اطلاعیه

کاربر گرامی

به انجمن برنامه نویسی AnswerCenter.ir خوش آمدید

برای استفاده از تمامی امکانات سایت لطفا در انجمن عضو شوید

حاج حسین

کتابخانه سایه دادن به تمام ویوها و متن

17 ارسال در این موضوع قرار دارد

درود

خسته نباشید استاد

میشه یه اسم خارجی هم براش بگید مثل : AssistantLib

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود 

تبریک مستر بیات عزیز واقعا کتابخانه پرکاربردی هست بنده به شخصه خیلی دنبال چنین چیزی توی بیسیک گشتم ولی خب پیدا نشد. 

متشکر ازتون موفق تر باشید. 

لینک به ارسال

درود

خسته نباشید استاد

میشه یه اسم خارجی هم براش بگید مثل : AssistantLib

منظورتو نفهمیدم  :fekr:

منظورت اینکه که آیا خود b4a کتابخانه تو این رابطه داره 

خدایش این بار دومیته هنوز یه دقیقه نشده سوال های فضایت شروع شد دفعه بعد میشه بار سوم  :crazy:

برادر من اول دانلود کن ببنین چه جوره بعد بیا نظر بده شاید اصلا شاید من دارم بلاف میزنم که به ویو سایه میده  :oops:

خدایا این آخر عمری گیر عجب بنده هایی افتادیما اونم از اهالی شایان آباد که پایین تر از برره :oops:

یعنی هنوز نگذاشته من کامل مطلبو بزارم 

ای خــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــدا 

ویرایش شده در توسط dftbayat

لینک به ارسال

سلام ممنونم از زحمتی کشید . ولی عذر میخوام  این دقیقا کلاس shadow هست که کامپایل کردید به lib  

درود 

تبریک مستر بیات عزیز واقعا کتابخانه پرکاربردی هست بنده به شخصه خیلی دنبال چنین چیزی توی بیسیک گشتم ولی خب پیدا نشد. 

متشکر ازتون موفق تر باشید. 

اپ کامپکت که یه متد داره برای سایه دادن البته سایه متریال فرق داره با این سایه ها اون یه جوری ناین پچ شده هست و بر اساس مستندات گوگل تطبیق داده شده . وزیر اندورید 5 کار نمیکنه برای زیر  اندورید 5 هم کلاس shadow بود داداش که باهاش میشه سینوسی سایه داد و حتی سایه چرخوند و.. برای بیسیک دقت نکرده بودی. 

https://www.b4x.com/android/forum/threads/shadow.47887/

shadow2.1.rar

لینک به ارسال

خسته نباشید استاد بیات عزیز

تشکر بابت زحماتی که کشیدید و انتشار کتابخانه

لینک به ارسال

سلام ممنونم از زحمتی کشید . ولی عذر میخوام  این دقیقا کلاس shadow هست که کامپایل کردید به lib  

اپ کامپکت که یه متد داره برای سایه دادن البته سایه متریال فرق داره با این سایه ها اون یه جوری ناین پچ شده هست و بر اساس مستندات گوگل تطبیق داده شده . وزیر اندورید 5 کار نمیکنه برای زیر  اندورید 5 هم کلاس shadow بود داداش که باهاش میشه سینوسی سایه داد و حتی سایه چرخوند و.. برای بیسیک دقت نکرده بودی. 

مرسی از تلاش خوبتون خواهش میکنم زحمت این رو هم بکشید :

https://www.b4x.com/android/forum/attachments/shadow_2-2-zip.37193/

لینک به ارسال

راستش اگر کل انجمنو بگردی حتی اون کلاس هم نبودش 

خواستم کلاس مربوطه رو بزارم خوبه ولی کامل نیست گفتم سایه دادن به متن رو هم اضافه کنم تا کاملتر بشه 

متاسفانه من نسخه 2.2 رو ندارم طبق توضیات سایت میشه گرادیانت داد که یعنی به جای استفاده از یه رنگ 2رنگ به سایه داد که کاربهتر میشه 

اگر 2.2 کلاس گیرم اومد کتابخونه رو ارتقا میدم (من لایسنس ندارم :roomNemishe:  )

لینک به ارسال

نسخه ی 2.2 پیوست کردم. یک نکته من یادم رفت بگم b4a 5.5  امکان سایه دادن به پنل بهش اضافه شده . دقیقا مثل اپ کامپکت و سایه ی متریال ولی خوب اون هم زیر اندورید 5 کار نمیکنه کلا evalation  برای اندورید 5 به بالا هست خواستید سایه بدید یه نگاهی به مستندات گوگل بخش elevation بندازید دقیق میگه برای هر کدوم چند دیپ باید سایه بدید مثلا تولبار 4 دیپ میخواد . برای نشون دادن تصاویر قند شکن می خواد.

https://www.google.com/design/spec/what-is-material/elevation-shadows.html#

shadow_2.2.zip

لینک به ارسال

سلام

اینطور که تو عکس ها معلومه نمی شه با این کتابخانه سایه Blur گذاشت. اگر دوستان با کتابخانه دیگه ای می شه قرار بدید برای Action Bar برنامم می خوام.

لینک به ارسال

سلام

اینطور که تو عکس ها معلومه نمی شه با این کتابخانه سایه Blur گذاشت. اگر دوستان با کتابخانه دیگه ای می شه قرار بدید برای Action Bar برنامم می خوام.

میتونید از این فایلی که براتون آپ کردم استفاده کنید.

اندکی خلاقیت لطفاً

post-128-0-43208600-1462133824_thumb.png

لینک به ارسال

مشکل موجود در کتابخانه اینه که وقتی با تایمر دستور چرخش سایه رو می دید دیگه نمیشه عملیاتی رو از ویو خواست مثل کلیک باتن 

حتی اگه یه ویو بدون رنگ روی ویو سایه دار اضافه کنید با ز نمی تونید کلیکی روی ویو بدون رنگ انجام بدید چون تایمر ویو سایه رو bringfront میکنه و مهلت نمیده به شما تا روی ویو بدون رنگ کلیک کنید 

اساتید اگه کسی تونست این مشکل رو حل کنه ممنون میشم به ما هم یاد بده

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری