رفتن به مطلب

قسمت تازه ها در اپدیت جدید بازار

cloner01001

ارسال‌های توصیه شده

سلام دوستان خسته نباشید ، قسمت تازه ها در ورژن جدید بازار کجاست؟

هر چقد میگردمپیدا نمیکنم  :fekr:

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام.

برادر قسمت تازه ها کلا برداشته شده.

لینک ارسال

سلام هموطن ، همونطور که آقا پژمان گفت قسمت تازه ها از صفحه اصلی حذف شده ، ولی میتونین از قسمت دسته بندی ، توی هر موضوع خاصی که برین تازه های اون موضوع رو میتونین ببینین

لینک ارسال

یعنی این میشه یه سیاست جدید از طرف بازارکه ما رومجبور کنه از تبلیغات عدد استفاده کنیم؟ :|

لینک ارسال

یعنی این میشه یه سیاست جدید از طرف بازارکه ما رومجبور کنه از تبلیغات عدد استفاده کنیم؟ :|

دقیقا !

همچنین وضع کسایی که Push میزنن هم خیلی بهتر میشه  yes

لینک ارسال

برنامه های رایگانی که از روز جمعه (فردای آپدیت نسخه جدید کافه بازار) منتشر شدند، همگی کمتر از 100 تا دانلود شدند(بغیر از چند تا اپ که تبلیغات کردند.)این نشون میده که کسی توی دسته بندی  نمیره که تازه ها رو ببینه. :roomNemishe:

لینک ارسال

سلام.دوستان بنده در مورد همین موضوع(حذف شدن بخش تازه ها) یه سری مکاتبات با بازار داشتم ولی متاسفانه جواب قانع کننده ای ندادند.

Capture.PNG

لینک ارسال

پس با حذف تازه ها و تغییرات در دسته بندی ، فکر کنم خیلی از توسعه دهنده ها نتونن برنامه هاشونو تو بازار بفروشن و از بازار حذف میشن :sorry:

این وسط فقط یه عده که بازار ازشون حمایت میکنه و برنامه هاشونو همه جا گذاشته حسابی نونشون تو روغنه :wacko1:

لینک ارسال

سلام دوستان گلم من اکثرا کم پست و مطلب توی انجمن میزارم به جز لحظات ضروری  :rolleyess:

زمانیکه نسخه بتای 7 کافه بازار امد اونم از طریق سایت کافه بازار من خیلی تحلیل کردم و سپس به این نتیجه رسیدم که برای شما میگذارم تا شما هم مطلع شوید.

برای برنامه نویس هایی که تازه شروع به کار کردند اصلا خوب نیست کافه بازار نسخه جدیدشو از اپل استور کپی کرده  و همانند مارکت آمریکایی کرده تا به این صورت شرکت های تجاری بازی سازی خارجی رو بیشتر ترقیب به همکاری با خودش کنه و بتونیم ما ایرانی ها بصورت ریالی از برنامه های خارجی خرید کنیم البته این نظر و تحقیقات شخصی خودمه :cheshmak: 

ولی خودم به شخصه اصلا راضی نیستم چون کافه بازار میشه فقط برای چند شرکت برنامه نویسی و فقط رقابت  :wacko1: 

برای همین تصویر همین الان از مارکت آمریکایی اپ استور با کافه بازار رو به عنوان مقایسه براتون درست کردم تا خودتون متوجه بشید تازه جالب ترش اینه که ترتیب قرار دادن اپ ها هم از اپ استور کپی کرده دیگه قضاوت با خودتونه :fekr: 

ولی واقعا سر برنامه نویس های تازه چه بلایی میاد ؟! :wacko2:

براتون آرزو موفقیت میکنم و دوستان گلم برنامه ایی در کافه بازار منتشر کردم که در نسخه جدید بازار حتی 1 دانلود و خرید هم نداشته  :sorry: 

http://s6.picofile.com/file/8242492684/Cafe.jpg

Cafe.jpg

لینک ارسال

بخش دسته بندی هم تازه هاش بدرد نمی خوره . بعضی بخش ها اصلا تازه ها نداره و اون بخش هایی که تازه ها دارن ، فقط 20 تا برنامه تازه رو نشون میدن. واین یه فاجعه اس برای اکثر توسعه دهندگان چون اصلا برنامه ها دیده نمیشن. بخش جستجوشم داغون کردن و نتایج جستجوش کاملا پرت میاره

لینک ارسال

• 2 هفته بعد...

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...