رفتن به مطلب
  • 0

کمک در محدود کردن نمایش اطلاعات دیتابیس،درنسخه ازمایشی

amirjun32

سوال

من توی برنامم یک دیتابیس دارم که حدود 400 تا ایتم یا موضوع داره.حالا من میخوام کاری کنم که درنسخه ازمایشی کاربر بتونه مثلا ییستاازموضوعات روببینه.وواسه دیدن بقیه لازم باشه که نسخه کامل رو بخره.

تمام اموزشای پرداخت درون برنامه ای روهم خوندم.ولی دراین باره چیزی دستگیرم نشد.

ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ ها 74
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

ارسال‌های توصیه شده

نه از لیست وی

و استفاده نکردک.

از لیبل واسه نمایش استفاده کردم

یعنی با حلقه ؟ خب اونجام i رو کم بزار دیگه

لینک ارسال

منکه چیزی جز ۱۱ ایتم ندیدم

فقط تونستم رکوردهارو ادیت کنم*عصبانی2*

مطمعنی چیز دیگه ای هم داره؟*تعجب**مکار*

لینک ارسال

شما به جای تیکت سوال که نوشتید کمک در محدود کردن دیتا بیس بایس میزدی کمک در حک نشدن دیتا بیس ؟؟

اخر چی شد تونستی دیتا رو تو برنامه محدود کنی ؟؟

اگر نتونستی بگو تا کدها و اموزش رو واست بزارم --

در ثانی الان بازار طوری عمل میکنه که کاربر بعد از دانلود و نصب فایل نصبی از گوشی حذف میشه ؟؟؟

پس بیرون کشیدن دیتا بیس کار هرکسی نیست

اگر کسی این همه کاربلد باشه که هم بتونه از حذف فایل در گوشی جلوگیری کنه هم دیتا رو بکشه بیرون (که البته کشیدن دیتا کاری نداره )

دیگه اینقدر حرفه ای هست که واسه خودش برو بیایی داشته باشه و وقتش اجازه این بچه بازی ها رو نده

لینک ارسال

بله . هر موقع نا امید شدین از کرک کردنش بگید تا بهتون بگم چطوری آیتم های جدید اضافه می شوند *خوشمزه*

تکرار می کنم : امنیت این برنامه از 0 تا 100 حداکثر 50 هست ... خیلی کارهای دیگه میشه کرد برای امنیت برنامه.

این کارو کردم فقط تا بدونید کرک کردن برنامه ها همینطور همینطوری به این راحتی ها هم نیست ( برای کسی که برنامشو یه خورده امنیتی ساخته باشه) *سرپایین*

لینک ارسال

*زبونک* به ما میگن آرمین navicat کجاست؟؟؟؟*مرسی*

انصافا اگه بتونید دیتا بیسو آفلاین رو در بیارید جایزه دارین حالا اون جدیدا هیچی یعنی فقط دراوردن دیتا بیس آفلاین

البته باید فیلم بگیرینا نه اینکه بیاید یه دیتا بیس با اطلاعات برنامه بسازین :دی

شما هم همینطور مث آرمین

شما به جای تیکت سوال که نوشتید کمک در محدود کردن دیتا بیس بایس میزدی کمک در حک نشدن دیتا بیس ؟؟

اخر چی شد تونستی دیتا رو تو برنامه محدود کنی ؟؟

اگر نتونستی بگو تا کدها و اموزش رو واست بزارم --

در ثانی الان بازار طوری عمل میکنه که کاربر بعد از دانلود و نصب فایل نصبی از گوشی حذف میشه ؟؟؟

پس بیرون کشیدن دیتا بیس کار هرکسی نیست

اگر کسی این همه کاربلد باشه که هم بتونه از حذف فایل در گوشی جلوگیری کنه هم دیتا رو بکشه بیرون (که البته کشیدن دیتا کاری نداره )

دیگه اینقدر حرفه ای هست که واسه خودش برو بیایی داشته باشه و وقتش اجازه این بچه بازی ها رو نده

حتی اگه بازار هم حذف کنه کار 2 ثانیس ساخت apk برنامه و درآوردن دیتا بیس

البته خیلی کارا میشه کرد برا جلوگیریش

بله . هر موقع نا امید شدین از کرک کردنش بگید تا بهتون بگم چطوری آیتم های جدید اضافه می شوند *خوشمزه*

تکرار می کنم : امنیت این برنامه از 0 تا 100 حداکثر 50 هست ... خیلی کارهای دیگه میشه کرد برای امنیت برنامه.

این کارو کردم فقط تا بدونید کرک کردن برنامه ها همینطور همینطوری به این راحتی ها هم نیست ( برای کسی که برنامشو یه خورده امنیتی ساخته باشه) *سرپایین*

مهدی جدیدا رو ول کن همون دیتای آفلاینم در بیارن از نظر من کار بزرگی کردن

لینک ارسال

خب اینجوری فک کنم راحت قابل هک باشه.نمیشه یک راهی نشون بدی که نتونن هکش کنن؟چون فقط کافیه بازش کنن و مقدار i روزیادکنن و برنامه راحت بدون خرید کارکنه

لینک ارسال

خب اینجوری فک کنم راحت قابل هک باشه.نمیشه یک راهی نشون بدی که نتونن هکش کنن؟چون فقط کافیه بازش کنن و مقدار i روزیادکنن و برنامه راحت بدون خرید کارکنه

من یک برنامه به شما میدم ببینید میتونید i رو تغییر بدید؟ *چشمک*

توی این انجمن با بالای 1200 کاربر به جرات میشه گفت شاید 5-6 نفر توانایی این کار رو داشته باشن. اون هم شاید !!!

لینک ارسال

چون من شنیدم ی بنده خدایی برنامه افتابه رو اینجوری کرده و مقدارسکه هاشو رسونده به 99999 .من میترسم که شاید خدای نکرده سربرنامه منم همچین بلایی بیارن.چون خیلی واسش زحمت کشیدم.پس واقعا خیالم راحت باشه؟

لینک ارسال

چون من شنیدم ی بنده خدایی برنامه افتابه رو اینجوری کرده و مقدارسکه هاشو رسونده به 99999 .من میترسم که شاید خدای نکرده سربرنامه منم همچین بلایی بیارن.چون خیلی واسش زحمت کشیدم.پس واقعا خیالم راحت باشه؟

دي كد كردن برنامه به اي اسوني ها نيست نگران نباشيد

لینک ارسال

من یک برنامه به شما میدم ببینید میتونید i رو تغییر بدید؟ *چشمک*

توی این انجمن با بالای 1200 کاربر به جرات میشه گفت شاید 5-6 نفر توانایی این کار رو داشته باشن. اون هم شاید !!!

من میتونم

بده نرم افزار یا هرچی هس

البته مطللبشو در میارم و همون برنامه رو نمیتونم تحویل بدم اما اگه بشه مجدد باید بازسازی کنم

لینک ارسال

مگه نمیگی نسخه ازمایشیه؟؟؟؟؟

خب شما مطالبت رو کم کن و اونایی ک میخوای رو بزار

من خودم هر برنامه ای ک پرداخت درون برنامه ایه یا مث برنامه شما چنتاش غیرفعالن و مطالبشون موجوده رو واس خودم باز میکنم

لینک ارسال

این مثال رو من همیشه زدم بازم میزنم .

شرکت ماکروسافت میاد ویندوز جدید میده بیرون ، هفته بعدش کرکش و فارسی سازش و ورژن فلان و ... ایرانی های عزیز ساختن و رایگان تو دست همه است. *شیطان**لال*

DeCode کردن برنامه اندروید دیگه کاری نداره ، کسی که این کاره باشه شما هر کاری که بکنید کاره خودشو میکنه *ناز2*

پس بهتره امنیت رو به حداکثر برسونیم با هر روشی که میشه تا فقط تا حدودی مانع DeCode شدن بشیم . بقیش رو ما نمیتونیم کنترل کنیم !

لینک ارسال

من فقط اسمش رو در اوردم *خنده**خنده**خنده**خنده*

site.db

درسته آقای ایزدی؟؟

بقیش هم بعدا میزارم *خنده*

لینک ارسال

دوستان کسی حتی آفلاین رو هم نتونست بیرون بکشه؟

دیتابیس آفلاین کد گذاری شده ولی خیلی راحت میشه استخراجش کرد

موارد جدید هم کاری نداره یعنی راحت میشه درآورد

من دیدم دیتابیس رو اما الان نمیدونم کجاس

هنوز نا امید نشدم

فقط mainfest رو دیدم که اتصال اینترنت داره و برداشتم و برنامه کار نکرد*لال**لال*

لینک ارسال

خب منم میخوام که این اتفاق نیفته.و کسی نتونه بدون خرید به اون قسمتا دست پیداکنه.ی راه خوب بگید

لینک ارسال

بنظرتون اگه دیتابیسشو انلاین بزارم چجوره؟(ازلحاظ امنیتش)

لینک ارسال

من فقط اسمش رو در اوردم *خنده**خنده**خنده**خنده*

site.db

درسته آقای ایزدی؟؟

بقیش هم بعدا میزارم *خنده*

اسمش رو بزار واسه خودت *خنده* اطلاعات رو بکشید بیرون واسه جواب آقای موسوی و اطلاعات جدید رو هم بکشید بیرون برای جواب بنده *خوشمزه*

اگه جواب آقای موسوی رو بدید کار بزرگی کردید و اگه بتونید جواب بنده رو بدید شاه کار کردید(بازم میگم امنیت برنامه خیلی پایینه) *خنده*

لینک ارسال

اخه انلاین کمتر کسانی کار میکنن

شما میخوای بازی بسازی یا نرم افزار؟

لینک ارسال

من میتونم

بده نرم افزار یا هرچی هس

البته مطللبشو در میارم و همون برنامه رو نمیتونم تحویل بدم اما اگه بشه مجدد باید بازسازی کنم

چشم. فردا توی همین تاپیک فایل apk رو میدم *تک قلب* تا n موقع هم وقت دارید برای بیرون کشیدن اطلاعات *مکار*

لینک ارسال

من دیدم دیتابیس رو اما الان نمیدونم کجاس

هنوز نا امید نشدم

فقط mainfest رو دیدم که اتصال اینترنت داره و برداشتم و برنامه کار نکرد*لال**لال*

ادامه بدید . شما میتونید *sarcastic*

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...