رفتن به مطلب

آموزش استفاده از کتابخانه های گیت هاب در اندروید استادیو

MahdiHD

ارسال‌های توصیه شده

سلام  :)

اکثر کتابخونه ها و سورس های معرفی شده برای اندروید استودیو یک لینک از گیت هاب دارند که در این آموزش نحوه استفاده از پروژه های گیت هاب رو برای اندروید استودیو می زارم. برای استفاده از پروژه های سایت گیت هاب باید به مسیر فولدر روت پروژه بریم.

حالا دو راه داریم :

1- دانلود فایل پروژه و ایمپوت

2- استفاده از Version Control اندروید استودیو

من راه دوم رو پیشنهاد می کنم و قصد آموزش دادن اون رو دارم.

اندروید استودیو رو باز کنید و گزینه ( Check out project from Version Control) رو انتخاب کنید . توی صفحه ی باز شده لینک پروژه را در قسمت ( Git Repository URL) پیست کنید و بر روی Clone کلیک کنید .

post-3189-0-37456800-1455124905_thumb.jpg

حالا می تونید در اندروید استودیو یه کپی از اون پروژه داشته باشید.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اکثر کتابخونه ها و سورس های معرفی شده برای اندروید استودیو یک لینک از گیت هاب دارند که در این آموزش نحوه استفاده از پروژه های گیت هاب رو برای اندروید استودیو می زارم. برای استفاده از پروژه های سایت گیت هاب باید به مسیر فولدر روت پروژه بریم.

حالا دو راه داریم :

اندروید استودیو رو باز کنید و گزینه ( Check out project from Version Control) رو انتخاب کنید . توی صفحه ی باز شده لینک پروژه را در قسمت ( Git Repository URL) پیست کنید و بر روی Clone کلیک کنید .

attachicon.gifCloneRepository.jpg

سلام 

سپاس از این آموزش 

ولی من ( مبتدی هستم ) نمیتونم در منو های برنامه  Version Control و ( Check out project from Version Control)  پیدا کنم ممکنه بیشتر راهنمایی بفرماید 

مرسی

لینک ارسال

ارسطو جان ، شما وقتی که اندروید استودیو رو باز می کنید پنجره Welcome To Android Studio باز می شه ، حالا به جای این که یک پروژه جدید ایجاد کنید ، گزینه گفته شده رو انتخاب و لینک پروژه رو وارد کنید.
لینک ارسال

سلام و ممنون بابت آموزش.

برای رفع مشکل اینکه بدون قند شکن نمیشه کتابخونه رو اضافه کرد. راه حلی وجود نداره ؟

ممنونم

لینک ارسال

• 1 سال بعد...
در در 1394/11/21, 20:52:23، MahdiHD گفته است :

حالا دو راه داریم :

post-3189-0-37456800-1455124905_thumb.jpg

سلام ممنون بابت اموزشتون 

برای من این ارور رو میده باید چی کار کنم ؟ قند شکن هم وصله

Clone failed: Failed to start Git process

ProcessNotCreatedException: Cannot run program "git.exe" (in directory "C:\Users\pc\AndroidStudioProjects"): CreateProcess error=2, The system cannot find the file specified

لینک ارسال

در 2 ساعت قبل، m5kh6n77 گفته است :

سلام ممنون بابت اموزشتون 

برای من این ارور رو میده باید چی کار کنم ؟ قند شکن هم وصله

Clone failed: Failed to start Git process

ProcessNotCreatedException: Cannot run program "git.exe" (in directory "C:\Users\pc\AndroidStudioProjects"): CreateProcess error=2, The system cannot find the file specified

سلام دوست عزیز فک کنم باید نرم افزار گیت رو اول نصب کنید... 

از سایت اصلی گیتهاب میشه دانلود کرد... 

موفقذباشید 

git desktop

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...