رفتن به مطلب
  • 0

ironerboy

سوال

سلام

من سورس کتاب امام خامنه ای رو دارم

میخواستم بگم سرعت لود دیتابیس افتضاحه خیلی خیلی افتضاحه چندتا عکس و متن گذاشتم الانم اصلا بالانمیاد

ب نظرتون چیکار کنم راهی هست سرعت لود دیتابیس رو افزایش داد؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

6 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سلام و درود.

دیتابیس که کاره خودش رو انجام میده.

کد نویسی نسبت به داده های دیتابیس هست که میتونه توی سرعت بالا اومدن اطلاعات دیتابیس تاثیرگذار باشه.

اجازه بدید خود آقای موسوی بیان چون کد نویسی رو خودشون انجام دادن بدون شک خیلی بهتر میتونن راهنماییتون کنند.

لینک ارسال

کلا وقتی عکس توی دیتابیس میزاری سرعت کار میاد پایین.

اگه عکس ها رو از پوشه res یا file بارگذاری کنید سرعت خوبه.

لینک ارسال

حالا مشکل سرعت دیتابیس به کنار یه مشکل دیگه هم داره این سورس اونم اینه که مطلبی رو که به علاقه مندی ها اضافه میکنم

بعد از اینکه از برنامه خارج میشم از لیست علاقه مندی ها حذف میشه ولی تا موقعی که خارج نشم از برنامه از لیست خارج نمیشه

لینک ارسال

حالا مشکل سرعت دیتابیس به کنار یه مشکل دیگه هم داره این سورس اونم اینه که مطلبی رو که به علاقه مندی ها اضافه میکنم

بعد از اینکه از برنامه خارج میشم از لیست علاقه مندی ها حذف میشه ولی تا موقعی که خارج نشم از برنامه از لیست خارج نمیشه

در مورد لیست علاقه مندی ها بنده بررسی کردم و کاملا حق با شماست. نه بنده و نه جناب آقای موسوی متوجه این مشکل نشده بودیم.

مشکل بررسی و لینک ها بروز رسانی و سبد خرید جدید(با رفع این ایراد)برای تمامی خریداران ارسال خواهد شد.

حداکثر تا 24 ساعت آیتده سبد خرید جدید به لیست سوابق خرید تمامی خریداران اضافه و لینک جدید سورس به تمامی خریداران این سورس ایمیل خواهد شد.

با تشکر از گزارش شما.

لینک ارسال

بله متاسفانه من داشتم مطالب رو بروز میکردم یادم رفت شرط رو که تغییر داده بودم درست کنم

اگه نگاه میکردین خودتون میدید

تو اکتیویتی main خط 87 رو ببینید و jba7z رو به jb7z تغییر بدید

سورس اصلاح شده هم به سبد خرید تمامی خریدارا اضافه شد و میتونید دانلود کنید

در مورد سرعت هم تا 4 تا عکس با حجم مناسب سرعت خوبه اگه عکساتون اضافه هس یا حجمتون بالاس اول حجم رو کم کنید باز سرعت پایین بود باید دیتابیس رو جور دیگه بسازید

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...