رفتن به مطلب

کتابخانه پوش نوتیفیکیشن پارسه (ساخت خودم)

مهمان

ارسال‌های توصیه شده

سلام

با استفاده از این کتابخانه میتونید توسط سایت پارسه به کاربران برنامه خودتو پوش ارسال کنید.

طریقه کار کردن باهاش هم راحته و توی فایل راهنما قرار داده شده.

این کتابخانه فقط برای دریافت پوش توسط پارسه کاربرد داره.

لینک خرید: http://miladesign.sellfile.ir

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام ، مزیت این کتابخونه نسبت به کتابخونه ای که رایگان توی سایت مرجع عرضه شده چیه که 5 تومن قیمتشه ؟ 

لینک ارسال

این کار شما خلاف قوانین انجمن هست

دوم اینکه تو همین سایت رایگانش هست و نیازی نیس

لینک ارسال

اگه ممکنه لینک کتابخونه رایگان رو قرار بدید چک کنم. چون من یه کتابخونه پارسه داشتم کار نمیکرد.

مزیتش اینه که کدهای اضافی نداره و با دو خط کد استفاده میشه

لینک ارسال

اگه ممکنه لینک کتابخونه رایگان رو قرار بدید چک کنم. چون من یه کتابخونه پارسه داشتم کار نمیکرد.

مزیتش اینه که کدهای اضافی نداره و با دو خط کد استفاده میشه

عجبا 

مگه کتابخونه پارسه چه کدهایه اضافی داره من خودم خبر ندارم 

نه خدایش این کارت به نظره خودت درسته 

کتابخونهه رایگان و سالمش از همه بهتره 

لینک ارسال

دوستان لطفا صبر کنید شاید امکان خاصی داشته باشه . درست نیست که انقدر بد بگیم

ایشون خودشون ساختن . دست خودشون هم هست که بفروشن یا نه به کسی هم ربطی نداره . ایشون اجازه فروش کتاب خانه رایگان پارسه هم داره به ما چه  :roomNemishe:

لینک ارسال

اولا که من کاری به کتابخانه رایگان پارسه ندارم و فقط نسخه قدیمیشو پیدا کردم که خیلی از دوستانی که میشناسم بهم گفتن کار نمیکنه یا پیاده سازیش سخته.

دوما رایگان یا پولی بودنش رو خودم تعیین میکنم همونطوری که شما کتابخونه پرداخت بازار رو پولی قرار دادید ولی من اونو نوشتم و بصورت رایگان قرار دادم.

سوما این کتابخونه همون کتابخونه رایگان نیس خودم نوشتمش و فقط یدونه دستور داره.

اگه خود همون کتابخونه یا ویرایش شدش بود مطمئن باشید یا نمیذاشتم یا رایگان میذاشتم.

لینک ارسال

‌دوست عزیز اولا باید عرض کنم قرار دادن لینک خارج از انجمن ممنوع است و قبل از گذاشتن لینک باید با مدیریت هماهنگ کنید ، این جا که مکان تبلیغات محصولات شما نیست.ثالثا باید بگم که کتابخانه پارسه هیچ سختی‌ خاصی نداره راه اندازی اون نیاز به یک فایل xml برای وارد کردن شناسه ، و یک ماژول هست.در واقع کار دریافت اطلاعات و پردازش در اون ماژول اکتیویتی انجام می‌شه و کتابخانه پارسه اصلی دو خط کد بیش تر نداره ، یکی برای معرفی و دو برای اینشالایز و معرفی گروه. آخرین نسخه این کتابخونه ۱.۴ در اینترنت و انجمن به طور رایگان موجود هست و حتی اگر هم پیدا نکردید می تونید درخواست بدید تا براتون قرار داده بشه.
لینک ارسال

اولا که من کاری به کتابخانه رایگان پارسه ندارم و فقط نسخه قدیمیشو پیدا کردم که خیلی از دوستانی که میشناسم بهم گفتن کار نمیکنه یا پیاده سازیش سخته.

دوما رایگان یا پولی بودنش رو خودم تعیین میکنم همونطوری که شما کتابخونه پرداخت بازار رو پولی قرار دادید ولی من اونو نوشتم و بصورت رایگان قرار دادم.

سوما این کتابخونه همون کتابخونه رایگان نیس خودم نوشتمش و فقط یدونه دستور داره.

اگه خود همون کتابخونه یا ویرایش شدش بود مطمئن باشید یا نمیذاشتم یا رایگان میذاشتم.

خوب داداش مزیت هاش چی هست چه مزیت اضافه ای داره مثلا میشه پوش قفل کرد ایکونش عوض کرد   رنگش عوض کرد اصلا نشون نداد اطلاعات گرفت داخل دیالوگ نشون داد خوب چه مزیتی نسبت به نسخه ی رایگان داره ؟

لینک ارسال

دوستان پارسه رو بیخیال بشید بیاید سمته پلاس خیلی خوبه...

بی دردسر تو راه اندازی تو نرم افزار وقابلیت مشخص کردن تعداد کلیک های انجام شده خیلی خوبه...

answercenter.ir

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...