رفتن به مطلب

کاهش فروش و دانلود در کافه بازار

esmaeil76

ارسال‌های توصیه شده

مشکل اصلی ما برنامه نویس ها و فروش کم میتونه 90% بخاطر همین کانال هایی باشه که هرکدوم حداقل 5 هزار نفر عضو دارن

حالا به جای اینکه من برنامه نویس بیام اون یه ذره پول عرق جبین خودمو در بیارم، اون مدیران محترم کانال های تلگرام میلیونی پول به جیب میزنن!!!

جالبتر اینکه اتحاد خاصی بین ما برنامه نویس ها(متاسفااااانه) وجود نداره و جلوگیری نمیشه از این بی قانونی ها

برای مثال امروز صبح 2 بهمن نسخه جدید موبوگرام توی بازار منتشر میشه و دقیقا به نیم ساعت نمیکشه که نسخه رایگانش داخل کانالهای تلگرام پخش میشه

خب صد در صد کاربر دست تو جیب مبارکش نمیکنه و میره همون برنامه رو رایگان دانلود میکنه

حالا من نمیدونم این مقوله ی حلال و حروم چرا برای ما و برنامه هامون بی تاثیره و مردم اصلا فکرشم نمیکنن

این بحث ها تو همین انجمن و خیلی جاهای دیگه این روزها زیاد شده اما همونطور که گفتم اتحادی بین ما نیست و نمیایم دست تو دست هم جلو این قانون شکنی هارو بگیریم!!

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

یه سری آشغال هم میزارن صفحه اول کافه بازار!! بازی و برنامه هایی که حتی 100 تا دانلود هم نداشته شده برنامه برتر هفته !! یه برنامه والپیپر گذاشتن با 32 تا عکس اونوقت همون اولش که برنامه رو اجرا کنی باز میشه!! نه منویی داره نه تنظیماتی و... . اومده بود بهترین های تازه ها اونوقت این برنامه من فحش میخوره :

https://cafebazaar.ir/app/bazila.wall.com/?l=fa

اونم با بیشر از سیصدتا عکس و آفلاین.

یا یکی دیگه 13 تا زنگ 3d گذاشته تو یه اکتیویتی و معرفی کرده به بازار تایید شده اونوقت این آپ من که آنلاینه هیچ وقت تایید نشد چون از نظر بازار بی کیفیته :

post-569-0-71591800-1453618074_thumb.png

داداش بازار داره میمیره. من که میرم تو آزادکاری. 

آدم خندش میگیره اونقدر آپ بیکیفیت اومده که نگو. 

بدتر از اونم اینکه بازار هیچ عکس العملی به انتشار رایگان برنامه های پولی نداره.

دوستان بهتره رو مارکتهای دیگه هم کار کنین. موفق باشین

لینک ارسال

شایعه است

روش هک کردن از طریق مرورگر هم دیگه امکان نداره اون مال سال اول بود و بازار جلوش گرفت

دانلود و فروش همه پایین اومده به جز یکسری نرم افزار که در معرض دید هستند

به نظر من بازار باید یک بخش بعنوان نرم افزارهای تصادفی بزاره که هر روز 100 تا نرم افزار رندوم بیاد صفحه اول مثل بخش پرفروشا

یا بخش پرداخت درون برنامه رو از رایگان جدا کنه تا بیشتر به چشم بیاد

لینک ارسال

ولی هک برنامه بازار و اقعیت داره چون رفیقم جلوی خودم برنامممو با هک از بازار گرفت (قیمت برنامه رو صفر کرد وبعد با یه برنامه اون سیو کرد بعد خرید )

دوست من اون مشکل بازار نیست مشکا از برنامه ای که شما دانلود کردید و روش پرداخت درون برنامه توسط برنامه نویس امن نشده و میشه هکش کرد اون ربطی به بازار نداره

لینک ارسال

دوستان اون اول گفتم که کاربرای این سایت هم کم شدن اول معذرت از همه به خصوص اقای ایزدی دوم تشکر از همه نظرات. واقعا مفید بود.

لینک ارسال

دوستان برای جلوگیری از پخش رایگان برنامه ها با بازار مکاتبه کردم این جواب ایمیل بازار:

سلام،
توسعه‌دهندهٔ گرامی، در صورت امکان آدرس وب‌سایت‌هایی که اقدام به بازنشر برنامه‌ها می‌نمایند را برای ما ارسال نمایید. بازار تلاش خواهد کرد تا با هماهنگی با مراجع قانونی مانع از فعالیت چنین سایت‌هایی شود. با این حال شما نیز می‌توانید با مراجعه به پلیس فتا شکایت خود در این زمینه را ثبت نمایید. بازار نیز با همهٔ توان خواهد کوشید تا مانع از انتشار برنامه‌های شما به شیوه‌ای غیرقانونی شود. امیدواریم در آینده کاربران نیز با احترام به حقوق معنوی توسعه‌دهندگان به گسترش صنعت نرم‌افزارهای موبایل کمک نمایند.

از شما خواهشمندیم تا نظر خود را در مورد پاسخ دریافتی از طریق فرم نظرسنجی‌ای که برای شما ارسال شده است ثبت نمایید.
با احترام و آرزوی موفقیت،
ساسان تقوایی

اول ازهمه هم خودم شروع کردم به ارسال ادرس سایت ها و کانال ها به بازار و پلیس فتا  دوستان لطفا شما هم اگه سایت یا کانالی رو می شناسید حتما اقدام کنید.
در ضمن یه پست جدید هم با همین موضوع درست می کنم. با تشکر از همه.
لینک ارسال

در نسخه حدید بازار

بخش درون پرداخت از بحش رایگان چدا خواهد شد  و این تغییر خوبیه

لینک ارسال

دوست من اون مشکل بازار نیست مشکا از برنامه ای که شما دانلود کردید و روش پرداخت درون برنامه توسط برنامه نویس امن نشده و میشه هکش کرد اون ربطی به بازار نداره

برنامه خودم تو بازار فروشی بود که خرید  (هک کردن پرداخت درون برنامه ای که کاری نداره با یه برنامه و روت بودن گوشی میشه این کارو کرد)

لینک ارسال

من یه درون پرداخت میزنم هرکی تونست هک کنه !!!  :cool:  :cool:  :cool:  :cool:

دوستان این بحث به جایی نمیرسه . به نظر من برین پی رفع ایراد کدهامون  :wacko1:

لینک ارسال

دوستان مشکل فقط هک نیست. مشکل پخش برنامه ها در سایت ها و تلگرامه لطفا اگه می دونید  ادرس سایت ها و کانالهای تلگرامی رو برا بازار  یا پلیس فتا بفرستید. خیلی از همین سایت ها هم بودن که  به دلیل محتوای مجرمانه بسته شدن می تونید تو گوگل جستجو کنید.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...