رفتن به مطلب

روز مهندس

Nemesis

ارسال‌های توصیه شده

rozemohandes-photokade-2.jpg

برای مهندسین بن بستی وجود ندارد
آنان یا راهی خواهند یافت
یا راهی خواهند ساخت
یا در کل منکر هر راهی میشوند..

روز مهندس مبارک

امیدوارم روز برنامه نویس هم بذارن که اون روز بیام بگم

برای برنامه نویس بن بستی وجود ندارد
یا راهی خواهد یافت
یا راهی خواهد ساخت
درکل اگه میترسی برنامه نویس نشو
چون گاو نر میخواهدو مرده کهن

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

eng-day-93-ieud-ir.jpg

برای مهندسین بن بستی وجود ندارد، انها یا راهی خواهند یافت یا راهی خواهند ساخت 

دوستان تبریک ♥

لینک ارسال

دانشمندان آنچه را که هست کشف میکنند و مهندسان آنچه را که نیست خلق میکنند

روز مهندس بر همه مهندس های انجمن مبارک

لینک ارسال

منم به نوبه ی خودم روز مهندس رو به همه ی مهندسین عزیز که توی انجمن ما کم نیستند تبریک میگم  :53:

لینک ارسال

تبریک عرض می کنم به مهندسین عزیز 3>

الان اگه بخوای چوب بندازی روی زمین نمیوفته میخوره توی سر مهندسا :دی

همه ی مهندسین عزیز روزتون مبارک 3>

لینک ارسال

[emoji256][emoji259][emoji256][emoji259][emoji256]

[emoji259][emoji256][emoji259][emoji256]

[emoji256][emoji259][emoji256]

[emoji259][emoji256]

[emoji256]

داستان قورباغه ومهندس: روزی یک مهندس در حال عبور از یک جاده بود که یک قورباغه او را صدا کرد و گفت : اگر مرا ببوسی، من به پرنسس زیبایی تبدیل خواهم شد!او خم شد، قورباغه را بلند کرد و در جیبش

گذاشت.

قورباغه دوباره صدا کرد و گفت : اگر مرا ببوسی و به پرنسس زیبایی تبدیل کنی،با تو ازدواج خواهم کرد مهندس، قورباغه را از جیبش در آورد، لبخندی به او زد و دوباره او را در جیبش گذاشت.سرانجام قورباغه پرسید : موضوع چیست؟ من به تو گفتم من یک پرنسس زیبا هستم، که با تو ازدواج خواهم کرد. چرا مرا نمی بوسی؟ مهندس گفت : نگاه کن! من یک مهندسم! برای من یک دختر زیبا جالب نیست! اما یک قورباغه سخنگو واقعاً برایم*جالبه* یه هم چین آدمایی ﻫﺴﺘن مهندسا!!!!

پنجم اسفند ،روز مهندس، مبارک

[emoji259]

[emoji256][emoji259]

[emoji259][emoji256][emoji259]

[emoji256][emoji259][emoji256][emoji259]

[emoji259][emoji256][emoji259][emoji256][emoji259]

لینک ارسال

درود

بالاخره برنامه نویسای ماهم مهندس به حساب میان دیگه...

روز مهندس مبارک♥

:53:  :53:  :53:  :53:  :53:  :53:  :53: 

لینک ارسال

روز مهندس رو به تمام مهندس های این مملکت تبریک عرض میکنم  ♥

چه بیکار چه با کار  :DD:

mohandes_tanz.jpg

یک برنامه نویس و یک مهندس در یک مسافت طولانی هوایی در کنار یک دیگر در هواپیما نشسته بودند.
برنامه نویسه میگه مایلی با هم بازی کنیم؟ مهندس که میخواست استراحت کنه محترمانه عذر خواهی میکنه و رویشو بر میگردونه تا بخوابه.
برنامه نوسه دوباره میگه بازی سرگرم کننده ای است من از شما یک سوال می کنم اگر نتوانستید 5دلار به من بدهید بعد شما از من سوال کنید اگر نتوانستم 5دلار به شما میدهم.
مهندس دوباره معذرت خواست وچشماشو بست که بخوابه.
برنامه نویسه پیشنهاد دیگری داد گفت اگر شما جواب سوال منو بلد نبودید 5 دلار بدهید اگر من جواب سوال شما رو بلد نبودم 200 دلار به شما میدهم .
این پیشنهاد خواب رو از سر مهدس پراند و رضایت داد که بازی کند.
برنامه نویس نخست سوال کرد .فاصله زمین تا ماه چقدر است؟؟ مهندس بدون اینکه حرفی بزند بلا فاصله 5 دلار رو به برنامه نویس داد حالا مهندس سوال کرد .
اون چیه وقتی از تپه بالا میره 3 پا داره وقتی پایین میاد 4 پا؟؟ برنامه نویس نگاه متعجبانه ای انداخت ولی هرچی فکر کرد به نتیجه نرسید بعد تمام اطلاعات کامپیوترشو جستجو جو کرد ولی چیز به درد بخوری پیدا نکرد بعد با مودم بیسیم به اینترنت وصل شد و همه سایت ها رو زیر رو کرد به چند تا از دوستا شم ایمیل داد با چندتا شون هم چت کرد ولی باز هیچی به دست نیاورد بعد از 3 ساعت مهندس رو بیدار کرد و 200دلار رو بهش داد مهندس مودبانه پول رو گرفت و رویش رو برگرداند تا بخوابد.
برنامه نویس او را تکان داد گفت خوب جواب سوالت چه بود؟؟ مهندس بدون اینکه کلمه ای بر زبان بیاورد 5 دلار به برنامه نویس داد و رویش را برگرداند و خــــــوابید!!!
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
نتیجه اخلاقی : حسن کل کل با مهندس جماعت خطرناکه حسن !!! ( 
مهندس هم جواب رو بلد نبود و در جواب سوال برنامه نویس باز 5 دلار داد بهش )
-------------------

در ضمن روز برنامه نویس اگر اشتباه نکنم اواسط تابستون بود. (صرفا جهت اطلاع) :girl_blush:

لینک ارسال

جمله آخرتو دوس دارم، اما (سیستم خر میخواهد و مرد کهن) :oops:

روز مهندس مبارک :53:

لینک ارسال

برنامه نویس کجا....مهندس کجا..................

برنامه نویس یه چیز دیگست

لینک ارسال

سلام...اصلا همه دنیا هم تبریک بگن یه نفر هست که اگر تبریک نگه جاش خالیه مهندس یاسین تبریک میگه{الکی مثلا} :yahoo:  :crazy:  :53:  :heart:  :give_rose: 

لینک ارسال

سلام

اقا چرا زحمت کشیدید :D

روز خودتون مبارک

مرسی تبریک گفتید، مخلصیم دیه :D

یک مهندس به دلیل نیافتن شغل یک کلینیک باز می کند با یک تابلو به این مضمون: درمان بیماری شما با 50 دلار. در صورت عدم موفقیت 100 دلار برگشت داده می شود."
یک دکتر برای مسخره کردن او و کسب 100 دلار به آنجا می رود و می گوید: من حس ذائقهء خود را از دست داده ام.
مهندس به دستیار خود می گوید: از داروی شماره 22 سه قطره. دکتر دارو را می چشد اما آن را تف می کند و می گوید این دارو نیست که گازوییل است!
مهندس می گوید شما درمان شدید! و 50 دلار می گیرد.
چند روز بعد دکتر برای انتقام بر می گردد و می گوید که حافظه اش را از دست داده است. مهندس به دستیار خود می گوید: از داروی شماره 22 سه قطره. دکتراعتراض می کند که این داروی مربوط به ذائقه است و مهندس می گوید شما درمان شدید و 50 دلار می گیرد.
به عنوان آخرین تلاش دکترچند روز بعد مراجعه می کند و می گوید که بینایی خود را از دست داده است.
مهندس می گوید متاسفانه نمی توانم شما را درمان کنم، این 100 دلاری را بگیرید! اما دکتر اعتراض می کند که این یک ۵۰ دلاری است. مهندس می گوید شما درمان شدید و 50 دلار دیگر می گیرد .

جیگره دکترارو : ))

لینک ارسال

روز مهندس به همه مهندسان ، دکتران ، معلمان ، برنامه نویسان ، معماران و بقیه مشاغل تبریک عرض می کنم!

به امید موفقیت.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...