رفتن به مطلب

انتقاد و پیشنهادت یاسین

ya3in80

ارسال‌های توصیه شده

سلام به همه شما،انتقاد و پیشنهاد من:

وب سایت خیلی عالیه،و خیلی خوبه که تخصصی رو دو محور b4a و java هست و امیداورم همینجوری ادامه پیدا کنه

خواهش من:

آموزش های تصویری رو یکم بیشتر کنید ، آموزش های باشه که پروژه محور باشه یعنی یه پروژه رو شروع کنید و برید جلو همینجوری

انتقاد من

یه دوری تو انجمن زدم یه سری سوالات یه عده پرسیدن که بی جواب مونده

تعداد اخراجی ها هم خیلی زیاد شده ، یکم از سخت گیری کاهش بدید

پیشنهاد من:

اول اینکه یه بخش آپلودر بزارید که دوستان به جای پیکو فایل ، فایل هاشون رو داخل انجمن ارسال کنند

دوم اینکه مطالب قدیمی در فروشگاه رو به تدریج به صورت رایگان یا به صورت جایزه مسابقه های که برگزار میکنید باشه 

از اشخاصی که آموزش های خوب در هر بخشی میسازند تقدیر بشه و یک بخش باشه که فضای رقابتی ایجاد کنه تا دوستان مهارت و استعداد خودشون رو نشون بدهند

ابتدای صحبت گفتم انجمن بسیار خوبی دارید مجدد هم تکرار میکنم

موفیق و پیروز باشید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود

تشکر بابت نظرتون

حتما از پیشنهادهاتون استقبال میشه

در مورد اخراجی ها که باید بگم واقعا سیاست انجمن خیلی خوبه و با همین سیاست هست که داریم پیشرفت میکنیم

خیلی ها اگر اخراج نمی شدند انجمن خیلی توی حاشیه میرفت

الان انجمن بدون حاشیه و با قدرت داره کاره خودش رو ادامه میده

حرف هایی هم که پشت سر انجمن هست نشان دهنده قدرت و موفقیت ما توی کارهامون بوده.

در مورد آموزش های تصویری که همینطور که توی صفحه اول سایت توی بلوک ها زدم خودم شخصا میخام خیلی از آموزش هارو شروع کنم به بروز رسانی کردن

الان یک خورده سرم خلوت تر شده

در مورد رایگان کردن هم دقیقا همین کار رو ما انجام دادیم . مثلا دوره ی آموزشی nine patch و ... رو که قسمت 9 هزارتومان داشت رو ما رایگان کردیم

و به صورت کاملا اختصاصی توی انجمن قرار دادیم

دوره های آموزشی Get Elements رو به صورت اختصاصی در کل سایت های فارسی زبان خودم شخصا به صورت رایگان آموزش دادم که خدا رو شکر استقبال خیلی خوبی هم شده

در مورد بخش آپلود فعلا قدرت این کار رو نداریم متاسفانه، از عواقب این موضوع میترسیم... البته خیلی از هاستینگ ها پیشنهاد میزبان شدن رو به ما دادن

اما ما قبول نکردیم ... زمانی این کار اتفاق میفته که سرور دست خودمون باشه و از ماندگاری و دوام اون مطمئن باشیم

فعلا پیکوفایل بهترین گزینه برای آپلود هامون هست . سرعت و کیفیت و ابزارهای خوبی رو داره...

از کسایی که آموزش هارو میسازن بدون شک به گونه های مختلف تقدیر میشه اما میدونیم که در اون حدی نیست که باید باشه.

امیدواریم که بتونیم بهتر از اینها از دوستان تقدیر کنیم 

البته انجمن آموزش هایی رو قبول میکنه که کاملا به صورت اختصاصی باشن و با تیزر و نام و رمز انجمن باشند  :53:

باز هم تشکر بابت نظراتتون  :heart:

لینک ارسال

با سلام خدمت همه دوستان

یک ایراد شایع در انجمن مشاهده گردید:

ایراد به این صورت هست که مثلا اگر یک قسمت مربوط به html هست برای هر جلسه آموزش یک تاپیک جداگانه زده شده

در صورتی که میتوانستید همه را در قالب یک تاپیک قرار بدهید و تمام جلسات را در ان تاپیک اضافه کنید این کار برای جلوگیری از سردرگمی افراد است.

و راحت تر میتوان آن تاپیک را مهم کرد.

یک مشکل اینه که در جایی که تعداد صفحات زیاد یاشه یه دکمه نداره که سری بریم به آخرین صفحه!

یک مشکل دیگه کاربر های تازه وارد نه میتونن چت کنند، نه میتوانند برای کسی پیغام خصوصی ارسال کنند!

یک مشکل دیگه تعداد پسندی که در طول روز میشه زد محدود است!

ممنون از مدیران دلسوز الخصوص آقا مهدی.

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...