رفتن به مطلب

انتقام مخفی!!

ارسال‌های توصیه شده

بالاخره تمومش کردم!! بین خودمون باشه چهار روز رو برنامه بودم. امروزم معرفیش کردم به مارکتها :

attachment.php?attachmentid=729&stc=1

attachment.php?attachmentid=731&stc=1

attachment.php?attachmentid=730&stc=1

attachment.php?attachmentid=732&stc=1

اینم توضیحاتش:

فرض کن یکی کل دست رنجتو ببره و دستت به هیج جا بند نباشه.حالا یکی که نمیشناسیش میخواد کمکت کنه بشرطی که کمکش کنی.

داستان بازی در مورذد یه برنامه نویسه که برنامشو به شرکتی معرفی میکنه تا تست کنن و اگه قبول کردن ، قرار دادببندن.

ولی وقتی برمیگرده تا جواب رو از شرکت بگیره، میگن نمیشناسنش و اگه یک بار دیگه برگرده حالشو میگیرن!!

چندبار دیگه سعی میکنه ولی....و چون مدرکی هم نداره که اون نرم افزار رو نوشته دستش به جایی بند نیس.یه روز یکی باهاش تماس میگیره و میگه میتونه کمکش کنه نرم افزارشو پس بگیره بشرطی که یه چیزی رو برای اون از خونه رییس بیاره.دو نفر که بهم اعتمادی ندارن قراره با کمک هم برن باز کردن قفل و گاو صندوق و ...این اولین تجربه گروه ویستا موبایل در طراحی بازیه و حتما دارای کم و کاستهایی هست و از شما تقاضا داریم هر پیشنهاد و انتقادی که دارین رو در قسمت نظرات ارائه بدین.در ضمن بزودی سری دوم این بازی با نام پارکینگ وحشت ارائه خواهد شد که در حال حاضر در مرحله طراحی معماست.امیدوارم لذت ببریدراستی در بازی چندتا مینی گیم نیز هست که مغز رو فلج میکنه!!

می دونم نمیشه از رو تصاویر قضاوت کرد ولی فعلا از قراردان سورس و خود برنامه معذورم.*گریه*

لینک کندو :

http://cando.asr24.com/app.jsp?id=6513570&name=%D8%A7%D9%86%D8%AA%D9%82%D8%A7%D9%85%20%D9%85%D8%AE%D9%81%DB%8C&package=entegham.makhfi

کندو تایید کرد.

مایکت تاییدکرد.

ایران اپس

بازار تایید کرد!! *باکلاس*

اینم لینک بازار :

http://cafebazaar.ir/app/entegham.makhfi/?l=fa

دوستان فعلا از ارسالش معذورم به دلایلی ایران اپس تایید نکرده. درحال رفع ایرادات هستم.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بالاخره تمومش کردم!! بین خودمون باشه چهار روز رو برنامه بودم. امروزم معرفیش کردم به مارکتها :

attachment.php?attachmentid=729&stc=1

attachment.php?attachmentid=731&stc=1

attachment.php?attachmentid=730&stc=1

attachment.php?attachmentid=732&stc=1

اینم توضیحاتش:

می دونم نمیشه از رو تصاویر قضاوت کرد ولی فعلا از قراردان سورس و خود برنامه معذورم.*گریه*

همین که یچیز نو ساختی ارزش داره

موفق باشی

لینک ارسال

موفق باشی . ایده جالی بود

لینک ارسال

از عکساش معلومه چیز جالبیه...

مشتاقم که لینک برنامه رو بذاری ببینیم چجوریه. *خنده*

لینک ارسال

از عکساش معلومه چیز جالبیه...

مشتاقم که لینک برنامه رو بذاری ببینیم چجوریه. *خنده*

ممنون بابت نظرات. راستش فعلا فقط کندو گذاشته در صف انتشار. منتظر بقیه مارکتهام بعدش از طریق ایمیل میفرستم واسه کاربرایی که بخوان

لینک ارسال

عزیز دل کندو که لیست انتشار نداره به چشم به هم زدنی برنامه رو تایید و نشر میکنه

خوب لین کندو بده دانلود کنیم ببینم ui و گیم پلی چطوره ؟؟

لینک ارسال

عزیز دل کندو که لیست انتشار نداره به چشم به هم زدنی برنامه رو تایید و نشر میکنه

خوب لین کندو بده دانلود کنیم ببینم ui و گیم پلی چطوره ؟؟

داره طولانیم هس

چون بازار لیست انتشارو برداشته و خیلی ها ناراحت شدن کندو این سیاستو در پیش گرفته

لینک ارسال

لینک کندو. شرمنده عرض کردم پولیه. بزارین بعد بازار واسه دوستان ایمیل میکنم. هرکی هم دلش خواست بخره ، که لطف کرده و حمایت از سازنده و ... از این جور حرفای قلمبه که باد نیستم*قلب**قلب*

http://cando.asr24.com/app.jsp?id=6513570&name=%D8%A7%D9%86%D8%AA%D9%82%D8%A7%D9%85%20%D9%85%D8%AE%D9%81%DB%8C&package=entegham.makhfi

لینک ارسال

• 4 هفته بعد...

واسه نسخه بعدی معماها آماده هستن. ممنون بابت پیشنهاد. حتما

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...