رفتن به مطلب
  • 0

عنصرهای خاص در متریال دیزاین

apksky

سوال

سلام

در یکی از تایپیک ها دیدم یکی از دوستان گفت که انیمیشن های زیر در متریال (بیسیک فور اندروید) وجود نداره(پیدا نشده)

لینک

(دانلود کنید 2 مگه)

خلاصه میگم اگه کاتبخونه ای هست که این کار رو میکنه و میشناسین، لطفا معرفی کنین.(البته اگه هست)

ممنون

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

5 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سلام

در یکی از تایپیک ها دیدم یکی از دوستان گفت که انیمیشن های زیر در متریال (بیسیک فور اندروید) وجود نداره(پیدا نشده)

لینک

(دانلود کنید 2 مگه)

خلاصه میگم اگه کاتبخونه ای هست که این کار رو میکنه و میشناسین، لطفا معرفی کنین.(البته اگه هست)

ممنون

دوست عزیز این فایلو بنده پیوست کردم و اصلنم نگفتم این انیمیشنا وجود نداره، بلکه توی همون پست گفتم فعلن تو انجمن ندیدم کسی سورسی ازش بزاره و اصن کللللللن یک نفرو تالا دیدم ک ب شدددددت از این انیمیشنا تو یکی از نمونه برنامه هاش استفاده کرده

لینک ارسال

سلام

لینک

(دانلود کنید 2 مگه)

ممنون

کتابخونه هاش باید رپ بشه، کسی هم ک رپ میکنتش معمولن نمیاد همین طوری مجانی در اختیار منو شما بزاره

لینک ارسال

من فقط مورد آخر رو تو سایت b4x دیدم(MSMaterialMenu) بقیه رو اولین بار بود میدیدم 

کتابخونه هاش باید رپ بشه، کسی هم ک رپ میکنتش معمولن نمیاد همین طوری مجانی در اختیار منو شما بزاره

تبدیل اینجور کتابخونه ها کار هر کس نیست تازه اگرم تبدیل بشه رایگان نمیزارن 

لینک ارسال

دوست عزیز این فایلو بنده پیوست کردم و اصلنم نگفتم این انیمیشنا وجود نداره، بلکه توی همون پست گفتم فعلن تو انجمن ندیدم کسی سورسی ازش بزاره و اصن کللللللن یک نفرو تالا دیدم ک ب شدددددت از این انیمیشنا تو یکی از نمونه برنامه هاش استفاده کرده

من هم در پرانتز گفتم پیدا نشده و حرف شما رو قبول دارم

من فقط مورد آخر رو تو سایت b4x دیدم(MSMaterialMenu) بقیه رو اولین بار بود میدیدم 

تبدیل اینجور کتابخونه ها کار هر کس نیست تازه اگرم تبدیل بشه رایگان نمیزارن 

ممنون

خلاصه اگه پیدا کردید لطفا قرار بدید

لینک ارسال

من هم در پرانتز گفتم پیدا نشده و حرف شما رو قبول دارم

ممنون

خلاصه اگه پیدا کردید لطفا قرار بدید

من خودم کلن توی متریال ب 4-5 تا سورس بدرد بخور رسیدم یکیش همین لینکی ک دوستمون دادن، این سورسو دارم اگه میخواید بگین آپ کنم، یکیش اسلاید منو متریال ک توی انجمن ب طور کامل اموزش داده شده ی سورس دیگه هم همین انجمن پیدا کردم ک floot button بود، مثه تلگرام ک ی دکمه همراه اسکرول ویو بالا پایین میشه بعد چن ثانیه مخفی میشه بعد اسکرول کردن دوباره میاد

کلن همین 3 تا کد متریال بدردم خورد

البته ب چیزای دیگه هم دسترسی پیدا کردم  مثه card view،grid view،material dialog ولی خب زیاد میشه اگه بخام همرو بزارم شما ببین تو پروژت ب چی نیاز داری همینجا بگو برات پیوست میکنم(اگر داشتم)

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...