رفتن به مطلب

مجموعه دیکشنری های " واژه "

ارسال‌های توصیه شده

سلام و سلام و سلام 
بلاخره بعد از 5 ماه دومین برنامه من تموم شد
من این برنامه رو مدیون خیلی از دوستان این انجمن هست
من شاگرد این انجمن هستم ، بیسیک رو اینجا شروع کردم و از شما یاد گرفتم
از همه تشکر می کنم

:gol:  :gol:  :gol:  :gol:  :gol:  :gol:  :gol:  :gol:  :gol:  :gol:  :gol:

مشخصات برنامه :

بیسیک 4
طراحی شده با بانک اطلاعاتی
استفاده شده از حد اقل کتابخانه ها 
لیست ویو دایره ای با تغیرات 
طراحی با 9.pach برای دکمه ها
اسپلش متحرک در اول برنامه
در باره آیکن برنامه حتما نظر بدید ( البته نسخه غیر آزمایشی کاملا مشخصه)
راجب اسکرین شاتها نظر بدید لطفا
حتما راهنمای تصویری برنامه رو ببینید ( البته باید زحمت بکشید دانلود کنید) راهنمای گرافیکی با توضیحات طراحی شده 
راجب توظیحات برنامه هم اگر وقت داشتید بخونید ببینید خوب نوشته شده یا نه ؟؟
رمزگذاری بسیار قوی و چند مرحله ای
سعی کردم فقط و فقط یک دیکشنری آفلاین باشه نه چیز دیگه !!
مثلا آموزش زبان و ....
قیمت برای ایران ممکنه زیاد باشه که علت این موضوع این هست که همین نرم افزار رو در گوگل هم دارم میفروشم و نمیتونم 2 قیمت مختلف براش قرار بدم چون کاربری که اروپا میخره و به ایران دست رسی نداره اعتراض میکنه و ....( گفتم عادلانه باشه)
برای تبلت هم طراحی شده و رو تبلت هم به زیبایی کار میکنه 
/////////////////
نسخه آزمایشی رو میتونید دانلود کنید نظر هم بدید تو بازار برام خوشحال میشم 
مخصوصا برای ایتالیایی که اینجا براتون قرار میدم 
حتما دانلود کنید نظر بدید ایراداش رو بگیرید اینجا بهم بگید تا نسخه های بعدی اصلاحش کنم 
کمتر تعریف کنید و بیشتر ایراد بگیرید
مرسی و مرسی
:gol:
  :gol:  :gol:  :gol: 

https://cafebazaar.ir/app/tablet.vajeh.it.fa.demo/?l=fa

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خیلی خوب بود مخصوصا گرافیک

فقط دیتابیس رو Encrypt کنید که محتویاتش جایی پخش نشه

در کل عالی

لینک ارسال

خیلی خوب بود مخصوصا گرافیک

فقط دیتابیس رو Encrypt کنید که محتویاتش جایی پخش نشه

در کل عالی

مرسی

5 مدل رمز گزاری شده دیتابیس 

با 4 پسورد و 4 روش مختلف :-)

لینک ارسال

دوست عزیز میشه بگین برا سرچ بین 120 هزار رکورد از چه روشی استفاده کردین که هنگ نکنه

از لیمیت دادن به لیست ویو استفاده کردم 

خیلی هم خوب کار میکنه می تونید تو نسخه آزمایشی ببینید

لینک ارسال

سلام. خوش حالم که تلاش هات نتیجه داد و برنامت آماده شد! خیلی خوب هست و راه پیشرفت براش باز هست ، اما شما که محدود نیستی تلاش و تمرکزت رو فقط بزار روی گوگل پلی، برای مثال برنامه رو به دو زبان انگلیسی و فارسی بزن. خیلی خوب هست از 9path استفاده کردی ، به زیبایی دکمه ها بسیار کمک می کنه. اسپلش برنامه زیبا هست و می تونی از پروگرس بار های زیباتری مانند دایره ای استفاده بکنی. آیکون برنامه خوب هست اما باید بهتر بشه برای مثال در سمت راست آیکون دو حرف از زبان‌غیر مادری و در سمت چپ دو حرف از زبان مادری قرار داده بشه تا مفهوم دیکشنری رو برسونه. اسکرین شات ها ساده هست ، داخل ماک آپ ها قرار بده و توضیحات مختصر رو پایینش بنویس همانند ماک آپ های دوستان و حتی می تونی یک فیلم معرفی هم براش تهیه بکنی. راهنما برنامه زیبا هست ولی چند روز دیگه یک آموزش در مورد ساخت راهنما‌ حرفه ای ضبط می کنم که حتما اون رو ببین رو راهنما رو طبیعی تر تهیه بکنی.توضیحات رو هم کامل مطاله کردم ، بسیار واژه بندی دقیقی شده و خیلی خوب هست. فقط همونطور که گفتم توضیحات مختصر رو در اسکرین شات ها به همراه ماک آپ قرار بده و توضیحات تکمیلی رو در‌بخش توضیحات.این که روی امنیت برنامه کار کردی خیلی خوب هست و یک نقطه قوت برای برنامه محسوب می شه ، اگه شد یه آموزش برای ما مبتدی ها ضبط کن! قیمت هم هیچ مشکلی نیست که زیاد هست و در این مورد نمی تونیم ایرادی بگیریم.این که سعی کردی دیکشنری باشه و روی این موضوع تمرکز کنی خیلی خوب هست اما در آینده گسترش بده تا کاربردی تر بشه.و اما گرافیک برنامه UI ، طرح برنامه یک طرح کلاسیک هست و پیشنهاد می‌کنم برای این که با متد ها روز هماهنگ باشی از طرح متریال استفاده بکن ، دیالوگ ها ، ویو ها و بقیه اجزا برنامه طرح متریال بگیرند و دیکشنری رو حرفه ای جلوه بدند. می دونم تا الان روی رمز گزاری و جمع آوری مطالب کار کردی ولی از الان به بعد رو گرافیک کار کن.نسخه آزمایشی رو هم دانلود کردم ، رابط کاربری UX خیلی خوب و نرمی داشت و به من حس خوبی رو منتقل کرد. ببخشید دیگه زیاد حرف زدم ، می خواستم یک نقد کامل بکنم برنامه رو! در کل من به برنامه نمره ۱۸ می دم ، امیدوارم همیشه موفق باشی!
لینک ارسال

سلام. خوش حالم که تلاش هات نتیجه داد و برنامت آماده شد! خیلی خوب هست و راه پیشرفت براش باز هست ، اما شما که محدود نیستی تلاش و تمرکزت رو فقط بزار روی گوگل پلی، برای مثال برنامه رو به دو زبان انگلیسی و فارسی بزن. خیلی خوب هست از 9path استفاده کردی ، به زیبایی دکمه ها بسیار کمک می کنه. اسپلش برنامه زیبا هست و می تونی از پروگرس بار های زیباتری مانند دایره ای استفاده بکنی. آیکون برنامه خوب هست اما باید بهتر بشه برای مثال در سمت راست آیکون دو حرف از زبان‌غیر مادری و در سمت چپ دو حرف از زبان مادری قرار داده بشه تا مفهوم دیکشنری رو برسونه. اسکرین شات ها ساده هست ، داخل ماک آپ ها قرار بده و توضیحات مختصر رو پایینش بنویس همانند ماک آپ های دوستان و حتی می تونی یک فیلم معرفی هم براش تهیه بکنی. راهنما برنامه زیبا هست ولی چند روز دیگه یک آموزش در مورد ساخت راهنما‌ حرفه ای ضبط می کنم که حتما اون رو ببین رو راهنما رو طبیعی تر تهیه بکنی.توضیحات رو هم کامل مطاله کردم ، بسیار واژه بندی دقیقی شده و خیلی خوب هست. فقط همونطور که گفتم توضیحات مختصر رو در اسکرین شات ها به همراه ماک آپ قرار بده و توضیحات تکمیلی رو در‌بخش توضیحات.این که روی امنیت برنامه کار کردی خیلی خوب هست و یک نقطه قوت برای برنامه محسوب می شه ، اگه شد یه آموزش برای ما مبتدی ها ضبط کن! قیمت هم هیچ مشکلی نیست که زیاد هست و در این مورد نمی تونیم ایرادی بگیریم.این که سعی کردی دیکشنری باشه و روی این موضوع تمرکز کنی خیلی خوب هست اما در آینده گسترش بده تا کاربردی تر بشه.و اما گرافیک برنامه UI ، طزح برنامه یک طرح کلاسیک هست و پیشنهاد می‌کنم برای این که با متد ها روز هماهنگ باشی از طرح متریال استفاده بکن ، دیالوگ ها ، ویو ها و بقیه اجزا برنامه طرح متریال بگیرند و دیکشنری رو حرفه ای جلوه بدند. می دونم تا الان روی رمز گزاری و جمع آوری مطالب کار کردی ولی از الان به بعد رو گرافیک کار کن.نسخه آزمایشی رو هم دانلود کردم ، رابط کاربری UX خیلی خوب و نرمی داشت و به من حس خوبی رو منتقل کرد. ببخشید دیگه زیاد حرف زدم ، می خواستم یک نقد کامل بکنم برنامه رو! در کل من به برنامه نمره ۱۸ می دم ، امیدوارم همیشه موفق باشی!

سلام و سپاس فراوان برای کلمه به کلمه این نقد زیبا....

از یه طرف همش منتظر بودم تشریف بیارید یه نقد رو برنامه بنویسید 

و از طرفی نگران بودم چون نقد های شما رو که میخوندم رو برنامه های بچه ها بی تعارف همه ایرادات رو میگرفتید.

در هر دو صورت خوشحالم و تشکر این بهترین نقد هست و تمام نکته ها رو یاداشت کردم و سعی میکنم کم کم به روز بشه

از اینکه وقت خودتون رو برای من گذاشتید باز هم تشکر میکنم 

در ضمن نمره 18 از شما برای من خیلی خوبه 

سپاس 

:gol:  :gol:  :gol:

لینک ارسال

اسکرین شاتا لود نمیشن ن توی گوگل پلی ن توی بازار :fekr:

الیاس جان نمیدونم مشکل کجاست گویا دوستان به این مشکل بر نخوردن!!

مجدد تلاش کنید شاید باز شد

مرسی

لینک ارسال

اسکرین شاتا لود نمیشن ن توی گوگل پلی ن توی بازار :fekr:

اسکرین شات ها برای من هم چند بار اول در سایت این دو مارکت باز نشد و نمی دونم چرا ، اما در نرم افزارشون به خوبی نمایش پیدا می کنه.

سلام و سپاس فراوان برای کلمه به کلمه این نقد زیبا....

از یه طرف همش منتظر بودم تشریف بیارید یه نقد رو برنامه بنویسید

و از طرفی نگران بودم چون نقد های شما رو که میخوندم رو برنامه های بچه ها بی تعارف همه ایرادات رو میگرفتید.

در هر دو صورت خوشحالم و تشکر این بهترین نقد هست و تمام نکته ها رو یاداشت کردم و سعی میکنم کم کم به روز بشه

از اینکه وقت خودتون رو برای من گذاشتید باز هم تشکر میکنم

در ضمن نمره 18 از شما برای من خیلی خوبه

سپاس :gol::gol::gol:

نظر لطف شماست ، در هر حال علاقه داشتم برنامه ای رو که چندین ماه است روش وقت گذشتید رو نقد کنم تا متوجه عیوب و مزایا بشید و اون ها رو رفع کنید چرا که این برنامه می تونه به یکی از معتبر ترین دیکشنری های ایتالیایی تبدیل بشه. فقط دو نکته :

اول این که نسخه برنامه 0.0.0 هست ، این شماره نسخه بی معنایی هست و از یک شروع کنید با سه ممیز و برید بالا ، اگر مشکل رفع کردید ممیز سوم رو تغییر بدید ، اگر امکان درخواستی کاربران و یا یک امکان کوچیک قرار دادید ممیز دوم رو ببرید بالا و اگر تغییر کلی در ساختار اصلی برنامه (محتوا ، گرافیک ، رابط کاربری و واسط کاربری) قرار دادید ممیز اول رو ببرید بالا.

دوم این که به کافه بازار ایمیل بزنید و درخواست قرار گرفتن برنامتون رو در بخش تازه های برگزیده بدید ، می تونید روی بانک اطلاعاتی کامل برنامه تمرکز داشته باشید. به نظر من با تلاشی که برای محافظت از بانک اطلاعاتیتون کردید باید بانک جامع و عظیمی باشه. حالا یا قبول می کنند یا نه. البته باز هم می گم تمرکز بر روی گوگل پلی برای شما بهترین مورد هست.

لینک ارسال

اسکرین شات ها برای من هم چند بار اول در سایت این دو مارکت باز نشد و نمی دونم چرا ، اما در نرم افزارشون به خوبی نمایش پیدا می کنه.

نظر لطف شماست ، در هر حال علاقه داشتم برنامه ای رو که چندین ماه است روش وقت گذشتید رو نقد کنم تا متوجه عیوب و مزایا بشید و اون ها رو رفع کنید چرا که این برنامه می تونه به یکی از معتبر ترین دیکشنری های ایتالیایی تبدیل بشه. فقط دو نکته :

اول این که نسخه برنامه 0.0.0 هست ، این شماره نسخه بی معنایی هست و از یک شروع کنید با سه ممیز و برید بالا ، اگر مشکل رفع کردید ممیز سوم رو تغییر بدید ، اگر امکان درخواستی کاربران و یا یک امکان کوچیک قرار دادید ممیز دوم رو ببرید بالا و اگر تغییر کلی در ساختار اصلی برنامه (محتوا ، گرافیک ، رابط کاربری و واسط کاربری) قرار دادید ممیز اول رو ببرید بالا.

دوم این که به کافه بازار ایمیل بزنید و درخواست قرار گرفتن برنامتون رو در بخش تازه های برگزیده بدید ، می تونید روی بانک اطلاعاتی کامل برنامه تمرکز داشته باشید. به نظر من با تلاشی که برای محافظت از بانک اطلاعاتیتون کردید باید بانک جامع و عظیمی باشه. حالا یا قبول می کنند یا نه. البته باز هم می گم تمرکز بر روی گوگل پلی برای شما بهترین مورد هست.

مرسی و سپاس از راهنمایی 

در نسخه بعدی حتما این کار رو انجام میدم متاسفانه دیر موضوه رو فهمیدم و اتفاقا آخرین سوالم قبل از آپلود برنامه تو انجمن همین بود 

در هر صورت مشکلی هست که باید اصلاح بشه و حتما در اولین فرصت برنامه رو با این اصلاحیات میفرستم بالا 

ولی در باره ایمیل به کافه بازار میشه بیشتر توضیح بدید 

دقیقا باید چی مار بکنم ؟

ممنون  :gol:  :gol:

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...