رفتن به مطلب
  • 0

بعضی از شیء ها در متریال

apksky

سوال

سلام

دوستان چطور می تونیم همچین شیء هایی توی متریال درست کنیم:

ad97cfae-6dba-11e5-980a-1f5d82afd773.gif

در واقع منظورم اون جاهایی هست که نوشته nice و زیرش مطلب نوشته.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ارسال‌های توصیه شده

خب الآن دو تا سول پیش میاد

1- هرکاری میکنم مولتی پنل متریال نمیشه

2- این انیمیشن مخصوص رو چه جوری میشه ساخت؟

ممنون

این لفظ مولتی پنل رو از کجا آوردید؟

شما اگه توی سایت اصلی چیزی بنام مولتی پنل پیدا کردی من یک کتابخانه جدید از کتابخانه های سایت اصلی بهتون میدم.

این لیبل نیست. بلکه CardView هستش. کتابخانه اش هم موجوده

لینک ارسال

این لفظ مولتی پنل رو از کجا آوردید؟

شما اگه توی سایت اصلی چیزی بنام مولتی پنل پیدا کردی من یک کتابخانه جدید از کتابخانه های سایت اصلی بهتون میدم.

این لیبل نیست. بلکه CardView هستش. کتابخانه اش هم موجوده

دوست عزیز لطف کنید علط املایی نگیرید. این یک مورد برای جاوا هست که در حال حاظر قصد داره جایگزین بشه اما فعلا در بیسیک به طور کامل پیاده سازی نشده. این کتابخونه ای که شما معرفی کردید کار مولتی پنل رو انجام نمی دهد ، دوستان می تونند به تاپیک این کتابخونه در سایت مرجع مراجعه کنید. مولتی پنل ، یک پنلی هست که در حلقه For قرار گرفته و تکرار می شود ، همین مورد در جاوا لیست ویو شخصی یا ArrayAdapter گفته می شه. شما در پنل می تونید هر ویویی رو اضافه کنید و دستتون کاملا باز هست ، با کتابخونه CardView هم می تونید در بیسیک این کار رو بکنید؟! پس این لفظ کاملا توضیح دهنده هست.

لینک ارسال

دوست عزیز لطف کنید علط املایی نگیرید. این یک مورد برای جاوا هست که در حال حاظر قصد داره جایگزین بشه اما فعلا در بیسیک به طور کامل پیاده سازی نشده. این کتابخونه ای که شما معرفی کردید کار مولتی پنل رو انجام نمی دهد ، دوستان می تونند به تاپیک این کتابخونه در سایت مرجع مراجعه کنید. مولتی پنل ، یک پنلی هست که در حلقه For قرار گرفته و تکرار می شود ، همین مورد در جاوا لیست ویو شخصی یا ArrayAdapter گفته می شه. شما در پنل می تونید هر ویویی رو اضافه کنید و دستتون کاملا باز هست ، با کتابخونه CardView هم می تونید در بیسیک این کار رو بکنید؟! پس این لفظ کاملا توضیح دهنده هست.

مولتی پنل مگه کتابخانه اس؟ مولتی پنل اصلا وجود خارجی نداره. کلا لفظ و اصطلاح غلطیه ک یه عده رایج کردنش.

بعدم ربطی به کارد ویو نداره. کارد ویو یکی از اجزاء طراحی متریال هستش.

شما می توانید با حلقه for به هر تعداد که میخواهید از هر چیزی بسازید چه استرینگ. چه عدد. چه باتن چه لیبل چه هر نوع ویویی از جمله کارد و....

لینک ارسال

این یک مورد برای جاوا هست که در حال حاظر قصد داره جایگزین بشه اما فعلا در بیسیک به طور کامل پیاده سازی نشده.

منظورتون از این یک مورد چیه ؟ میشه بیشتر توضیح بدین.

لینک ارسال

مولتی پنل مگه کتابخانه اس؟ مولتی پنل اصلا وجود خارجی نداره. کلا لفظ و اصطلاح غلطیه ک یه عده رایج کردنش.

بعدم ربطی به کارد ویو نداره. کارد ویو یکی از اجزاء طراحی متریال هستش.

شما می توانید با حلقه for به هر تعداد که میخواهید از هر چیزی بسازید چه استرینگ. چه عدد. چه باتن چه لیبل چه هر نوع ویویی از جمله کارد و....

کسی هم که نگفت این یک کتابخونه هست ، این مورد رایج ترین کار در بیسیک 4 اندروید برای لیست ویو شخصی هست.

منظورتون از این یک مورد چیه ؟ میشه بیشتر توضیح بدین.

آموزش استاد شاهدی رو در این مورد مشاهده کنید :

http://answercenter.ir/topic/10618-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%AA%D8%B5%D9%88%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D8%A8%D8%A7-recyclerview/

لینک ارسال

کسی هم که نگفت این یک کتابخونه هست ، این مورد رایج ترین کار در بیسیک 4 اندروید برای لیست ویو شخصی هست.

آموزش استاد شاهدی رو در این مورد مشاهده کنید :

http://answercenter.ir/topic/10618-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%AA%D8%B5%D9%88%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D8%A8%D8%A7-recyclerview/

میدونم

کلا با لفظ مولتی پنل مخالفم

Recycle view

بهینه شده همین لیست ویو هستش.

من فک کردم این مورد به سوال ایشان ربط داره.

لینک ارسال

منظورم اینه قسمتی که نوشته شده basic و یه مطلبی زیرشه چه جوری درست میشه؟

بقیشو می دونم

انواع label و .. رو تست کردم اینجوری نشد

کارد ویو هستش. اگه سمپلی از گیت هاب پیدا کردید. بگید تبدیل کنم

فرستاده شده از H30-U10ِ من با Tapatalk

لینک ارسال

کتابخونه برای کارد ویو در سایت مرجع رو می تونید از لینک زیر دریافت کنید :

MSCardView.rar

لینک ارسال

به سرچ اعتقاد دارید؟ مولتی پنل رو سرچ کنید، آموزش داره

میشه بیشتر توضیح بدید یا لینک تایپیک بدید؟

لینک ارسال

راستش من اطلاعی در مورد ساخت اون چیزی که گفتم نداشتم برای همین گفتم مولتی پنل

اون آموزش recycle view رو هم میبینم امیدوارم همونطوری متریال باشه

به هر حال ممنون

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...