رفتن به مطلب

خدا نگهدار دوستانم ما دیگه از انجمن رفتنی شدیم :(

Nemesis

ارسال‌های توصیه شده

سلام دوستان آقا من خودم میدونم نبودم نرسیدم بهتون سر بزنم قبول الان نیاید بگید کجا بودی و کلی فحش نثارم کنید

امروز باید یه واقعیتی رو بگم من متاسفانه دیگه نمیتونم در انجمن فعالیت کنم و باید برای همیشه برم از اینکه منو این مدت تحمل کردید ممنونم و سخن کوتاه میکنم تا سرتون رو در نیارم

همتون رو دوست دارم خدا نگهدار :gerye: :gerye: :gerye:♥

:wacko1: :wacko1: :wacko1: :wacko1: :wacko1: :wacko1: :wacko1: :wacko1: :wacko1: :wacko1: :wacko1: :wacko1: :wacko1: :wacko1: :wacko1: :wacko1: :wacko1: :wacko1: :wacko1: :wacko1: :wacko1: :wacko1: :wacko1: :wacko1:

هههه منو رفتن زهی خیال باطل حالا حالا ها من اینجا کار دارم

راستش اول اسم این تایپیک رو گذاشته بودم شاید کمی خلاقیت چاشنی باشه بد نیست بعد تصمیم گرفتم یه شوخی ریزی بکنم

خوب داستان چیه امروز به خاطر پیام شخصی یکی از پچه های خوب انجمن خوشحال شدم و خواستم بیام اینجا دو کلام حرف بزنم دیگه شرمنده اگه روک صحبت میکنم دیگه دسته خودم نیست سیبلم خراباتی هست :chakerim:  باور نمیکنید بعدا یه عکس میذارم ازش

آقا یه سوال چرا اینقدر گیر دادین به متریال ؟؟؟؟

چرا همه دارن سعی میکنن APP هارو متریال کنن؟؟؟

باشه خوبه قشنگه انیمیشن داره

ولی خسته نشدید از این ظاهر تکراری متریال تمام APP های ما شده متریال یا شبیه به متریال آقا متریال برای سرعت بالا تر و حجم کمتر پیاده سازی شده حالا دمش گرم اخه با این مسیری که ما داریم میریم که همه چیزو منابع رو داریم فدای گرافیک میکینم

درسته ظاهر شرطه و UI یا همون رابط کاربری نقش خیلی مهمی در فروش ایجاد میکنه ولی بابا بخدا UX هم هست

سخته ؟؟ قبول

منابع کمه ؟؟ غیر قابل قبول

آقا یه سرچ کن بیا آقا من برای سرچ کردم APP UX Design

این همه نمونه یکم خلاقیت بزنیم کنارش همچین حال بده که خودتم بمنونی

آقا بگی سخته میزنم بنتون میکنما

بیا آقا این آقا که اصلا نمیشناسمسش تمام کاراشو با B4 زده هم اندروید هم IOS نمونه کار دمش گرم جای کار داره ولی بد نیست اونقدرها هم من متریال نمیبینم با چند تا ارگان قدرتمند هم کار کرده

پس نگید B4 بازار کار نداره آقا جان کد های بیسیک Native هستن مثل پروژه مونو نیسک که افت سرعت داشته باشین و منابع زیادی در پلتفرم صرف تبدیل کد ها بکنه و حالا اگه دانش جاوا داشته باشین بهتون کمک میکنه

خواب همه گیرامو دادم!!!!؟؟؟؟ بذارید یکم فکر کنم

آها آقا اگه میخواید برنامه هاتون کاربرد بهتری داشته باشیه حتما B4j رو هم یاد بگیرید بخدا رایگانه کتابخونه هاشم رایگانه واسه همه آزاده باهاش هم Cross Platform بنویسید یعنی چی؟ یعنی برادر من شما یک بار برنامتو بنویس بعد هم رو ویندوز اجرا کن هم هسته لینوکس حالا هر توزیعی که حال میکنی

داداش میتونی باهاش WEB APP بنویسی یعنی چی یعنی یک هسته برای سایت که میتونه نقش Back End رو ایفا کنه
بیا اینم نمونه هاش http://basic4ppc.com:51042/

بذار ببینم دیگه چه گیری بهتون بدم..............................................................................

دیگه ندارم

یکی بیاد یه APP مشتی بذاره منم رفتم گردنمم کلفته تبر نمیزنه میتونم گیر میدم .

البته قسمت آخرشو زیاد جدی نگیرید واس برو بچه های این انجمن از مو هم نازکتره :cool::wacko1: :morning1: :give_rose: :give_rose: :scare3:

آقا بخدا هزارتا کار سرم ریخته دارم منفجر میشم توش از طراحی سایت هست تا دسکتاپ و اپلیکیشن الان اینجا این همه داستان نگفتما :aggressive: :aggressive:  وقتمم واسم با ارزشه این انجمن هم برام با ارزشه که این همه نوشتم کمی فکر کنید قبل از طراحی کاراتون

اینم میز کارم که نگید دارم دروغ میگم تا الان محل کارم هستم

photo_2016_02_10_02_24_49.jpg

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

WOW

سلام

حامد اولشو خوندم داشتم سکته رو میزدم...

مطالبت خیلی خیلی دقیق و جالب بودن و من به شخصه استفاده میکنم...

فقط یه چیزی بد جا افتاده بین اکثریت ما

اگه یه برنامه داریم که قرار نیست زیاد سر و صدا بکنه و دستگرمیه و ... که هیچ اما برای برنامه های حرفه ای یا ایده های تاپ، اگر نمیتونیم رابط رو خوب بزنیم، چرا پای یه گرافیست خبره رو نکشیم وسط؟

درسته هزینه داره اما خوب اگه پروژه پول بیار و فوق العاده اس، خوب میارزه و اگر نیست ، پس در کل نباید زیاد روش خرج کرد...

خیلی از دوستان گرافیکشون واقعا جالب و حرفه ای در میاد و خیلی از جوانب رو رعایت میکنن در طراحی رابط و همینطور پروگرمر هم خودشونن و دانش کافی رو دارن و یه برنامه خیلی خوب رو ارائه میدن......

اما من به شخصه که زیاد توی گرافیک ماهر نیستم، اگر همه کار پروژه ام رو خودم انجام ندم، والا به هیچ جا بر نمیخوره

در کل مرسی حامد ♥

موفق باشیم....

لینک ارسال

چرا پای یه گرافیست خبره رو نکشیم وسط؟

آخ قوربون آدم چیز فهم دمت گرم داداش ♥♥:give_rose: :give_rose: :give_rose::drinks:

لینک ارسال

تو یه نگاه فهمیدم مشکل کجاس.

سیگار وینستون قرمز؟
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ.
تسمه تایم پاره نکنی یه وقت.

لینک ارسال

تسمه تایم پاره نکنی یه وقت.

یاتاقان زدم استاد دوست داشتنی ♥

لینک ارسال

سلام

خیلی نکات جالبی رو ارائه کردید و لینک های خوبی دادید. استفاده کردم.

موفق باشید

لینک ارسال

:DD: 

یه لحظه میخواستم توی تلگرام به رگبار جملات قصار و زیبا و با کمی کج ادبی سراغت بیام که دیدم نه داری حرف حساب میزنی  :DD:

آقا دمت گرم سر صبحی انرژی گرفتم  :DD: تا چند دقیقه پیش بع عنوان اولین اپ داشتم با AppCompat  اکلیپس ور میرفتم تا اینو دیدم امیدوار شدم  :DD: 

دوستان آقا حامد ما هرچی رو که میگه از روی تجربه و کار بلدیش میگه.خلاصه همیشه میکن راه میونبر رو باید رفت ، در این زمینه هم راه میونبر ما اساتیدی مثل حامد عزیز هستن. :53: 

خلاصه به چیزایی که گفتن قشنگ توجه کنید و سر لوحه کارتون قرار بدید  :DD: و همچنین سر لوحه خودم   :DD:

یه نخ آتیش کن حامد جان تا وقتی  :DD: یه عکس سلفی از اون سیبیل قشنگت بگیر خر کیف شیم  :DD:

لینک ارسال

من توضیحات خودم رو به اسکایپ منتقل میکنم  :t6033:  :Laie_53:

حامد جون عاشقتم من

اون سیگارت هم پنهای 90 درجه ی جغرافیایی مدار 27 درجه جنوبی توی حلقم  :ye:

فقط در مورد UX Design بیشتر توضیح بده حتما  :heart:

چجوریه ؟ چه ویژگی هایی داره ؟ بیشتر بازش کن لطفا برام  :kiss3:

لینک ارسال

به امید خدا امروز فردا یه تایپیک میزنم تا در خصوص UX بحث کنیم

چون UX درواقع یک استاندارد نیست که یک نفره بشه بهش رسید و اونو سرلوحه کار کرد

تجربه کاربری رو میشه از تجربیات تمام دوستان بهش رسید و یک اتفاق خوب رو خلق کرد

آقا این پاتونو از روی سیگار من وردارید از دیشب باهام سوخته و نساخته ای باباااااا

لینک ارسال

داداش کلا باهات موافقم . فقط یه سوال دارم خدمتت. اون دی وی دیه چیه  ناقلا؟  :mocking:  :mocking:  :mocking:

خیلی وقت پیش منم همینو گفتم به دوستان و حتی یه تایپک هم زدم که بدونم تفاوت متریال و .... با هم  تو چیه که زدن تو ذوقم. در کل از تابستون تا حالا به عشق خودم دیزاین میزنم. و از تایپک جدیدت هم استقبال میکنم. موفق باشی

لینک ارسال

حرف حق میزنی حامد جان 

با توضیحات که دادی الان یه کسی میخای که با 2تا پاک سیگار مگنا باهاش بری هواخوری و گرم صحبت 

اینم گوش بده میزون میزون میشی (یکی از بهترین آهنگ های  خودمه البته همه به اسم محسن چاوشی هم میشناسنش)

من هر موقع دلم میگره یا تو مطلبی گیر کرده باشم میرم حرم یا جمکران یه 1-2 ساعتی میمونم 

لینک ارسال

با تشکر از آقا حامد عزیز به خاطر تاپیک مفیدشون البته اولش که یکم ترسیدم  :| تا قبل از این که آقا حامد عزیز توضیحات کامل و جامع رو بفرمایند ، من یک توضیح کوچیکی درباره تجربه رابط کاربری UX می دم.اگر مشکلی در توضیحات بوده به بزرگی خودتون ببخشید.
ببینید به مجموعه تجربه ای که کاربر از کار با برنامه شما بدست میاره UX و یا User Experience گفته می شه و به موارد مختلفی بستگی داره. برای مثال رابط کاربری برنامه ساده باشه و امکانات برنامه جلوی چشم کاربر باشه و یا در هر قسمت از برنامه ، احساس خوبی و متناسب با برنامه به کاربر منتقل بشه. برای مثال در‌ یک برنامه هواشناسی متناسب با دما یک پس زمینه مناسب در برنامه قرار بگیره که کاربر احساس ابری بودن یا بارونی بودن هوا با برنامه بهش دست بده ، یا منو های برنامه ساده چیده شده باشه و خیلی پیچیده نباشه. نکته ای که خیلی از دوستان رعایت نمی کنند و فکر می کنند هر چه برنامه آپشن های بیش تری داشته باشه بهتر هست.

طراحی یک واسط کاربری خوب متناسب با هر برنامه ای جداگانه هست و نیازمند زمان و وقت هست تا در‌نهایت کاربر از کار با برنامه لذت ببره و دوباره مشتاق به کار با برنامه بشه.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...