رفتن به مطلب
  • 0

ساخت اپ در برنامه

mamalliii

سوال

سلام دوستان

چیجوری میشه در داخل اپ ،اپ ساخت

منظورم یه چیزی مثل همین کتابساز های اندرویدی هست

میخام حتی مثلا  کد های Manifast اون اپ رو بتونم تنظیم کنم

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

8 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

شما متن های برنامه رو از xml میگیرین ، عکس ها هم از کاربر میگیرین میزارین توی پوشه ی res یا asset یا ...

من گفتم این تئوریه عملی نمیدونم عملیه یا نه

لینک ارسال

راه پژمان عزیز درسته

شما میاین اطلاعاتی مثل عکس ها و متن ها و .... از ریسورس ها میگیرین

یعنی چی؟!

شما میای تو برنامه تعریف میکنی اقا وقتی برنامه اجرا شد بیا تایتل رو از این فایل توی پوشه ی res بگیر یا مثلا رنگ اکشن بارو بیا از اون فایل دیگه بگیر

حالا شما میای یه برنامه میسازی که این اطلاعاتو از کاربر بگیره و در این فایل های xml ذخیره کنه بعد با روشی که پژمان جان گفتن پسوندو عوض کن و خروجی به کاربر بده

این روش به صورت تئوری عملیه و عملی نمیدونم عملیه یا نه

موفق باشید

دوست عزیز اگر منظورتون پست من بود من پژمان نیستم... :wacko1: :wacko1: :wacko1:

ازفایل xml چیجوری عکس بگیرم؟

باید عکس رو در جایی ذخیره کنید و نام اون رو در XML ذخیره کنید. و برای گرفتن هم می تونید از این آموزش استفاده کنید: http://answercenter.ir/topic/12261-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%AA%D8%AC%D8%B2%DB%8C%D9%87-%D9%88-%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D9%81%D8%A7%DB%8C%D9%84-xml-%D8%AF%D8%B1-b4a/

لینک ارسال

فک نکنم با b4a بش...

البته مطمینم نمیش....

گاو نر میخواهد و مرد کهن

لینک ارسال

:DD:  :DD:  :DD:  :DD:  :DD:

فوق العاده کار سخت و پیچیده ای هست

استاد خلیلی و حقیقی حدود 1 سال پیش روی همچین پروژه ای خیلی خیلی کار کردند و اطلاعات بالایی رو در این ضمینه دارن

بدون هیچ شکی منتظر هیچگونه پاسخ و یا آموزشی در این مورد نباشید چون کاملا اختصاصی هست و هیچکس همچین آموزشی رو Public نمیکنه

لینک ارسال

بنظر من کلا کار اینکه کاربر باتون و اینجور چیزا بزاره هیچ مشکلی نداره و خیلی سخت نیست اما سخت ترین کار بنظرم همین خروجی دادن برنامه هست که بنظرم کار مشکلیه

لینک ارسال

سلام؛ برای تولید فایل نصبی برای اندروید (APK) نیاز به جاوا دارید.

حالا من نمی دونم این روشی که من می گم درسته یا نه ولی یه را به ذهنم رسید:

شما می تونید با تغییر پسوند فایل APK به ZIP به تمامی فایل های اون دسترسی داشته باشید. بعد می تونید اون رو اکسترکت کنید و تمامی فایل ها رو ببینید. حالا کار شما اینه:

باید یه کپی از یه فایل APK خام داشته باشید و کاربر با تغییر اطلاعات، اطلاعات وارد شده به فایل های APK اصافه بشه. برای خروجی هم فایل های ذخیره شده رو فشرده کنید و اون رو با پسوند Apk ذخیره کنید.

همون طور که گفتم من این روش رو هنوز تست نکردم ولی می تونید امتحان کنید.

لینک ارسال

راه پژمان عزیز درسته

یعنی چی؟!

شما میای تو برنامه تعریف میکنی اقا وقتی برنامه اجرا شد بیا تایتل رو از این فایل توی پوشه ی res بگیر یا مثلا رنگ اکشن بارو بیا از اون فایل دیگه بگیر

حالا شما میای یه برنامه میسازی که این اطلاعاتو از کاربر بگیره و در این فایل های xml ذخیره کنه بعد با روشی که پژمان جان گفتن پسوندو عوض کن و خروجی به کاربر بده

موفق باشید

لینک ارسال

راه پژمان عزیز درسته

یعنی چی؟!

موفق باشید

ازفایل xml چیجوری عکس بگیرم؟

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...