رفتن به مطلب
  • 0

کمک در ساخت فرهنگ لغت

amirjun32

سوال

سلام.من یک برنامه فرهنگ لغت میخوام بنویسم که مثلا کلمات به ترتیب نمایش داده بشه و بعد با انتخاب کاربر گزینه بعدی نمایش داده بشه.

حالا تعداد لغتامون زیاده 11000 تا

حالا بگید که من باید ازدیتابیس استفاده کنم یانه؟واینکه ایامیشه واسه هرکلمه یک عکس تعریف کنیم؟

اگه میشه یکم راهنمایی کنید.پیشاپیش تشکر

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

10 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

ن.اینجوری نمیخام.ولی فک کنم من منظورموبدرسوندم.ببین،من میخام که کلمات مخفی باشن،وبه ترتیب یک کلمه که نشون داده شد،بره کلمه بعدی..دقیقا مثله حالت فلش کارت.

لینک ارسال

من اصلا متوجه منظور شما نشدم.

لینک ارسال

ببینید،فلش کارت که میدونید چطوریه؟یک کلمه نشون داده میشه،میچرخه و پشتش معنیشه.

دقیقا منم همچین چیزی لازم دارم.فقط نمیدونم چطوری کلمات رو بهش معرفی کنم و ازشون توبرنامه استفاده کنم

لینک ارسال

سلام من نگرفتم منظورتونو کمی واضح تر توضیح بدید لطفا

لینک ارسال

سلام amirjun32 خسته نباشید در خصوص ساخت فلش کارت یا جعبه لایتنر شما باید یه ویجت بسازید که توی اون لیبل قرار بدید و در ابتدا کلمه انگلیسی را نشان بدهد و وقتی روی اون کلیک کردین پاک بشه و معنی اون و بنویسه حالا چرخش و اینها بماند (زیبا سازی در مرحله بعد)

نمونه سورسش رو براتون می زارم کمه ولی پایه اصلی کاره باید بانکتون را بهش وصل کنین

http://answercenter.ir/thread1251.html#post7381

لینک ارسال

شما میخواین دیکشنری درست کنید یا جعبه لایتنر؟

یه سر ادرس زیر هم بزن ... متفاوت با دو مورد بالاس

سوالای داشتی واضح تر بپرس تا انشاله جوابتو بدم

http://cafebazaar.ir/app/zaban.konkour.all/?l=fa

لینک ارسال

سلام.من یک برنامه فرهنگ لغت میخوام بنویسم که مثلا کلمات به ترتیب نمایش داده بشه و بعد با انتخاب کاربر گزینه بعدی نمایش داده بشه.

حالا تعداد لغتامون زیاده 11000 تا

حالا بگید که من باید ازدیتابیس استفاده کنم یانه؟واینکه ایامیشه واسه هرکلمه یک عکس تعریف کنیم؟

اگه میشه یکم راهنمایی کنید.پیشاپیش تشکر

همه اینکارا با دیتابیس میشه

اکثرا هم تو انجمن آموزشاشون هس فقط برای اینکه با انتخاب کاربر بره قبلی و بعدی باید تو دیتا بیس به ترتیب وارد کنی و با id کار کنی یعنی یکی کم و زیاد کنی

احتمالا همین روزا یه دیکشنری با دیتابیس کد گذاری شده تو فروشگاه قرار بگیره

لینک ارسال

سلام amirjun32 خسته نباشید در خصوص ساخت فلش کارت یا جعبه لایتنر شما باید یه ویجت بسازید که توی اون لیبل قرار بدید و در ابتدا کلمه انگلیسی را نشان بدهد و وقتی روی اون کلیک کردین پاک بشه و معنی اون و بنویسه حالا چرخش و اینها بماند (زیبا سازی در مرحله بعد)

نمونه سورسش رو براتون می زارم کمه ولی پایه اصلی کاره باید بانکتون را بهش وصل کنین

http://answercenter.ir/thread1251.html#post7381

سلام به عزیزان 

شرمنده پست زیر خاکی رو بالا میکشم ولی خیلی نیاز داشتم و نتونستم لینکی که این دوست عزیز معرفی کردند رو پیدا کنم 

عزیزی هیت که در باره این لینک یا مشابه این در انجمن ( در باره برنامه فلش کارت و جعبه لایتنر ) اطلاعی داشته باشه؟

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...