رفتن به مطلب

معمای معبد (بازی که شکست خورد)

ارسال‌های توصیه شده

سلام. خیلی سعی کردم یه بازی توپ بسازم از گرافیک و انیمیشن گرفته تا صدا گزاری و ایده ناب. ولی نفروخت!! راستش از برنامه نویسی خته شدم و احتمالا این آخرین آپی بود که ساختم. این فکر کنم 30 یا 31 امین آپی بود که دادم بازار و مارکتای دیگه و مجموعه درآمد کلیم تو یک سال گذشته به زور رسید به 3 میلیون. وقتی آپ های سخیف و بی ارزشی رو میبینم که فقط یه سورس دستکاری شده از اینترنت با مطالب اینترنتی هستن و بالای 5000 هزار فروش دارن خندم میگیره. بگذریم :

این لینک برنامست تو بازار

https://cafebazaar.ir/app/nono.bazzila.bazar/?l=fa

اینم اسکرین شات ها :

nono.bazzila.bazar0.jpg

هدیه خداحافظی :

راستی سورس بازی رو هم بزودی تو انجمن میزارم رایگان. واسه تازه کارها عالیه چون :

1 . نحوه ذخیره سازی امتیاز رو اموزش میده

2.نحوه استفاده از دیتا بیس رو نشون میده (واسه بازی های حدس یا سوالات چهار جوابی)

3. نحوه صدا گذاری و افکت های صدا (موسقی متن تکرار شونده و صدا کلیک و پیروزی یا باخت)

4. اسپلش با صدا

و خیلی نکات دیگه مثل اینکه جوری فقط با دو لی اوت صدها مرحله ساخت یا بازی از همون جایی که برنامه بسته شده آغاز بشه.

موفق باشین

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

یکی از اشتباهاتت این بوده که همچین بازی رو پولی گذاشتی ، اگه رایگان میزاشتی و با کمی تبلیغ راحت پتانسیلشو داشت و به صفحه اول میرسید و کلی هم دانلودمیگرفتی ، 

نابرده رنج گنج میسر نمیشود ، باز هم ادامه بده ایشالا اپ بعدیت ♥

لینک ارسال

شما استاد مایی و سابقه کاریت بالاس، و اصلن بنده در جایگاهی نیستم ک بخوام نظر بدم، اولین موضوع این ک بازی عالیه خدایی گرافیکش گویای همه چی هس، دومین مورد این ک بازار واقعن سیاست هاش احمقانس، هر برنامه ی چرندی رو قبول میکنه و این واقعن ب ضرر کسایی هس ک زحمت میکشن، از یک طرف دیگه هم خودم ب شخصه وقتی میبینم برنامه های سخیفی مثه لایک بگیرو کامنت بگیرو عکس نوشته بسازو این چرندیات انقدددددددر دانلود میگیره واقعن شرمم میاد ک این ملت چقدررررر ساده هستن ک برای این چیزای بی ارزش پول حاضرن بدن ولی برای .... نه! این دیگه برمیگرده ب فرهنگ غنیِ مردم ایران ک خب توسعه دهنده ها نمیتونن کاری بکنن فقدو فقد باید خودشونو با علایقه مسخره ی اونا وفق بدن تا ب سود برسن، سومین نکته هم این ک مردم بیشتر دارن رو میارن ب درون پرداخت و حاضر نیسن برنامه رو همون لحظه بخرن این مورد کاملن محسوسه تو بازار

و اخرین حرفمم هم اینه، شما نگو من برنامه نویسی رو میزارم کنار، شما ک علمش رو داری، چ بخای چ نخای نمیتونی از دستش بدی، ی کم فکر کن ک ی ایده ی جدید ب ذهنتون برسه ی ایده منحصر ب فردو عالی اصن شاید ی روز همین طوری ک نشستی اون جرقه هه تو ذهنت بزنه و اون چیزی ک میخوای رو بسازیو و دانلودش برسه ب N هزارتا ما هم ببینیمو خوشال شیم، ب امید آینده ای بهتر  :malih:  :cheshmak:

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...