رفتن به مطلب
  • 0

عدم نمایش پیامک ارسالی از یک شماره خاص در اینباکس و نمایش فقط در برنامه

hosseinrp

سوال

من یک اس ام اس سنتر دارم با یک شماره خاص میخوام اگر پیامکی از این شماره اومد فقط در برنامه من نمایش داده بشه و در اینباکس ذخیره یا نمایش داده نشه 

در صورت امکان با ذکر یک نمونه کد راهنمایی فرمایید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

4 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

منم واسه فروشگاهم واقعا لازم دارم همچین سورسی رو. البته میتونین از go sms و قسمت پیامک امنیتیش هم استفاده کنین. هم راحتره هم آپشن زیادی هم داره.  :eynak:

لینک ارسال

برنامه go sms  رو از کافه بازار دریافت و نصب کنین. برنامه رو اجرا کنین و منوی برنامه رو فشار بدین. پند گزینه داره که یکی pravity box هستش فک کنم املاش اینجوریه. بعد وقتی برای اولین بار واردش میشین ازتون کد میخواد ، یک کد چهار رقمی به دلخواه بهش بدین. وارد این قسمت که شدین از قسمت سمت راست بالا ، شماره یا شماره هایی رو که میخواین بیاد به صندوق مخفی تون رو وارد کنین یا از توی لیست پیامهاتون روی رشته پیامها  لمس طولانی انجام بدین و بعد از قسمت منو ، انتقال به صندوق رو لمس کنین. یه سری تنظیمات شخصی هم داره مثل اینکه اصلا هشدار نده که پیام اومده یا یه هشدار خاصی بده که خودتون متوجه بشین . من نوشتم که باطری ضعیف است !!!  :oops:

post-569-0-32382800-1453449755_thumb.jpg

لینک ارسال

با تشکر از توضیح شما

قطعا بایستی روشی وجود داشته باشه  چون وقتی ما می تونیم با تنظیم پریتی پیامک رسیده را اول در برنامه خودمون نمایش بدیم پس قطعا میشه اون رو به مسیر دیگری غیر از اینباکس هدایت کرد

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...