رفتن به مطلب
  • 0

نمیدونم چه بگم!!!! بازی کردن با تماسهای ورودی و خروجی در برنامه ام

salmana

سوال

بابت موضوع معذرت میخام. چی بگم اخه.*خنده*

برنامه ام رو تکمیل کردم و گفتم تا اینقدر امکانات کافیه. ولی طمع کاریم گل کرد گفتم آیا مطلب پایین میشه بتونم رو پروژه ام پیاده کنم یا نه.*سرپایین*

من یک بانکی از شماره تلفن دارم به همراه اسم و فامیلشون. حالا میخام وقتی که شماره ای باهام تماس گرفت یا من تماس گرفتم رو اگه اون شماره توی بانکم بود اسم و فامیل مورد نظر روی صفحه گوشی نمایش داده بشه.(حالا هر جا نشون بده اشکال نداره)

اگه بشه این قسمت هم اضافه کنم به پروژه ام که دیگه نور علی نوره.*خوشمزه*

دوستان همکنون نیازمند دانشتون هستم.*زبونک*

درضمن آموزش گرفتن لیست تماس رو هم دیدم. نتونستم کمکی ازش بگیرم

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

15 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

نگاه کنین من چیزی مثل برنامه های این تماس از کجاست و از این جور چیزا میخام یعنی وقتی تماسی میاد یک پنل نشون میده و میگه . استان فارس شهرستان جهرم. ولی من بجای این اطلاعات میخام توی دیتابیسم بگرده و اگه اون شماره توی بانکم بود اسم و فامیل طرف توی پنل نشون داده به

لینک برنامه مشابه کد کجاست

لینک یکی از این جور برنامه ها

لینک ارسال

دوستان اگه میشه همینکار رو بجای اینکه شماره فرد رو توی پنل بنویسه بیاد توی نوتیفیکیشن هم بنویسه اشکال نداره ها . فقط کار رو راه بندازه کافیه

------------------------------

ایمیل هم به برنامه نویسهای پست بالایی دادم و چنتای دیگه که اینجور برنامه ها ساختن. ولی جواب ایمیلم رو ندادن*گاز**گاز*

لینک ارسال

شما هم دیتابیس ایرانسل رو گیر اوردی؟؟؟؟

ماشالا اینروزا خرید و فروش اطلاعات محرمانه مردم بدجور رونق گرفته

لینک ارسال

نه بابا برنامه ام فقط 500 تا شماره داره و برای مارکت هم نمیخام

لینک ارسال

یه سورس خیلی ساده رو پیوست کردم که موقع زنگ خوردن گوشی دیتابیس رو چک میکنه اگه اون شماره وجود داشت، نامی که در دیتابیس براش درنظر گرفتیم رو نمایش میده.

البته بگم با دستور WHERE خیلی سریعتر میتونی عمل جستجو رو انجام بدی! به عهده خودت میذارم اون روش رو تا خودتم کار کنی.

پسورد: basic4android.org

اگه توضیحات بیشتر خواستی بگو تا ارائه بدیم.

موفق باشی.

call-basic4android.org.rar

لینک ارسال

up

-----------------------

در نکته بالا یاد آور میشم که اگه گوشی زنگ بخوره یک توست مسج میاد و اگه گوشی رو بلند کردیم و بعد قطع کردیم خوشبختانه توست مسج دوباره نمیاد ولی اگه گوشی زنگ بخوره و خودمان قطع کنیم یا اینکه طرف زنگ بزنه و ما گوشی برنداریم یک توست مسج در آخر دوباره میاد.

بقول دوستان اورزانسیه.خخخخخ

آق مهدی و آق مهران منتظر یاری سرختان هستیم

لینک ارسال

یه سورس خیلی ساده رو پیوست کردم که موقع زنگ خوردن گوشی دیتابیس رو چک میکنه اگه اون شماره وجود داشت، نامی که در دیتابیس براش درنظر گرفتیم رو نمایش میده.

البته بگم با دستور WHERE خیلی سریعتر میتونی عمل جستجو رو انجام بدی! به عهده خودت میذارم اون روش رو تا خودتم کار کنی.

پسورد: basic4android.org

اگه توضیحات بیشتر خواستی بگو تا ارائه بدیم.

موفق باشی.

-------------------------------------------------

آقا مهران خیلی مرسی کارم رو راه انداختی .

میگما حالا راهی بنظرتون نمیرسه که بجای توست مسج یک پنل بیاریم . هر چند که در حالت عادی اکتیویتی ها در پشت صفحه تماس میگیرند یعنی اولیت اولی صفحه تماس هست

Sub 
listener_onCallStateChanged (State As Int, incomingNumber As String)

Dim esm As String

cur = sql1.ExecQuery("SELECT * FROM tblNumbers")

For i = 0 To cur.RowCount - 1

cur.Position = i

If cur.GetString("number") = incomingNumber Then

esm = 
cur.getstring("name")

Exit

End If

Next

ToastMessageShow(esm,True)

End Sub

لینک ارسال

فعلا دست نگه دارین همین الان یهویی یک چیز دستگیرم شد . و تونستم که پنل رو مقدم تر از صفحه تماس بکنم.

اگر موفق شدم که توی سورس جدید تر میزارم . اگرم نه که با اساتید اینجا در میان میزارم که 100 درصد میتونن.

لینک ارسال

مهران افرین خیلی مفید بود

ببخشید اگه اسپم دادم اخه کارت واقعا با ارزشه

لینک ارسال

همه چی شدنش میشه اما بعضی ها سخت و بعضی ها آسون میتونی وقتی شماره ی زنگ زد تلشو بگیری سرچ کنه تو دیتابیس اگه بود سیو کنه تو مخاطبین گوشی این 1 راهشه از نظر من شاید آسون تر هم باشه *تعجب*

لینک ارسال

سلام.

حقیقت خوب خوب متوجه منظور و هدف شما نشدم...

یعنی هر هنگام زنگ خوردن اسم اون طرف رو از دیتابیس آنلاین بخونه؟؟؟؟

در هنگام زنگ خوردن فکر نکنم بشه، چون شما تست کنید در موقع زنگ خوردن هر برنامه ای که باز باشه بسته میشه و نمایشگر شماره خود گوشی

رو بالا میاره !!!

باز شما بیشتر توضیح بدید لطفا ، بنده امروز با صدای بیل و کلنگ از خواب بیدار شدم یه خورده حواسم سر جاش نیست. *غمگین*

لینک ارسال

سلام

بنده فکر نکنم بشه همچین کاری رو کرد ( کار نشد نداره ها ولی دردسر داره)

یکسری نکات هست توی سیستم عامل که میگه یکسری برنامه ها دارای ترد یا نخ با اولویت بالا هستند که در هنگام نیاز و فراخوانی اون برنامه پردازشگر در هر حالتی که باشه ( هنگ) میاد اون برنامه رو اجرا میکنه.مثال : Task Manager ویندوز.

خب میشه گفت تماس ورودی یکی از اولویت های بالا هست و موقع فراخوانی امکان دسرسی به برنامه های دیگه رو نده.مانند همین موضوع شما که هنگام زنگ خوردن برنامه بره توی هاستت یا دیتابیس آفلانت چک کنه.

الان این نکاتی که گفتیم فرضیاته و نمیشه گفت کاملا درسته.با آزمون و خطا میشه به نتیجه رسید.

لینک ارسال

خب به جا اینکه موقع زنگ خوردن اینکارو بکنه که باعث هنگش هم میشه.

بیاد یه تایمری چیزی بذاره هروقت لیست تماس رو بگیره ، فقط شماره هایی که شما تماس گرفتید و اونا،و به قول ارمین بیاد چک کنه ببینه بین بانک هست یانه.

واسه اینکه هروقت که لیست تماس رو میگیره تکراری انجام نشه میتونی شماره هایی که میگیری رو تو یه فایل تکست ذخیره کنی و بگی که مثلا این شماره ها دیگه گرفته شده و دوباره توی بانک نگرده.

لینک ارسال

سورس پایین باعث میشه که یک لیبل رو توی اولیت قرار بده حتی بالاتر از تماس. کد پایین کاملا درسته و ما حالا باید کد پایین رو بجای توس مسج بالا بزاریم. مشکل اینه که هر کدی توی سرویس نمیشه مثل اکتیویتی باهاش کار کرد.

ممنون میشم اساتید کمکم کنن. البته همون کمک آقا مهران هم جوابگوی کارم هست ولی خوب هرچه آدم کارش قشنگتر باشه بهتره

(سورس پایین هم کار دوستمون آقا مجتبی هست همونکه کتابخانه درون پرداخت نوشته.دستش درد نکنه)

Dim r As Reflector

r.Target = r.GetContext

Dim cwm As Object = r.RunMethod2("getSystemService", "window", "java.lang.String")

Dim p As Label

p.Initialize(
"p")

Dim lp As Object

Dim i As String = "java.lang.int"

lp = r.CreateObject2(
"android.view.WindowManager$LayoutParams", Array As Object(100, 70, 200dip, 50dip, 2010, 65832, 1), Array As String(i,i, i, i, i, i, i, i))

r.Target = cwm

r.RunMethod4(
"addView", Array As Object(p, lp), _

Array As String("android.view.View", "android.view.ViewGroup$LayoutParams"))

p.Text=
esm

لینک ارسال

سلام دوستان

پست بالایی رو من بیخیالش شدم و اومدم از کاستوم توست مسج استفاده کردم. حالا چنتا مشکل ریز:

کاستوم توست مسج duration داره و حالا :

1-من میخام این مدت زمان توست مسجم برابر با زمانیکه داره گوشی زنگ میخوره باشه. یعنی هر وقت ارتباط با شماره گیرنده قطع شد دیگه توست مسج هم نشون نده . چون در صورت عادی هر چه زمان تعیین کردیم نشون میده.

2- وقتی که تماس قطع میکنیم دوباره میاد اون توست مسج رو نشون میده . اگه بشه کنسلش کرد عالی میشد

خلاصه اینکه من میخام زمانی که در پایین نوشتم 10000 رو برابر با زمانی که گوشی زنگ میخوره باشه. و همچنین اگه قطع کردیم هم دوباره نیاد توست مسج بالا بیاره

cur = sql1.ExecQuery("SELECT * FROM main")

Dim esm As String 

For i = 0 To cur.RowCount - 1

cur.Position = i

If incomingNumber=cur.GetString("number")  Then

esm = cur.getstring("name")

toast.ShowDialogButton = False

toast.Location = toast.Gravity.CENTER_TOP

toast.Duration=10000

toast.Show(esm)

End If

Next
لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...