رفتن به مطلب

mamad20

ارسال‌های توصیه شده

با سلام 

در بعضی آموزشا میبینیم که یه متغیر نیاز به کتابخونه داره . مثلا یه جا نوشته dim ref as reflector که نیاز به کتابخونه داره و خطا میده که are you missnig a library refrence? چطوری میتونم وقتی یه متغیر تعریف میکنم و کتابخونه می خواد بفهمم کدوم کتابخونه رو میخواد که یا دانلود کنم یا تیک بزنم فعال شه ؟

ممنون

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

dim ref as FELAN اون فلان اسم کتابخونس اون ref اسم متغیره شما طبق اون فلان سمت راست توی قسمت کتابخونه ها اسم اون فلان رو سرچ کن

لینک ارسال

خب اسمش تو کتابخونه ها نیست . به یکی از این دو دلیل که :

1- اسم کتابخونه که تموم دستورای داخلش نیست .ممکنه اسمش x باشه ولی y رو هم دستوردهی کنه .

2- شاید اصلا کتابخونشو نداشته باشم .

میخوام بینم جایی نیست برم فلان کلمه که کتابخونه میخواد رو بزنم بگه این مال کتابخونه ی ایکس هست ؟

اصلا نمیشه همه کتابخونه ها و دستوراشو حفظ کرد که . چطور بفهمم Y  تو کدوم کتابخونه هست ؟

لینک ارسال

خب اسمش تو کتابخونه ها نیست . به یکی از این دو دلیل که :

1- اسم کتابخونه که تموم دستورای داخلش نیست .ممکنه اسمش x باشه ولی y رو هم دستوردهی کنه .

2- شاید اصلا کتابخونشو نداشته باشم .

میخوام بینم جایی نیست برم فلان کلمه که کتابخونه میخواد رو بزنم بگه این مال کتابخونه ی ایکس هست ؟

اصلا نمیشه همه کتابخونه ها و دستوراشو حفظ کرد که . چطور بفهمم Y  تو کدوم کتابخونه هست ؟

نه جایی برای این کار وجود نداره نزدیک 1000 تا کتابخونه بیسیک داره نباید همه رو که حفظ باشید الان ما که همه رو حفظ نیستیم دستوراتش رو شما به مرور زمان با مهارت بیشتر به تسلط بیشتری می رسی و این خود شما هستید که دارید از کتابخونه ها استفاده میکیند  و در برنامه به کار میبرید پس میدونید که کدام کتابخونه رو فعال کردید مگر اینکه سورس بخواین ادیت کنید که اون هم از هر جایی میگیرید کتابخونه هاش همراهش هستن . 

لینک ارسال

ممنون از راهنماییتون ولی من مثلا میخواستم برای ساختن کتاب از یه آموزش استفاده کنم که توی اون آموزش بدون اشاره به کتابخونه فقط داده بود dim ref as reflector و من بودم که مثل چهارپا تو گل موندم که این کتابخونشو از کجا بزایم ؟ پس نمیشه کاری کزد ؟ یبخیال این آموزشا و این کدهای کتابخونه مجهول بشم ؟  

:,(

لینک ارسال

دوست عزیز من باز نفمیدم منظورتونو خب شما همون فلان ک اینجام رفلاکتور هست رو اسمشو بیا توی انجمن سرچ کن ب احتمال 99 درصد هست کتابخونش بعدم دانلودش میکنیو توی پوشه لایبرری میریزیو سورسو اجرا میکنی دیگه

لینک ارسال

ممنون داداش . با  خودم گفتم شاید روش سریعتر و راحت تری باشه واسه تشخیصش . همین کاری که شما گفتی میکنم . دم همتون گرم خداییش سرعت پاسخگوییتون فوق العادس .

:-*

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...