رفتن به مطلب

پیشنهاد های ویژه برای جلوگیری از پخش نادرست برنامه ها و افزایش فروش

afraz aa

ارسال‌های توصیه شده

سلام دوستان عزیز

خوب واقعا ناراحت کنندس که ما برنامه بنویسیم و بعد یکی بیاد اونو بخره و بعد پخشش کنه واقعا عصبی میشه آدم 

خوب این تایپکو زدم تا با هم فکری هم یه راه حلی برای این مشکلات پیدا کنیم

98% برنامه های پولی تو کانال های تلگرامی دارن به صورت رایگان پخش میشن و این امر باعث شده که فروش محصولات برنامه نویسا به شدت کاهش پیدا کنه 

اگه منو شما به فکر خودمون نباشیم هیچ کس به فکر ما نخواد بود

خوب از دوستان عزیز خواهش میکنم راه حل های خود را در این زمینه بیان کنن تا در صورت عملی بود اجرایی کنیم

راه حل من:چند نفر از عزیزان بیان یه برنامه ای بسازن که این سایت ها رو جستجو کنه و به پلیس فتا گزارش کنه یا به بازار

راه حل دوم:بخشی در انجمن افتاح بشه که توش سایت های که این کارا رو میکنن معرفی بشن یا کنال هایی که این کارا رو میکنن معرفی بشن تا هرکسی تونست فیلترشون کنه

خوب اگه روزانه ما 10سایت رو بتونم ببینیدم خیلی توپ میشه

من بی صبرانه منتظر نظرات و پیشنهاد های شما هستم اگه به دنبال کسب درآمد خوب هستید پیشنهاد بدید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من پیشنهادی ندارم ولی امروز مطلبی رو امروز خوندم دوستان و اساتید میتونن نظر بدن چه طور کار میکنه 
میتونیم به بازار ایمیل بزنیم بگیم فعال کنه این سیستم رو برای توسعه دهنده یا کوچ کنیم به این فوشگاه برای امنیت بیشتر 

معرفی سرویس مجوز تایید خرید مایکت:

صدور مجوز (Licensing) چیست؟

همانطور که می‌دانید یکی از مشکلاتی که توسعه‌دهندگان برنامه‌های غیر رایگان در منتشر کردن برنامه خود با آن مواجه هستند این است که بعضی کاربران برنامه‌ها را بدون اینکه خریداری کنند، استفاده می‌کنند.

مایکت از نسخه ۵.۲.۲ از قابلیت «صدور مجوز» یا “Licensing” پشتیبانی می‌کند. توسعه‌دهندگان با استفاده از Licensing می‌توانند برنامه‌های پولی خود را در مایکت قرار دهند و از خریده شدن برنامه خود توسط کاربرانی که از آن استفاده می‌کنند مطمئن شوند.
اطلاعات بیشتر: 
لینک ارسال

میتونیم به بازار ایمیل بزنیم بگیم فعال کنه این سیستم رو برای توسعه دهنده یا کوچ کنیم به این فوشگاه برای امنیت بیشتر 

یه نفر خوب نیست یه متن کامل آماده کنیم همه اعضا انجمن برا بازار ارسال کنن تا یه کاری بکنن 

لینک ارسال

سلام به همه. دوستان برای جلوگیری از انتشار رایگان برنامه های پولی با کافه بازار مکاتبه کردم این پاسخ بازاره:

سلام،
توسعه‌دهندهٔ گرامی، در صورت امکان آدرس وب‌سایت‌هایی که اقدام به بازنشر برنامه‌ها می‌نمایند را برای ما ارسال نمایید. بازار تلاش خواهد کرد تا با هماهنگی با مراجع قانونی مانع از فعالیت چنین سایت‌هایی شود. با این حال شما نیز می‌توانید با مراجعه به پلیس فتا شکایت خود در این زمینه را ثبت نمایید. بازار نیز با همهٔ توان خواهد کوشید تا مانع از انتشار برنامه‌های شما به شیوه‌ای غیرقانونی شود. امیدواریم در آینده کاربران نیز با احترام به حقوق معنوی توسعه‌دهندگان به گسترش صنعت نرم‌افزارهای موبایل کمک نمایند.

از شما خواهشمندیم تا نظر خود را در مورد پاسخ دریافتی از طریق فرم نظرسنجی‌ای که برای شما ارسال شده است ثبت نمایید.
با احترام و آرزوی موفقیت،
ساسان تقوایی

اول از همه هم خودم یه لیست از ادرس سایت ها و کانال ها رو ارسال کردم. ازهمه توسعه دهندگان و مدیران سایت تقاضا دارم
برای یک بار هم که شده متحد بشیم تا جلوی این کار غیرقانونی و غیر شرعی رو تا حدودی بگیریم. به همین منظور از همه تقاضا میکنم اگر ادرس این سایت ها و کانال ها رو میدونن حتما به کافه بازار و پلیس فتا ارسال کنند. در هر مورد هم به نتیجه رسیدین همین جا اعلام کنید تا بدونیم کارمون بی فایده نبوده. با تشکر از همه
لینک ارسال

یه نفر خوب نیست یه متن کامل آماده کنیم همه اعضا انجمن برا بازار ارسال کنن تا یه کاری بکنن

پیشنهاد خوبیه

لینک ارسال

سلام به همه. دوستان برای جلوگیری از انتشار رایگان برنامه های پولی با کافه بازار مکاتبه کردم این پاسخ بازاره:

سلام،
توسعه‌دهندهٔ گرامی، در صورت امکان آدرس وب‌سایت‌هایی که اقدام به بازنشر برنامه‌ها می‌نمایند را برای ما ارسال نمایید. بازار تلاش خواهد کرد تا با هماهنگی با مراجع قانونی مانع از فعالیت چنین سایت‌هایی شود. با این حال شما نیز می‌توانید با مراجعه به پلیس فتا شکایت خود در این زمینه را ثبت نمایید. بازار نیز با همهٔ توان خواهد کوشید تا مانع از انتشار برنامه‌های شما به شیوه‌ای غیرقانونی شود. امیدواریم در آینده کاربران نیز با احترام به حقوق معنوی توسعه‌دهندگان به گسترش صنعت نرم‌افزارهای موبایل کمک نمایند.

از شما خواهشمندیم تا نظر خود را در مورد پاسخ دریافتی از طریق فرم نظرسنجی‌ای که برای شما ارسال شده است ثبت نمایید.
با احترام و آرزوی موفقیت،
ساسان تقوایی

اول از همه هم خودم یه لیست از ادرس سایت ها و کانال ها رو ارسال کردم. ازهمه توسعه دهندگان و مدیران سایت تقاضا دارم
برای یک بار هم که شده متحد بشیم تا جلوی این کار غیرقانونی و غیر شرعی رو تا حدودی بگیریم. به همین منظور از همه تقاضا میکنم اگر ادرس این سایت ها و کانال ها رو میدونن حتما به کافه بازار و پلیس فتا ارسال کنند. در هر مورد هم به نتیجه رسیدین همین جا اعلام کنید تا بدونیم کارمون بی فایده نبوده. با تشکر از همه

آفرین کاش همه توسعه دهنده ها مثل شما بودن کاش همه به فکر هم بودیم

مگه چندتا برنامه نویس تو ایران هست چرا با کارهای نادرست درآمد خودتونو میارید پایین

لینک ارسال

میبخشید که تایپک رو بالا میارم ولی حیاطیه

دوستان یک هفته میشه که من این ایمیلها رو به بازار دادم و بازار هم یه جواب بی ربط به من داد بگذریم ولی تا الان این کانال بالایی رو هیتلر نکرده این چه وضعشه آخه 

چیکار کنیم اساتید

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...