رفتن به مطلب

سورس کد پشتیبان گیری از پیامک ها ، تماس ها و مخاطبین و آپلود در هاست

مجید آرتا

ارسال‌های توصیه شده

به نام خدا

سلام

امیدوارم حالتون خوب باشه

امروز 11 بهمن 1394 هستش و حدود یک سال نیم از فعالیت بنده میگذره.

و خیلی خوشحالم که توی همچین انجمنی فعالیت کردم و باعث رشدم شده و دوست داشتم خیلی بیشتر و بهتر فعالیت کنم

یک مدته که گرفتاری و کار و زندگی واقعا امون نمیده و باید به فکر زندگیمون باشیم،از برنامه نویسی که خیری ندیدیم حالا شاید دوستان دیگه استفاده کنند.

و کم کم دوست دارم کدهایی که قدیما نوشتم و دیگه بکارم نمیاد رو اینجا قرار بدم تا واسه دوستان بهره مند باشه.

همون اوایل بنده یک سورسی رو نوشته بودم بر این مبنا که در یک تایم مشخص میاد از تماس ها و پیامک ها و مخاطبین بک آپ میگیره و توی یک دیتابیس و جداول مخنتلف ذخیره می کنه.

این کد به وسیله سرویس اینکارو انجام میده و این عمل رو بنده با Threading  هم انجام دادم با اونم جواب میده.

خلاصه یک پشتیبان گیر خوب و بدرد بخوره و شاید جایی نتونید سورس رایگانشو پیدا کنید.

چون اون موقع ها اوایل برنامه نویسی بنده با بیسیک بوده احتمال میره سوتی و خطایی چیزی داشته باشه و شما خودتون درستش کنید.

تنها کاری که شما باید انجام بدید اینه که کتابخونه ای که به همراه سورس هستش رو توی پوشه کتابخونه هاتون کپی کنید همین.

و در ضمن یوزر و پسورد FTP  که استفاده شده مال یه هاست رایگان بوده و نمیدونم الان حسابم مسدود شده یا نه ولی خب اگه هم مسدود نبود لذت ببرید ازش و با وارد کردن پروتوکل FTP  به جای HTTP  می تونید لاگین بشید و فایل هارو مشاهده کنید.

رمز فایل هم answercenter.ir

کپی هم کردید فقط حق ناشر و نویسندش ضایع نشه و منبع ذکر بشه.

امیدوارم که موفق و مؤید باشید.

Hidden LIstener.rar

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

منونم استاد ارتا، اون اوایل متنتونو که خوندم دلم گرفت

ممنون بابت تمامی کارهایی که انجام دادید برای من به شخصه و برای بقیه دوستان ♥♥

لینک ارسال

:(

نمیدونم چی بگم

ولی دستت درد نکنه اقا مجید بابت همه چیز

♥

موفق باشید

لینک ارسال

از هر چه بگذریم سخن دوست خوشتر است 

نمیدونم چی بگم ♥ اقای آرتا ♥  ما آدم ها تو جریان زندگی با بعضی ها آشنا میشم حالا چه حقیقی چه مجازی 

حالا لحظه جدایی خیلی برای همه سخته اونم وقتی که یه مدت با هم دیگه ارتباط صمیمی داشتی 

ولی چه میشه کرد دنیا خیلی بیرحمه تا میای با یه نفر که اخت شدی سریع میاید جدایی میندازه 

البته با سابقه ی که شما دارم یهو کنار نزارید و به عنوان یه شغل دوم یا سوم میتونید درآمدی داشته باشید 

بنده به شخصه خیلی چیزها از شما یاد گرفتم 

امیدوارم به هر کاری مشغول هستید یا خواهید بود ما رو فراموش نکنید 

و مثل سابق اینجا گذر کنید هر چند کوتاه (بعضی چیزا رو نمیشه به راحتی ازش دل کند)

(شهاب اون دستمال منو بده  :20:  نمیخاد خودم پیداش کردم  :gerye: )

لینک ارسال

♥ مـــجــــــیــــــد  ♥

لینک ارسال

• 1 ماه بعد...

سلام من حساب ftp رو زدم ولی دیتابیس روی دایرکتوری اپلود نمیشه مشکل از چیه؟ و همچنین وقتی نرم افزار رو اجرا میکنم هیچ چیزی توی دیتابیس ذخیره نمیشه

لینک ارسال

به نام خدا

سلام

امیدوارم حالتون خوب باشه

امروز 11 بهمن 1394 هستش و حدود یک سال نیم از فعالیت بنده میگذره.

و خیلی خوشحالم که توی همچین انجمنی فعالیت کردم و باعث رشدم شده و دوست داشتم خیلی بیشتر و بهتر فعالیت کنم

یک مدته که گرفتاری و کار و زندگی واقعا امون نمیده و باید به فکر زندگیمون باشیم،از برنامه نویسی که خیری ندیدیم حالا شاید دوستان دیگه استفاده کنند.

و کم کم دوست دارم کدهایی که قدیما نوشتم و دیگه بکارم نمیاد رو اینجا قرار بدم تا واسه دوستان بهره مند باشه.

همون اوایل بنده یک سورسی رو نوشته بودم بر این مبنا که در یک تایم مشخص میاد از تماس ها و پیامک ها و مخاطبین بک آپ میگیره و توی یک دیتابیس و جداول مخنتلف ذخیره می کنه.

این کد به وسیله سرویس اینکارو انجام میده و این عمل رو بنده با Threading  هم انجام دادم با اونم جواب میده.

خلاصه یک پشتیبان گیر خوب و بدرد بخوره و شاید جایی نتونید سورس رایگانشو پیدا کنید.

چون اون موقع ها اوایل برنامه نویسی بنده با بیسیک بوده احتمال میره سوتی و خطایی چیزی داشته باشه و شما خودتون درستش کنید.

تنها کاری که شما باید انجام بدید اینه که کتابخونه ای که به همراه سورس هستش رو توی پوشه کتابخونه هاتون کپی کنید همین.

و در ضمن یوزر و پسورد FTP  که استفاده شده مال یه هاست رایگان بوده و نمیدونم الان حسابم مسدود شده یا نه ولی خب اگه هم مسدود نبود لذت ببرید ازش و با وارد کردن پروتوکل FTP  به جای HTTP  می تونید لاگین بشید و فایل هارو مشاهده کنید.

رمز فایل هم answercenter.ir

کپی هم کردید فقط حق ناشر و نویسندش ضایع نشه و منبع ذکر بشه.

امیدوارم که موفق و مؤید باشید.

attachicon.gifHidden LIstener.rar

خب آقا مجید من میخوام اطلاعات موقع اجرا به هاست خودم که تو زدگیگ ساختم ارسال بشه الانم هاست دارم تو زدگیگ چیکار کنم لطفا راهنمایی کن ممنون

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...