رفتن به مطلب

پیام امیدوارکننده بازار در مورد کانال هایی که برنامه رایگان میزارن (حتما ببنید)

afraz aa

ارسال‌های توصیه شده

سلام دوستان عزیز

خوب بنده پیام هایی به بازار مبنی بر انتشار غیر مجاز برنامه ما در کانال ها میدادم که در آخرین مکاتبه بازار مطلبی رو عنوان کرد که به نظرم خوشحال کننده و امیوار کننده است

اینم پیام بازار به بنده:

سلام،

دوست عزیز٬ متاسفانه پس از بررسی‌های صورت‌گرفته در زمینهٔ کانال‌هایی که اقدام به انتشار غیرمجاز برنامه‌های بازار می‌نمایند٬ تنها راه‌حل موجود در حال حاضر فرستادن اخطار است. در تلاشیم برای رفع این مورد وارد مکاتبه رسمی با تلگرام شویم.

با احترام و آرزوی موفقیت٬
یادگاری

به نظرتون این کارو میکنه بازار یا نه

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من هم پیام فرستادم همین جوری جواب سر بالا دادن.

می تونیم برنامه ها رو با پرداخت درون برنامه ای عرضه کنیم.

لینک ارسال

مسائل مربوط ب حفاظت و امنیت برنامه کاملن ب خود شخص بستگی داره، اینا با این حرفا الکی امیدوار میکنن، شما رو روشای امنیت کار کن نتیجه بهتری میگیری، یا بقول دوستمون پرداختشو درون برنامه کن ک کللللن خیالت راحت باشه

لینک ارسال

تا چه حد میخوای برنامه هاتو امنیتی کنی

من برنامه ای داشتم که با1001روش اومدم رمزش کردم با الکریتم های خواص ولی باز خودم تونستم هکش کنم امنیت تو اندروید جایه خاصی نداره به نظرم

لینک ارسال

بزارید خیالیتون راحت کنم کلا اندروید هر جاشم ببندی باز قابل هکه 

تا چه حد میخوای برنامه هاتو امنیتی کنی

من برنامه ای داشتم که با1001روش اومدم رمزش کردم با الکریتم های خواص ولی باز خودم تونستم هکش کنم امنیت تو اندروید جایه خاصی نداره به نظرم

و یه نکته مهم اینکه خودتون با دیگران قیاس نکنید خودت تونستی هک کنی شاید فقط خودتون تونسته باشید که هک کنید 

و نکته خیلی مهم معمولا بیشتر برنامه های تاپ رو هک میکنن برنامه بنده و شما که جای خود داره 

نکته فوق خیلی مهم اصلا امنیت 100درصدی وجود نداره 

یه موقعی میگفتن که فلان چیز امنیت بسیار بالایی داره یه هفته بعدش هک شد 

نکته مافوق خیلی مهم  :pardon:

لینک ارسال

داشتن پک امنیتی ویندوز رو معرفی میکردن بصورت زنده، همونجا هک شد!! بیل گیتس هنگ کرده بود نمیتونست چیزی بگه. شما میخوای بیسیک رو امن کنی؟ 

لینک ارسال

چشم بنده آب نمیخوره

مسئولین بازار باید خودشون خیلی بیشتر از این حرف ها منابع مالی رو برای امنیت برنامه های کاربران هزینه کنند

با مکاتبه با تلگرام دردی دوا نمیشه

لینک ارسال

دوستان همه ی اینا ب کنار، واقعیتش اینه ک امنیت برای برنامه هایی تعریف میشه ک واقعن پرفروشنو تقریبن جهانی(حتی نه ایرانی!!!) نه برا ما ک 1 سال زحمت میکشیم ی برنامه ساده میدیم بیرون حتی بضی اوقات 1 سالم زحمت نمیکشیم، بعد کدوم بیکاری میاد برنامه مارو در معرض دید بزاره؟ اون نفر بیکارتر کیه ک بیاد سرچ کنه برنامه رو پیدا کنه و بعدم دانلودش کنه؟؟؟؟ من بعید میدونم کسی تالا توی این انجمن برنامه ای نوشته باشه ک انقد پرفروش و محبوب شده باشه ک ی نفر برا هکش اقدام کنه!

لینک ارسال

داشتن پک امنیتی ویندوز رو معرفی میکردن بصورت زنده، همونجا هک شد!! بیل گیتس هنگ کرده بود نمیتونست چیزی بگه. شما میخوای بیسیک رو امن کنی؟

برادر من تا الان نشنيده بودم. يه لينكي چيزي (سندي) از اين خبر ميدي لطفا

لینک ارسال

دوستان همه ی اینا ب کنار، واقعیتش اینه ک امنیت برای برنامه هایی تعریف میشه ک واقعن پرفروشنو تقریبن جهانی(حتی نه ایرانی!!!) نه برا ما ک 1 سال زحمت میکشیم ی برنامه ساده میدیم بیرون حتی بضی اوقات 1 سالم زحمت نمیکشیم، بعد کدوم بیکاری میاد برنامه مارو در معرض دید بزاره؟ اون نفر بیکارتر کیه ک بیاد سرچ کنه برنامه رو پیدا کنه و بعدم دانلودش کنه؟؟؟؟ من بعید میدونم کسی تالا توی این انجمن برنامه ای نوشته باشه ک انقد پرفروش و محبوب شده باشه ک ی نفر برا هکش اقدام کنه!

خيلي چيزا ميشه در اين باره گفت چون با آيپاد امدم زياد نمينويسم.

همينو بگم كه مخالفم با اين نوشته. خود شما ميتوني يه برنامه عالي بنويسي. فقط بستگي به طرف داره.

در ضمن كسي توي بازار ذكر نميكنه كه برنامه رو با چي نوشته تا ما بفهميم با بيسيك هست يا استوديو و ...

لینک ارسال

شما ار کجا میدونید که کسی از دوستان برنامه اش جز پروش های بازار نیست 

من یکی میشناسم که آخر سال قبل نزدیک80 میلیون درامد داشت (بیشتر اپ های پرفروششون همین کتاب نویسی بود) 

الان فک کنم راحت بالای 200 پول به جیب زده 

این از این ور قضیه  از اون ور هم داریم طرف خودش اومده گفته چندتا اپ دارم یه ریال هم درآمد ندارم 

در ضمن 4700 نفر کاربر داریم چندتاشون میان بگن من الان فلان اپو زدم و..

خودتون منظورمو بگیرید

لینک ارسال

من صد سال نمیام بگم چقدر درآمد داشتم. این اصلا حرفه ای نیست. در ضمن قرار نیس حتما واسه پول باشه.

دوست عزیزی که لینک میخوای، تو سیستمم کلیپش بود هرچی میگردم نیس!! تو یه سالن بزرگه یکی رو سن هستش داره توضیح میده و کلی خبرنگار نشستن ، بعد وقتی نمایشگر پشت سرش رو روشن میکنن صفحه هک میاد بالا!! تا اینجاشو یادمه. مال خیلی وقت پیشه. 

لینک ارسال

از مرد درآمدشو و از زن سنشو نپرسید 

جمله خیلی سنگینیه یه ماه سکوت اجباری  :oops:

لینک ارسال

سلام

بنظرم بازار هم باید مثل مایکت لایسنس رو پیاده سازی کنه

همینو بس

لینک ارسال

من بیشتر با نظره آقای ایزدی موافق هستم

بازار باید هزینه کنه و راه درستش هم همینه

لینک ارسال

شما ار کجا میدونید که کسی از دوستان برنامه اش جز پروش های بازار نیست 

من یکی میشناسم که آخر سال قبل نزدیک80 میلیون درامد داشت (بیشتر اپ های پرفروششون همین کتاب نویسی بود) 

الان فک کنم راحت بالای 200 پول به جیب زده 

این از این ور قضیه  از اون ور هم داریم طرف خودش اومده گفته چندتا اپ دارم یه ریال هم درآمد ندارم 

در ضمن 4700 نفر کاربر داریم چندتاشون میان بگن من الان فلان اپو زدم و..

خودتون منظورمو بگیرید

دوست عزیز توی مسائل آماری نگاه میکنن اکثریت اون جمعیت وضعیتشون چطوره، الان توی برنامه نویسی اندروید چ بیسیک چ جاوا، 90 درصده برنامه نویسا ول معطلن اون 10 درصد دیگه کارشون انجام میدن ک تازه اونم این طور نیس ک همیشه ی جرقه تو دهنشون بزنه 200 میل بزنن ب جیب نه خیر ازین خبرا نیس، درضمن این ک با بیسیکم میشه برنامه پرفروش ساخت بحثی توش نیس منم نگفتم 100 درصد نمیشه ولی بازم میگم از لحاظ اماری هم بررسی کنید بیشتر از 90 درصد بیسیک کارا(حتی کسایی ک با جاوا کار میکنن) اصلن فروش درست حسابی نداره اپ هاشون، درواقع برنامه نویسیش خیلی مهم نیس چون تهش ی بچه 8 ساله هم میتونه اون برنامه نویسیو یاد بگیره، بحث ایده اس ک هر 100 سال 1 بار مثه ستاره دنباله دار ب ذهن ی نفر خطور میکنه، ک تازه اون اپ هم هک نمیشه، ملت (برنامه نویسا) بیکار نیسن بیان اپ منو شمارو هک کنن، نکته ی بعد این ک اون عاغاییییی ک برنامه پرفروش ساخت، برنامش هک شد؟؟؟؟؟!!!! یا بصورت رایگان از جایی درز کرد؟؟؟؟؟!!!!! 

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...