رفتن به مطلب

خبرنامه سایت basic4android.org

رضا جابرپور

ارسال‌های توصیه شده

این برنامه رو ببنید و نظرتون رو بدید تا بعد سورس برنامه رو بزارم ( اگه دوست داشتید)

هر ....... دقیقه یکبار یادآوری می کنه که به سایت basic4android.org سر بزنید

khabarname.rar

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

عالی . دسترسی هاش هم خوب بودن.

فقط هر موقع از برنامه بیایی بیرون درجا Notification میده که پیام جدیدی از دوستان شما ارائه شده است!

الان کمتر از 5 دقیقه هست که برنامه رو نصب کردم ولی بالای 10 بار Notification برای من اومده و Vibration گوشیم کار کرده *اشک کوچک*

لینک ارسال

سلام از قصد مدت را کوتاه دادم تا عملکرد برنامه را متوجه شوید

ابتدا به سرویس khabarname وارد شوید و

Sub Service_Start (StartingIntent As Intent)

StartServiceAt("", DateTime.Now + 10 * 200000, True) 'Timer start Service

End Sub

و مقدار 200000 رو به هر عددی که خواستین تغییر بدید

لینک ارسال

26 تا مشاهده داشتیم ولی یکی درخواست نکرد که سورس برنامه رو بزارم

یه همچین آدماییم ما *خنده*

لینک ارسال

من نگفتم چون منتظر بودم برنامه جوری طراحی بشه که هر تاپیک جدیدی که ایجاد شد یا بالا اومد خبر بده

اون موقع میشه یک برنامه که اولین نفری که روی گوشیش به صورت دائمی نصبه خود بنده هستم *مرسی*

لینک ارسال

سلام همون طور که عرض کردم شما باید توی سایتتون یه لینک بدین که تغییرات سایت رو اعلام کنه تا برنامه الارم بده یعنی یه فایل text یه دیتابیسی یه چیزی از جانب شما به برنامه ارائه بشه من که نداشتم اون دسترسی رو ، سورس رو در ابتدا می زارم شما تکمیل کنید*قلب*

لینک ارسال

ایده جالبیه افرین

اپلیکشن انجمن منم نصب میکنم قطعا

منتظر نسخه فول این برنامم*همینه*

لینک ارسال

من خودم هر چند وقت میام یه سر به انجمن میزنم...(نیازی نیست تشکر کنید...وظیفس!!!)*گاز*

اما اگر این برنامه رو کامل کنی همون طور ک دوستان گفتن، بد از هر بار ک کسی مطلب گذاشت متوجه بشم منم میشم جزء طرف داراش

لینک ارسال

منتظر دوست عزیزم آقای ایزدی هستم که rss رو راه بندازن*قلب**قلب**قلب*

لینک ارسال

منتظر دوست عزیزم آقای ایزدی هستم که rss رو راه بندازن*قلب**قلب**قلب*

حتما *مرسی*

البته تا اون موقع چند کار دیگه هم میشه کرد !

اولیش رو فعلا میگم تا دومیش هم دقیق تر روش فکر کنم و بگم.

اولیش : ببینید هر پست یک شماره داره دیگه . درسته؟ مثلا اولین تاپیک انجمن اینه: thread1.html هست. آخرین تاپیک هم الان thread1299.html هست.

میشه آخرین تاپیک رو در هنگام نوشتن برنامه بهش داد . برنامه اون رو +1 میکنه یعنی میکنه thread1300.html و بعد سایت رو دانلود میکنه.

با این پیغام مواجه میشه:

این موضوع وجود ندارد . ممکن است حذف شده باشد و یا لینک اشتباه وارد کرده باشید. اگر از وجود این لینک اطمینان دارید برای کسب اطلاعات بیشتر با مدیریت سایت تماس بگیرید.

خب تا اینجا راحت میشه با Jab Done کار کرد و با Contains مشخص کرد که این تاپیک هنوز زده نشده !

حالا فکر کنیم تاپیک زده شد. میشه عنوان تاپیک رو از

has_after_content"> <h2 class="title icon">

تا

</h2> گرفت که میشه عنوان اون تاپیک. و توی Notification عنوان رو نشون بدی !

یکیش اینه که میشه مثلا کاربر برنامه رو تنظیم کنه که هر چند دقیقه ، یا نیم ساعت یک بار انجمن رو Refresh کنه.

حالا اگه 1300 رو پیدا کرد ما یک DataBase یا حتی فایل txt میتونیم داشته باشیم که لینک قبلی یا جدید رو توی خودش

ذخیره کنه برای دفعات بعد. دوباره لینک رو پاک کنه و یکی رو بهش اضافه کنه و ذخیره کنه یا اگه دیتابیس بود

از Update براش استفاده کنه.

خیلی ساده شد.

دومی رو هم اگه کامل تونستم توی ذهنم تجذیه و تحلیلش کنم میگم *ناز2*

نظر شما با اولین روش چیه؟ *شیطان*

لینک ارسال

سلام جالب بود این حالتی که شما می گید برای موقعی خوبه که بخواهیم روی اون ادرس خاص کلیک کنیم و به اون آدرس خاص بره در صورتیکه کار ما نوتیفیکیشن است و هیچ معنی برای اون نداره چون فقط اطلاع رسانی می کنه فقط حالت تکست رو داره یعنی من چه بگم مثلا thread1278 یا thread1 در هر صورت کل سایت باز میشه yahoo هم همینکار رو میکنه من بیشتر موافقم که توی اصل برنامه سایت از بانکتون تغییرات رو توی یه تکست بده (5 تای آخر رو ) و یه آدرس بدید http://answercenter.ir/khabar.txt و ما اونو وصل کنیم به برنامه اگه موافقید *همینه*

حالا برنامه ما هر دقیقه میاد چک میکنه آیا این 5 خط تغییرات داشته یا خیر؟

لینک ارسال

به نظر من میتونی یه وقتی مطالب سایت رو دانلود میکنه و تو ی فایل ذخیره میکنه...دفه بعد اطلاعات رو از فایل تکس قبلی بگیره و با اطلاعات جدید مقایسه کنه..اگر برابر هم بود ک هیچ..اگر نبود یعنی اطلاعات جدیدی اضافه شده..پس یه نوتیفیکیشن میده

لینک ارسال

سلام با عرض معذرت تز جالبی نیست اولا قرار نیست کل سایتو چک کنیم دوما هر کاربری دستی به یکی از آیتم ها زد هی پیام میاد و اعضا کلافه می شن فقط به آخرین تایپیک ها نیازداریم حتی تغییرات توی هر تایپیک جالب نیست هر کی برنامه رو نصب کنه همون روز اول پاکش می کنه از بس الارم میده

توی همین مثال که آوردم هر 5 ثانیه الارم می ده که شما کلافه میشید

لینک ارسال

بنده پیگیر نصب خبرخوان هستم . باید اسکریپتشو خریداری کنم احتمالا چون گشتم رایگان پیدا نکردم .

انشالله به زودی خبرخوان رو راه میندازیم.

لینک ارسال

این هم RSS خوان.

ببینم چیکار میکنی هااااااااااااا *همینه*

http://answercenter.ir/external.php?type=RSS2

لینک ارسال

بنده پیگیر نصب خبرخوان هستم . باید اسکریپتشو خریداری کنم احتمالا چون گشتم رایگان پیدا نکردم .

انشالله به زودی خبرخوان رو راه میندازیم.

میشه تو تنظیمات نوتیفیکشن بزاریم واسش تا اگه فعال بود تغییرات یا همون موضوعات جدید رو بصورت پاپ آپ نشون بده و اگه غیر فعال بود ن

لینک ارسال

سلام من rss تون و متوجه نشدم برای اینکه درست کار کنه :

سوال اول آیا بصورت نمادین این قسمت رو دادین چون من تست کردم اطلاعات همخوانی ندارد ؟

سوال دوم چرا بخشی از اطلاعات داده شده آیا منظور شما آخرین ارسالهاست و اگر نه کل سایت رو با پسوند xml بگذارید که دانلود شود

در آدرس موجود برنامه تغییرات کاربران را لحاظ کند و یا بر اساس تاریخ و ساعت بدین معنی که اگر کاربری تغیراتی را داد پیام ارسال شود و یا نه بر اساس ساعت تاریخ ؟

متشکرم

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...