رفتن به مطلب
  • 0

راهنمایی برای اضافه کردن مطلب به بانک و لیست علاقه مندی

hamed1366

سوال

سلام

من این آموزش و خریدم بارها و بارها نگاه کردم فقط توی یک نکته ای مشکل دارم که دو روزه دیگه اعصابم واقعا خرد شده

من مثلا 5 تا دسته بندی دارم داخل هر کدوم از این دسته بنده ها هم مثلا30 تا موضوع قرار داره که روی هر کدوم بزنی مطلبش رو نمایش میده.

حالا سوال من اینه که چطور باید این ها رو در بانک اضافه کنم یعنی به چه شکل ؟ کل مطلبم باید در بانک ذخیره بشه؟

و اینکه هر مطلب رو چگونه به علاقه مندی ها اضافه کنم؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

3 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

مگه مطالب شما همین الان در دیتابیس نیست؟ گفتید که:

پس مطالب همین الان در دیتابیس هستن نیازی نیست دوباره بهش اضافه بشن... (اگه من سوال رو درست نفهمیدم لطف کنید واضحتر بیان کنید)

ولی برای علاقه مندی ها میتونه یک ستون دیگه اضافه کنی به جدولت و داخلش تعیین کنی که علاقه مندی هست یا خیر، در این باره بحث های زیادی صورت گرفته میتونید جستجو کنید.

نه منظورم توی بانک نبود

منظورم این بود که در فایل txt دارم

لینک ارسال

مگه مطالب شما همین الان در دیتابیس نیست؟ گفتید که:

من مثلا 5 تا دسته بندی دارم داخل هر کدوم از این دسته بنده ها هم مثلا30 تا موضوع قرار داره

پس مطالب همین الان در دیتابیس هستن نیازی نیست دوباره بهش اضافه بشن... (اگه من سوال رو درست نفهمیدم لطف کنید واضحتر بیان کنید)

ولی برای علاقه مندی ها میتونه یک ستون دیگه اضافه کنی به جدولت و داخلش تعیین کنی که علاقه مندی هست یا خیر، در این باره بحث های زیادی صورت گرفته میتونید جستجو کنید.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...