رفتن به مطلب
  • 0

ساخت چند باتون بدون دیزاینر

mohsen.gh

سوال

سلام

میخام چندتا باتون بسازم که البته نمیشه یکی یکی ساخت چون تعدادش زیاده و میخام متن باتون رو از دیتابیس بگیرم

تو انجمن هم سرچ کردم اما لینک داده بودند ماله ادرس قبلی انجمن بود و خطا میداد

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

6 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

من نمی فهمم دوست عزیز دقیقا چه کدی دارند می دند؟ الان با این کار چه اتفاقی می یوفته؟ و در‌مورد سوال دوستمون ، من منظور شما رو متوجه نشدم ... اگر می‌خواید همانند مولتی‌پنل‌یک باتون در‌حلقه فور قرار گیرد و تکرار‌ شود می توانید از ساختار مولتی پنل استفاده کنید فقط باید تغییرات‌ کوچکی دهید ، برای تبدیل لینک های قدیمی سایت هم به جای basic4android.org ، answercenter.ir رو قرار بدید درست می‌شه. اگر منظورتون رو دقیق تر‌ بفرمایید‌ می تونیم راهنمایی کنیم!

خیلی ممنون با مولتی پنل مشکلم حل شد

لینک ارسال

Dim b As Button
b.Initialize("b")

For i=0 To 100
b=i
Next

Dim b As Button
b.Initialize("b")

For i=0 To 100
b=i
Next

نمیشه دوست عزیز شما میای باتون رو مساوی عدد قرار میدی بعد توقع داری جواب بده؟؟ :roomNemishe:

لینک ارسال

من نمی فهمم دوست عزیز دقیقا چه کدی دارند می دند؟ الان با این کار چه اتفاقی می یوفته؟ و در‌مورد سوال دوستمون ، من منظور شما رو متوجه نشدم ... اگر می‌خواید همانند مولتی‌پنل‌یک باتون در‌حلقه فور قرار گیرد و تکرار‌ شود می توانید از ساختار مولتی پنل استفاده کنید فقط باید تغییرات‌ کوچکی دهید ، برای تبدیل لینک های قدیمی سایت هم به جای basic4android.org ، answercenter.ir رو قرار بدید درست می‌شه. اگر منظورتون رو دقیق تر‌ بفرمایید‌ می تونیم راهنمایی کنیم!
لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...