رفتن به مطلب
  • 0

سوال

سلام دوستان

میشه به من بگید چطوری میشه اسکرول ویو رو با اندازه صفحه نمایش های مختلف ست کرد؟

یکی از دوستان یه راهنمایی کرد و گفت با dip حالا اگه راهش همینه لطفا بگید دقیقا کجا چه کدی رو بنویسم؟*خوشمزه*

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ارسال‌های توصیه شده

عزیز با این ها درست نمیشن باید توی کد نویسی کد بزاری براش ..

حتما باید کدی که برا اسکرول نوشتی رو ببینم اگه مشکلی نداری بزارش همینجا اگه که ن اسکایپ منو ادد کن

لینک ارسال

سلام دوستان

میشه به من بگید چطوری میشه اسکرول ویو رو با اندازه صفحه نمایش های مختلف ست کرد؟

یکی از دوستان یه راهنمایی کرد و گفت با dip حالا اگه راهش همینه لطفا بگید دقیقا کجا چه کدی رو بنویسم؟*خوشمزه*

کلا اسکرول تو بعضی مدل ها ایراد داره

مثلا تو اسکروا باتن هست بجای عدد بزن ارتفاع باتن ضربدر( تعداد باتن + فاصله بینشون)

البته نمیدونم جواب بده یا نه

لینک ارسال

بستگی داره به اینکه شما منظورتون سازه خوده اسکرول برای گوشی باشه یا محتویات داخل اسکرول

اگر برای محتویات داخل اسکرول به مشکل خوردین بگین داخل اسکرول چی گذاشتین تا بشه بهتر کمک کرد...مثلا بقول آقا فرزاد از باتن استفاده کرده باشی یه جوره و اگر از متن استفاده کرده باشی جور دیگس

لینک ارسال

والا من بالاخره نفهمیدم چیکارش کنم یکی میگه راه هست یکی میگه راه نیست

بابا این اسکرول ویویی که من میگم مال سورس کتاب امام خامنه ایه تو تاپیک مربوط که میزنم هیشکی جواب نمیده اینجا هم میزنم میاین اخطار میدین تو تاپیک مربوطه بنویسید!!

خب باباجان سورس میسازید حداقل کامل بسازید من الان یه باگ تو قسمت سرچ پیدا کردم این باگ اسکرول ویو به این سادگی رو کل این انجمن هیشکی راهی نداره چه برسه به اون باگی که من پیدا کردم

درضمن داداش من مگه من خرم میگی تو بعضی مدل ها مگه چند مدل اسکرول ویو داریم؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!

هیشکی نیست این وسط بیاد اموزش رو به صورت مبتدیانه بسازه مثلا بگه تو قسمت اسکریپت این کدهارو بنویسم با عکس و کامل؟؟؟؟؟

*عصبانی**عصبانی**عصبانی**عصبانی**عصبانی**عصبانی**عصبانی**عصبانی**عصبانی**عصبانی**عصبانی**عصبانی**عصبانی**عصبانی*

لینک ارسال

بستگی داره به اینکه شما منظورتون سازه خوده اسکرول برای گوشی باشه یا محتویات داخل اسکرول

اگر برای محتویات داخل اسکرول به مشکل خوردین بگین داخل اسکرول چی گذاشتین تا بشه بهتر کمک کرد...مثلا بقول آقا فرزاد از باتن استفاده کرده باشی یه جوره و اگر از متن استفاده کرده باشی جور دیگس

داخل اسکرول ویو یه لی اوت لود شده که توی اون لی اوته هفت تا دکمس حالا این هفتا دکمه توی گوشی درسته ولی توی تبلت 5و نصفیش دیده میشه باقیش نیس دیگه

اگه امکانش هست خیلی مبتدیانه راهنماییم کنید ممنون

لینک ارسال

چند نوع اسکرول نداریم- ولی با توجه به محتویات داخل اسکرول کد نویسیش متفاوته- ضمنا اینجا کسی مجبور به پاسخ نیست که شما طلبکارانه سوال میکنید!!!

اینجا همه دوستانه به هم کمک میکنن

حدس میزنم مشکل شما با ارتفاع اسکرول باشه...

بهتره چن سوال بپرسم تا بتونم کمک کنم:

ایا از اول تعدا دکمه های سورس همین هفتا بوده؟

ایا ارتفاع رو تغییر میدین باز هم همینطوره؟

لینک ارسال

دوست عزیز شما اومدین یه سورس گرفتین که بنده هم با بد بختی باهاش میتونم کارکنم

بعد توقع دارین ازش یه چیز توپ در بیارین..

شما اول برید سورس های ساده رو تمرین کنین بعد یواش یواش خودتونه ارتقاع بدین

اینجوری مطمعن باشد زیاد به مشکل برنمیخورید*چشمک*

بعد در رابطه با سوالتون اسکرول هم یکم تنظیم کردنش با باتن و لیبل و ...

پیچیدست

پیچیده که میگم فکر نکنید که باید حرفه ای باشین ن اینجور نیست اگه به آموزش های تو انجمن تکیه کنید در رابطه با اسکرول

مطمعن باشد مشکلتون حل میشه

والا من این سورس رو ندارم تا بتونم بهتر کمکت کنم

ولی دوست عزیزی که ساختنش قطعا کمک میکنن

لینک ارسال

چند نوع اسکرول نداریم- ولی با توجه به محتویات داخل اسکرول کد نویسیش متفاوته- ضمنا اینجا کسی مجبور به پاسخ نیست که شما طلبکارانه سوال میکنید!!!

اینجا همه دوستانه به هم کمک میکنن

حدس میزنم مشکل شما با ارتفاع اسکرول باشه...

بهتره چن سوال بپرسم تا بتونم کمک کنم:

ایا از اول تعدا دکمه های سورس همین هفتا بوده؟

ایا ارتفاع رو تغییر میدین باز هم همینطوره؟

سوال یک- بعله از اول 7 تا بوده

سوال دو- گذینه اینرهای که توی تنظیمات اسکرول ویو هست رو تغییر میدم اندازش تغییر میکنه ولی با همه صفحه نمایش ها ست نمیشه

درضمن من طلبی از کسی ندارم چون این سوال مربوط به سورس خریده شدست پس باید یکی باشه که خدمات پس از فروش بده

لینک ارسال

دوست عزیز شما اومدین یه سورس گرفتین که بنده هم با بد بختی باهاش میتونم کارکنم

بعد توقع دارین ازش یه چیز توپ در بیارین..

شما اول برید سورس های ساده رو تمرین کنین بعد یواش یواش خودتونه ارتقاع بدین

اینجوری مطمعن باشد زیاد به مشکل برنمیخورید*چشمک*

بعد در رابطه با سوالتون اسکرول هم یکم تنظیم کردنش با باتن و لیبل و ...

پیچیدست

پیچیده که میگم فکر نکنید که باید حرفه ای باشین ن اینجور نیست اگه به آموزش های تو انجمن تکیه کنید در رابطه با اسکرول

مطمعن باشد مشکلتون حل میشه

والا من این سورس رو ندارم تا بتونم بهتر کمکت کنم

ولی دوست عزیزی که ساختنش قطعا کمک میکنن

این سورس چیز خاصی نداره که سخت باشه

بس که گیجم کردن غاتی کردم برای همین میگم از اول یاد بدید

درضمن سه تا از برنامه های ساخته شدم با این سورس یه هفتس تو بازار انتشار پیدا کرده این مشکل داره کاربران اون برنامه ها هم اذیت میکنه

لینک ارسال

دوست عزیز این برنامه توسط سه مارکت اصلی یعنی بازار و مایکت و ایران آپس تایید شده،قبل از خرید لینک فایل APK رو اختیار

خریداران قرار داده شده تا برنامه رو ببینند و لینک های مارکت ها که تایید کردند هم قبل از خرید مشاهده کردید.

توی بازار http://cafebazaar.ir/app/emam.khamanei/?l=fa توی این یکی دو ماه 2000+ دانلود داشته.

شما چطور بهش گیر میدید که سورس و برنامه مشکل داره؟ لطقا منطقی باشید.

مشکل تغییر در برنامه و تنظیم ScrollView به نظر شما جزء مشکلات سورس کد هست؟ جز کبود اطلاعات شما در تنظیم ScrollView هست که ما

و بچه های انجمن هم تا جایی که سواد داریم ، داریم به شما کمک میکنیم برای حل مشکلتون.

شما تنها کسی نیستید که سورس رو خریداری کردید و قبل و بعد از شما حداقل 15-20 نفر دیگه این سورس رو خریداری کردند.

لطفا کمی اطلاعات خودتون رو بر دوش سورس نندازید.

در ضمن عفت کلام داشته باشید...

اینجور حرف ها و حاشیه سازی ها تکرار بشه 100% برخورد و کاربر از انجمن اخراج خواهد شد !

با تشکر

لینک ارسال

دوست عزیز این برنامه توسط سه مارکت اصلی یعنی بازار و مایکت و ایران آپس تایید شده، شما چطور بهش گیر میدید که سورس مشکل داره؟

مشکل تغییر در برنامه و تنظیم ScrollView به نظر شما جزء مشکلات سورس کد هست؟ جز کبود اطلاعات شما در تنظیم ScrollView هست که ما

و بچه های انجمن هم تا جایی که سواد داریم ، داریم به شما کمک میکنیم برای حل مشکلتون.

شما تنها کسی نیستید که سورس رو خریداری کردید و قبل و بعد از شما حداقل 15-20 نفر دیگه این سورس رو خریداری کردند.

لطفا کمّی اطلاعات خودتون رو بر دوش سورس نندازید. با تشکر

من نمیدونم چرا ب جای راهنمایی علاقه دارید دعوا راه بندازین من از زمانی که تو این سورس هیچ دستی نزاشتم این اسکرول ویو توی تبلت مشکل داشته این یعنی که برنامه نویس محترم این سورس باید از قبل به فکر این موضوع میبود

من یه ایده ای دارم که بدون حل این مشکل امکان عملی شدنش وجود نداره خداوکیلی یه بار قشنگ از بالای این تاپیک رو بخونین هیشکی راهنمایی که بشه عملیش کرد نداده پس من بدبخت الان باید چیکارکنم؟*اشک کوچک**گریه*

لینک ارسال

برای ست شدن با همه صفحه ها شما باید از طریق کد اسکرول ویو اضافه کنی

اول اینشتیالیز کن

scvmain.Initialize(100%x,"a")

عدد 100 به معنی اسکرول اندازه صفحه است

وبعد اد ویو کن

Activity.AddView (scvmain, 0, 0, 100%x, 100%y)

و بعد بیا شی مورد نظر رو اضافه کن

ImageView1.Initialize("Imageview1")                       
           scvmain.Panel.AddView(ImageView1,5%x,70%y,50%x,20%y)

ImageView2.Initialize("Imageview2")                       
           scvmain.Panel.AddView(ImageView2,60%x,70%y,50%x,20%y)

ImageView3.Initialize("Imageview3")                       
           scvmain.Panel.AddView(ImageView3,115%x,70%y,50%x,20%y)

خوب من الان اومدم 3 تا عکس اضافه کردم چون افقی کار میکردم میام left و width اخرین شی رو با هم جمع میکنم میشه 165 و5 تا اضافه میکنم میشه 170 واینو برمیگردم وتوی این کد میزارم

scvmain.Initialize(170%x,"a")

البته عدد 170 رو میشه با متغیر به دست اورد ولی من این جوری گفتم که تو کد مشکل نداشته باشی

لینک ارسال

بابا من اصلا غلت کردم من الاغ شما استیو جابز

من کمبود اطلاعات دارم حالا شمایی که بلدی میشه بگی چیکارش کنم اینو؟

اخطار دوم . بار سوم نام کاربری و IP Address شما از انجمن Ban خواهد شد !

لینک ارسال

سلام خدمت تمامی مدیران انجمن و همکاران عزیز ایشان و سلام به تمامی کاربران محترم انجمن

عزیزان، من یه سورسی رو از دوستم خریدم، سورس مشکلی نداره... من یک (ScrollViewe) دارم و یک (ImageViewe) ایمج ویو رو تنظیم کردم ولی مشکل اساسی من اسکرول ویو هست که وقتی متن وارد شده بقیه متن زیر کادر میره و متن ناقص در میاد لطفا در اسرع وقت جواب دهید

باتشکر

لینک ارسال

سلام خدمت تمامی مدیران انجمن و همکاران عزیز ایشان و سلام به تمامی کاربران محترم انجمن

عزیزان، من یه سورسی رو از دوستم خریدم، سورس مشکلی نداره... من یک (ScrollViewe) دارم و یک (ImageViewe) ایمج ویو رو تنظیم کردم ولی مشکل اساسی من اسکرول ویو هست که وقتی متن وارد شده بقیه متن زیر کادر میره و متن ناقص در میاد لطفا در اسرع وقت جواب دهید

باتشکر

سلام عزیز.

فکر کنم مشکل شما این باشه که باید مقدار innerHeghit رو از دیزاینر بیشتر قرار بدید:

Untitled_1.gif

لینک ارسال

http://s4.picofile.com/file/8185318350/Screenshot_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B5_%DB%B0%DB%B4_%DB%B2%DB%B8_%DB%B1%DB%B1_%DB%B3%DB%B5_%DB%B2%DB%B8.png

به تصویر نگاه کنید... در آخرمتن که نوشته (((که))) در واقع این آخر متن نیست ولی ناقص در اومده در (بلوستکس) کامل در میاد ولی در گوشی من (ُSamsung SIII) مانند عکس در میاد لطفا راهنمایی کنید اگه کسی (Team Viewer) داره لطفا بگه تا Id رو بفرستم فقط کمک کنید

باتشکر

لینک ارسال

آقای نیکروان مقدار رو تنظیم کردم بازم نشد به 800 و حتی به 1000 رسوندم ولی بازم نشد

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...