2 ماه بعد...
  • 1 ماه بعد...

سلام این کد یکم ایراد داره

we.executeJavascript(WebView1,"document.getElementsByName('password')[0].value= '"&EditText2.Text&"';")

باید این طور باشه

we.executeJavascript(WebView1,"document.getElementsByName('1e3')[0].value= '"&EditText2.Text&"';")

لینک ارسال

slm in surce yekam eshkal dare

we.executeJavascript(WebView1,"document.getElementsByName('password')[0].value= '"&EditText2.Text&"';")

bayad in tor bashe

we.executeJavascript(WebView1,"document.getElementsByName('1e3')[0].value= '"&EditText2.Text&"';")

لطفا فارسی تایپ کنید

لینک ارسال

• 8 ماه بعد...
  • 2 ماه بعد...

دوستان بلاگفا پارامترهای خودش رو تغییر داده برای تست این دو خط رو باید اصلاح کنید تا کار کنه:

we.executeJavascript(WebView1,"document.getElementsByName('usid')[0].value= '"&EditText1.Text&"';")
		we.executeJavascript(WebView1,"document.getElementsByName('upwd')[0].value= '"&EditText2.Text&"';")
لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...