رفتن به مطلب

درخواست سورس

iamm7spy

ارسال‌های توصیه شده

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان گل 

میبخشید  یه سورس میخواستم  واسه نرم افزار شهر چالش تر که شهرمه  ولی با این شرایط   البته  پولشو میدم بتون

اول از همه یه صفحه ورودی  جالب  

دوم موضوعاتش اینا باشه  

شهر چالش تر - شاعران - مذهبی -مکتب - گالری -  قلعه - شهیدان - صنعتگران - در باره ما 

البته  اینا هر کدوم داخلشون متن میخوره  و چند تایی  میشه  

مثلا  شاعران حدودا 20 عدد هستن 

پنل اگه برام درست کنین  بهتره  

صفحه  خیلی میخواد  چون متن میخوره و برای تصاویرم   یک جور بنویسین که بشه  بعدا خودم بتونم  تصویر بزارم همینطور  متن 

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام.یعنی میخواین سورس ادیت کنین؟ اگه آره که میتونین از فروشگاه انجمن بخرین.(سورس یخ و...)

اگه نه.یعنی مطالب رو هم باید جمع آوری کرد؟(چون مطالب عمومی نیستن که،مربوط به شهرتونه و پیدا کردنش دشوار) :(

لینک ارسال

بهتره نام تاپیک رو میزاشتین سفارش برنامه

برنامه شما پیچیده نیست اما مهم مطالبشه

با اساتید در میون بزارید و شرایط رو بگین و ببینید با چه هزینه ای براتون راه اندازی میکنن

احتمال زیاد مطالب رو باید خودتون جمع اوری کنید

موفق باشید

لینک ارسال

به مدیریت  پیام دادم که شرایط رو بهم بگن  مرسی بچه ها  تشکر 

لینک ارسال

مذیریت  جواب نمیده والا   کسی نمیتونه این برنامه رو تهیه کنه مطالبش  رو خودم دارم فقط سورسش رو بهم بده 

لینک ارسال

تاپیک شما در قسمت نمناسب زده شده است ، درخواست طراحی گرافیک دارید؟! برای انجام پروژه با آقای ایزدی ارتباط برقرار کنید و باهاشون تماس بگیرید :

شماره تماس با مدیریت: 09366928285

آدرس ایمیل: [email protected]

اسکایپ: Metiux.izadi

مهدی ایزدی

لینک ارسال

تاپیک شما در قسمت نمناسب زده شده است ، درخواست طراحی گرافیک دارید؟! برای انجام پروژه با آقای ایزدی ارتباط برقرار کنید و باهاشون تماس بگیرید :

شماره تماس با مدیریت: 09366928285

آدرس ایمیل: [email protected]

اسکایپ: Metiux.izadi

مهدی ایزدی

درود

مهدی جان با توجه به اینکه یک سال یکم کمتر در این انجمن بودم اقای ایزدی برای پروژه  های اندروید شماره گذاشتن

و خیلی از این در خواست ها در بخش گرافیگ زده شده

...

:)

لینک ارسال

با توجه به این خودتون هم انجمن دارید ، به نظر شما جای درخواست انجام پروژه در بخش درخواست طراحی گرافیک هست؟ کاری نداریم بوده یا نه ، الان هم چند تا تاپیک پشتیبانی در بخش ابزار های b4a هست ، دلیل می شه دیگه تاپیک های پشتیبانی اون جا زده بشه؟
لینک ارسال

با توجه به این خودتون هم انجمن دارید ، به نظر شما جای درخواست انجام پروژه در بخش درخواست طراحی گرافیک هست؟ کاری نداریم بوده یا نه ، الان هم چند تا تاپیک پشتیبانی در بخش ابزار های b4a هست ، دلیل می شه دیگه تاپیک های پشتیبانی اون جا زده بشه؟

نه منظورم اینه که زده شده

و خیلی تاپیک ها زده شده و مدیران یادشون رفته انتقال بدن ....

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...