رفتن به مطلب
  • 0

تغییر رنگ اکشن بار و تب

pedro

سوال

سلام دوستان توی سایت مرجع ی تب و اکشن بار با کتابخونه ی StdActionBar ساخته ک فک کنم اکثرن دیدینش

میخاسم ببینم میشه رنگ تب بار و اکشن بارو تغییر داد؟ همچین متدی نداره کتابخونه ی std فک کنم باید با xml انجام بشه، اون کارم کردم نشد.

چ کنم؟؟؟؟

ActionBar.zip

post-4374-0-49717100-1454953057_thumb.jpg

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

6 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

رنگ اکشن بار رو نمیدونم چجوری میشه تغییر داد ولی باهاش که کار کردم فک کنم با اندروید 5 مشکل داشت .

لینک ارسال

رنگ اکشن بار رو نمیدونم چجوری میشه تغییر داد ولی باهاش که کار کردم فک کنم با اندروید 5 مشکل داشت .

دوست عزیز درستش کردم ینی رنگشو با xml تغییر دادم ولی تازه فمیدم اصن نیازی ب این کار نبود ی کتابخونه دیگه همراشه ب اسمه StdActionBarHelper ک تنظیمات مربوط ب اکشن بار با اون تنظیم میشه ولی من ورژن 1.1 رو دارم ازش در حالی ک کتابخونه StdActionBar یی ک دارم ورژن 1.52 هست ورژن 1.52 رو اندروید 5 هم جواب میده من رو اندروید6 هم کامپایل کردم سالم بود فقد اگه ی بزرگمرد پیدا شه اون StdActionBarHelper 1.52 رو آپ کنه واقعن لطف کرده 

https://www.b4x.com/android/forum/threads/stdactionbar-another-actionbar-library.36786/

https://www.b4x.com/android/forum/threads/stdactionbarhelper-utilities-for-the-standard-actionbar.36898/

لینک ارسال

در در 1394/11/19, 21:07:39، pedro گفته است :

سلام دوستان توی سایت مرجع ی تب و اکشن بار با کتابخونه ی StdActionBar ساخته ک فک کنم اکثرن دیدینش

میخاسم ببینم میشه رنگ تب بار و اکشن بارو تغییر داد؟ همچین متدی نداره کتابخونه ی std فک کنم باید با xml انجام بشه، اون کارم کردم نشد.

چ کنم؟؟؟؟

ActionBar.zip

Untitled.jpg

دوست عزیز این کتابخونه قدیمی و برای تم هلو هست توصیه میشه از کتابخونه appcompat  حتما استفاده کنید. که متریال هم ساپورت کنه 

لینک ارسال

دوستان لطف کنن ی پاسخی بدن، اگه نمیشه بگین نمیشه(خیلی بعیده ک نشه)  :shout: 

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...