رفتن به مطلب
  • 0

راهنمایی برای طراحی این نوع UI

sajadakbari

سوال

سلام

دوستان برای طراحی این نوع UI که طرحش رو توی عکس ضمیمه گذاشتم. باید از چه روشی استفاده کنم. که روی هر آیتمی که کلیک میشه. لایووت مربوط به اون آیتم نمایش داده بشه. و اون گزینه های پایین هم سر جاشون بمونن. و یه تغییر در حد هایلایت اون گزینه داشته باشن.

من خودم یه چیزایی در مورد فرگمنت شنیدم. نمیدونم این همون فرگمنت هست یا نه.

ممنون میشم راهنمایی کنید.

post-1683-0-17271900-1456646499_thumb.png

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

2 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

بله همین مبحث فرگمنت ولی در حالت عادی هم میشه،

شما بالا یه RelativeLayout خالی بزار و یه آیدی هم بهش بده ، مثلا emptyLayout ، بعد هر چند تا لیوت که میخوای جداگونه طراحی کن ، و مثل کد زیر میتونی لیوت های خودت رو توی emptyLayout اضافه کنی : 

//inja layouti ke qarare layout hamun ro tush load konim ro tariff mikonim
        RelativeLayout EmptyLayout = (RelativeLayout) findViewById(R.id.emptyLayout);

//inja miaim az tarighe LayoutInflater layout khodemun ro mirizim tu ye View
        // dar surati ke az getLayoutInflater() error gereft mitunin az in code estefade konin :
        // LayoutInflater.from(this).inflate(R.layout.ESMLAYOUT, EmptyLayout, false);
        View newLayout = getLayoutInflater().inflate(R.layout.ESMLAYOUT, EmptyLayout, false);

//inja layouti ke be surate view tarif kardim ro be Layoute khalimun add mikonim
        EmptyLayout.addView(newLayout);
لینک ارسال

بله همین مبحث فرگمنت ولی در حالت عادی هم میشه،

شما بالا یه RelativeLayout خالی بزار و یه آیدی هم بهش بده ، مثلا emptyLayout ، بعد هر چند تا لیوت که میخوای جداگونه طراحی کن ، و مثل کد زیر میتونی لیوت های خودت رو توی emptyLayout اضافه کنی : 

//inja layouti ke qarare layout hamun ro tush load konim ro tariff mikonim
        RelativeLayout EmptyLayout = (RelativeLayout) findViewById(R.id.emptyLayout);

//inja miaim az tarighe LayoutInflater layout khodemun ro mirizim tu ye View
        // dar surati ke az getLayoutInflater() error gereft mitunin az in code estefade konin :
        // LayoutInflater.from(this).inflate(R.layout.ESMLAYOUT, EmptyLayout, false);
        View newLayout = getLayoutInflater().inflate(R.layout.ESMLAYOUT, EmptyLayout, false);

//inja layouti ke be surate view tarif kardim ro be Layoute khalimun add mikonim
        EmptyLayout.addView(newLayout);

ممنونم امین جان

با اینکه تازه شروع کردم و زیاد نفهمیدم. اما میرم دنبالش انشالله که بتونم.

اگه زحمتی نیست لطفا به اون تاپیک فلتینگ ویندو هم یه سری بزن.

ممنونم.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...