رفتن به مطلب
  • 0

کار با متریال

davood1382

سوال

سلام دوستان من حدود 2 ماه بود با بیسیک کار نمیکردم به خاطر حجم عظیم امتحانات

یادمه توی سرک هایی که به انجمن میزدم به تاپیک هایی با نام متریال در بیسیک برخوردم که میگفت بیسیک توی ورژن5.50 خودش متریال رو فلان کرده و .  ...

حالا هرچی میزنم متریال در بیسک . متریال و ... اون تاپیکا نمیان 

دوست دارم متریاال رو یاد بگیرم.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

16 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

ممنون من این اموزشو دیدم اما این ارورو میبینم

ObfuscatorMap.txt file created in Objects folder.
Compiling layouts code.    (0.05s)
Generating R file.    Error
invalid resource directory name: c:\sdk\support\support\v7\appcompat\res/drawable-ldrtl-hdpi
invalid resource directory name: c:\sdk\support\support\v7\appcompat\res/drawable-ldrtl-mdpi
invalid resource directory name: c:\sdk\support\support\v7\appcompat\res/drawable-ldrtl-xhdpi
invalid resource directory name: c:\sdk\support\support\v7\appcompat\res/drawable-ldrtl-xxhdpi
invalid resource directory name: c:\sdk\support\support\v7\appcompat\res/drawable-ldrtl-xxxhdpi
invalid resource directory name: c:\sdk\support\support\v7\appcompat\res/drawable-xxxhdpi
لینک ارسال

من دادم بیرون برام بیسک رو نصب کردن و اصلا ادرس هایی که دارم مطابق با ادرس های اقای عرفانی مطابقت نداره 

به نظرتونبیسک رو پاک کنم همشو بعد نصب کنم؟

لینک ارسال

سلام دوست عزیز بفرما اینم لینک راه اندازیش

http://answercenter.ir/topic/6097-اموزش-تصویری-استفاده-از-سورس-های-appcombat-طرح-متریال/

راه اندازیش ی کم طول میکشه دقیقه دقیق طبق اموزش برو جلو

برا این ک بدونی متریال چیه ی چن تا عکسم آپ کردم ببین مجذوب میشی

http://s7.picofile.com/file/8237551600/material_gif.zip.html

درضمن این جلوه هایی ک توی تصاویره آپلودی میبینین هنوز ندیدم کسی تو انجمن اموزش داده باشه، هر چی توی انجمن هس درحد بسیییییییییییییییییییار ابتداییه، برای یادگیریش یا باید از سایت مرجع استفاده کنید(هرچند اونجا هم چیزی پیدا نکردم!!) یا باید پک های آموزش متریال رو بخرین

دوست عزیز تمام این کتابخونه های ک عکسشون رو گذاشتید برای بیسیک رپ شده

اطلاعات ندارید، اطلاعات غلط ندید

Sent from my GT-I8190 using Tapatalk

لینک ارسال

ن! خوب ببینید چه فایل هایی رو ریسورس دادن شمام همونارو بدید...در ضمن باید sdk و support شما 23 ب بالا

لینک ارسال

ن! خوب ببینید چه فایل هایی رو ریسورس دادن شمام همونارو بدید...در ضمن باید sdk و support شما 23 ب بالا

برادر حتما دیدم که میگم

همهٔ برای بیسیک تبدیل و رپ شدن

لینک ارسال

از اساتید خواهش میکنم تاپیک رو قفل کنن داره از موضوع اصلی خارج میشه

لینک ارسال

دوست عزیز تمام این کتابخونه های ک عکسشون رو گذاشتید برای بیسیک رپ شده

اطلاعات ندارید، اطلاعات غلط ندید

Sent from my GT-I8190 using Tapatalk

دوست عزیز ما اینجا دعوا نداریم، اولا من نگفتم وجود نداره، گفتم توی انجمن ندیدم کسی آموزش بده(اگر هم حتی بلد باشه نیومده تالا آموزش بده) ک واقعنم کسی اموزششو نداده دوم این ک اطلاعاتی ک دادم عین واقعیت بود، شما پستو درست بخون بعد بیا افاضات کن، اگه قرار باشه از این عناصر توی برنامه استفاده بشه اولین کسی ک خواهانش باشه خوده منم، ب جا ایراد گرفتن شما بیا لینکو سورس بده ملتم دعات میکنن!!!

لینک ارسال

سلام دوستان من حدود 2 ماه بود با بیسیک کار نمیکردم به خاطر حجم عظیم امتحانات

یادمه توی سرک هایی که به انجمن میزدم به تاپیک هایی با نام متریال در بیسیک برخوردم که میگفت بیسیک توی ورژن5.50 خودش متریال رو فلان کرده و .  ...

حالا هرچی میزنم متریال در بیسک . متریال و ... اون تاپیکا نمیان 

دوست دارم متریاال رو یاد بگیرم.

سلام دوسته عزیز چون میترال یه بحث جدیدا کلا برای همین تو اینترنت چیزی پیدا نمیکنی البته هستا ولی کم .در کل تو سایت های انگیلیسی میتونی به نتیجه برسی

و برای اینکه میترال یاد بگیری باید هزینه کنی چون واقعا بحث مهم و جالبیه و هیچ جا هم رایگان پیدا نمیکنی

به نظره خودم یاد چیزی رو یاد نگیر یا اگه یاد میگیری از پایه یاد بگیر -منظورم اینه پک آموزشی بخر

موفق باشی

لینک ارسال

دوست عزیز اون متریالی که شما از ورژن B4A 5.50 شنیده بودید ، اضافه شدن تم متریال به شبیه سازی لایوت ها در شبیه ساز یا گوشی هست که در اون جا می تونید انتخاب کنید اجزا لایوت شما به شکل متریال نمایش پیدا کنند. در‌ حقیقت سودی در‌خروجی برنامه نخواهد داشت و برای‌پیاده سازی‌ متریال همانطور که دوستان گفتند باید پک های آموزش متریال رو خریداری کنید که پک آقای آقاخانی بهترین مورد هست. در ضمن در صورتی هم که در‌حین پیاده سازی سرویس متریال به مشکل برخوردید پس از جستجو تاپیک جداگانه بزنید.
لینک ارسال

دوست عزیز اون متریالی که شما از ورژن B4A 5.50 شنیده بود ، اضافه شدن تم متریال به شبیه سازی لایوت ها در شبیه ساز یا گوشی هست که در اون جا می تونید انتخاب کنید اجزا لایوت شما به شکل متریال نمایش پیدا کنند. در‌حقیق سودی در‌خروجی برنامه نخواهد داشت و برای‌پیاده سازی‌ متریال همانطور که دوستان گفتند باید پک های آموزش متریال رو خریداری کنید که پک آقای آقاخانی بهترین مورد هست. در ضمن در صورتی هم که در‌حین پیاده سازی سرویس متریال به مشکل برخوردید پس از جستجو تاپیک جداگانه بزنید.

نه برادر

شما توی مانیفست میتوانید از تم

Theme.Material.Light

استفاده کنید

فقط رنگش قابل تغییر نیست و تقریبا سفید شیری هستش مثل رنگ کاردویو

لینک ارسال

نه برادر

شما توی مانیفست میتوانید از تم

Theme.Material.Light

استفاده کنید

فقط رنگش قابل تغییر نیست و تقریبا سفید شیری هستش مثل رنگ کاردویو

درست هست من حواسم به این نکته نبود ، اما در هر حال بسیار محدود هست و باید از کتابخونه های جانبی استفاده بشه.
لینک ارسال

ممنون از پاسخ هاتون 

لطفا اگر لینک تاپیک هایی که در مورد متریال در ورژن 5.50 بیسیک دارید بزارید هم من استفاده کنم هم بقیه دوستان 

فک کنم پاک شدن

اخه نیستشون

لینک ارسال

من سعی میکنم تا جمعه یا احتمالن خود جمعه مجموعه سورسایی ک از متریال ددارمو جم کنم میزارم همین جا یا ی تاپیک جداگونه,چن تا سورسم اصلن تو انجمن موجود نیس اونارم میزارم,درواقع اینایی ک میخام بزارم کل طرحای متریالیه ک از این انجمن و انجمن مرجع و چن تا انجمن دیگه جمع اوری کردم

لینک ارسال

سلام دوست عزیز بفرما اینم لینک راه اندازیش

http://answercenter.ir/topic/6097-اموزش-تصویری-استفاده-از-سورس-های-appcombat-طرح-متریال/

راه اندازیش ی کم طول میکشه دقیقه دقیق طبق اموزش برو جلو 

برا این ک بدونی متریال چیه ی چن تا عکسم آپ کردم ببین مجذوب میشی

http://s7.picofile.com/file/8237551600/material_gif.zip.html

درضمن این جلوه هایی ک توی تصاویره آپلودی میبینین هنوز ندیدم کسی تو انجمن اموزش داده باشه، هر چی توی انجمن هس درحد بسیییییییییییییییییییار ابتداییه، برای یادگیریش یا باید از سایت مرجع استفاده کنید(هرچند اونجا هم چیزی پیدا نکردم!!) یا باید پک های آموزش متریال رو بخرین 

لینک ارسال

خیلیی ممنون از جوابت اما فکر کنم اون چیزی که من دیدم غیر از appcombat بود.

اره یا نه؟

لینک ارسال

خیلیی ممنون از جوابت اما فکر کنم اون چیزی که من دیدم غیر از appcombat بود.

اره یا نه؟

اره متریال خیلی بیشتر از اپ کمبته ولی خب من ک انجمنو زیرو رو کردم چیزی بیشتر از چن تا سورس از اکشن بار و اپ کمبت ندیدم، بازم میگم ببینید اگه میخواید خیییییلی حرفه ای یاد بگیرید باید پکیج بخرین، من خودم تالا هیچ اموزشی تهیه نکردم ولی ب این نتیجه رسیدم این طوری نمیشه کارای خاصی ک توی متریال دیزاین انجام میدنو یاد گرفت( کارای خاص منظورم افکتای بصریِ زیبا مثه پنهان شدن اکشن بار با اسکرول ویو، یا مثه اون عکسایی ک آپ کردم) باید حتمن اموزش داده بشه

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...