رفتن به مطلب

در مورد بازاره بیا تو(هههههه)

afraz aa

ارسال‌های توصیه شده

اینا کسری بودجه دارن فکر کنماااااااااااا با این دوبار برا من فرستادن یکی بیاد جا من بره باوا :biggrin1:  :scare3:

توسعه‌دهنده‌ی گرامی

با سلام،
بدین وسیله از شما همکار عزیز کافه‌بازار دعوت می‌کنیم تا در دومين گردهمایی "۵شنبه‌بازار" شرکت نمایید.به پاس همراهی شما ۷۰٪ تخفیف ویژه برای ثبت‌نام در این رویداد در نظر گرفته شده‌است. برای بهره‌مندی از این تخفیف کافی است وارد پنل توسعه‌دهندگان کافه بازار شوید.

با احترام
کافه بازار
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اینا کسری بودجه دارن فکر کنماااااااااااا با این دوبار برا من فرستادن یکی بیاد جا من بره باوا :biggrin1:  :scare3:

توسعه‌دهنده‌ی گرامی

با سلام،
بدین وسیله از شما همکار عزیز کافه‌بازار دعوت می‌کنیم تا در دومين گردهمایی "۵شنبه‌بازار" شرکت نمایید.به پاس همراهی شما ۷۰٪ تخفیف ویژه برای ثبت‌نام در این رویداد در نظر گرفته شده‌است. برای بهره‌مندی از این تخفیف کافی است وارد پنل توسعه‌دهندگان کافه بازار شوید.

با احترام
کافه بازار

لینکش که عجیب غریبه نمیدونم شاید واقعی باشه کلیک نکردم

ولی همیشه یه خبری پشت این بازار همه جا هست

همش شلوغش میکنن

یه سایت زدن برنامه اندروید بفرشون چقدر جنجالیش میکنن اخه

لینک ارسال

کسری بودجه؟؟؟؟؟؟؟

کافه بازار؟؟؟؟؟؟

خب 1 درصد هم اینو فکر نکن

فکر میکنی دلیل این که پول ها رو توی یک ماه یک بار میده چیه؟؟

فکر کن اون حجم از پول تو کافه بازار فقط بره تو بانک سود بیاد روش :|

فکر میکنیم به خاطره این که میخواسته فروش داشته باشیه یا چیزه دیگه تخفیف زده

لینک ارسال

کسری بودجه نیست

درآمدشون خیلی نسبت به قبل کمتر شده

میخوان درآمد رو به هر نحوی که شده افزایش بدن

و از طرفی میخوان کاربرهایی که شرکت میکنن رو تشویق کنند برنامه های بیشتر و بهتری تولید کنند

تا به نفع هر دو طرف باشه

لینک ارسال

برخلاف اون چیزی فکر میکنید درآمد بازار کم نشده و حتی روند رو به رشد زیادی هم داشته تعداد توسعه دهنده ها زیاد شده . به همین دلیل خیلی ها فکر میکنن درآمد بازار کم شده البته این قیمت برای 5 شنبه بازار گذاشتن خیلی مهم معقول هست برج میلاد اون هم 2 شب خیلی زیاد میشه . شرکتی که درامد های ماهیانه میلیاردی داره و ارزش این شرکت بالای 20 میلیون دلار داخل ایران و 200 میلیون دلار خارج از کشور تخمین زده شده و سومین استار اپ برتر ایران هست  با دیجی کالا و عدد، دیوار و ... مدیریت واحد داره چشم به اینجور درامد هایی نداره این بیشتر یک برای راهنمای توسعه دهنده ها برای ایجاد کسب و کارهای موفق تر هست.

لینک ارسال

ممنون دوستان ولی بنده بیشتر با جنبه شوخی گفتم کسری بودجه خیلی جدی گرفتیدا

در ضم درآمد کافه بازار پایین اومده  دلیلشم خیلی روشنه(قبلا که یه برنامه میزاشتی بازار کم کم 1000تا دانلود میشد الان چی؟)

اگه کسی از دوستان میخواد بره همایشه بگه من کد تخفف رو بدم بهش ازش استفاده کنه :53:  :give_rose:

لینک ارسال

در ضم درآمد کافه بازار پایین اومده  دلیلشم خیلی روشنه(قبلا که یه برنامه میزاشتی بازار کم کم 1000تا دانلود میشد الان چی؟)

اگه کسی از دوستان میخواد بره همایشه بگه من کد تخفف رو بدم بهش ازش استفاده کنه :53:  :give_rose:

داداش ببین شما اینجور فکر میکنی پایین آمده حالا امسال داخل پنجشنبه بازار ببینید درآمد چقدر بیشتر شده . دلیل اینکه دانلود زیاد نمیشه چون توسعه دهنده ها زیاد شدن همین

لینک ارسال

ب نظرم دلیل دانلود پایین سوء مدیریت بازاره، هر برنامه چرندیو برا دانلود میزاره، خیلی مسخرس بضی برنامه ها معلومه حتی 1 ماهم وقت واسش صرف نشده اصلن دلیلی نداره این برنامه هارو بازار بپذیره ولی میپذیره!!!!

لینک ارسال

ب نظرم دلیل دانلود پایین سوء مدیریت بازاره، هر برنامه چرندیو برا دانلود میزاره، خیلی مسخرس بضی برنامه ها معلومه حتی 1 ماهم وقت واسش صرف نشده اصلن دلیلی نداره این برنامه هارو بازار بپذیره ولی میپذیره!!!!

باهات موافقم دوسته عزیز بازار دیگه نباید اجازه بده برنامه های بی کیفیت منتشر بشن واقعا جایه تعجب داره

بنده خودم یه برنامه دیدم تو بازار کلا 20مطلب توش نبود قیمتش 2000هزار بود به مولا این کار درست نیست کمی منصف باشید اگه خودتون باشید به همیچین چیزی پول میدید

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...