رفتن به مطلب

اطلاع رسانی

Farzad Musavi

ارسال‌های توصیه شده

سلام دوستان

یه برنامه اطلاع رسانی شهری نوشتم میخاستم قبل انتشار نظر دوستان رو هم بدونم دربارش

لینک برنامه

ممنون

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام به استاد موسوی عزیز ،

آیکون برنامه بهتر هست که از رنگ های مختلف در اون استفاده بشه تا جذاب تر باشه همچنین نوشته رو حذف کنید و سعی کنید از آیکون های مرتبط با خبر رسانی استفاده کنید.

صفحه اسپلش برنامه هم خوب هست اما می تونست که بهتر باشه ، پس زمینه رو سفید در نظر بگیرید و یک آیکون بزرگ در برنامه در وسط صفحه قرار بدید و یک نوشته معرف برنامه در زیر اون بزارید ، همچنین می تونید از پرچگرس بار های متریال و قشنگ استفاده کنید.

برای من به محض وارد شدن به صفحه اصلی برنامه فورس کلوز می شه.گوشی LG G2 با اندروید پنج هست و با اینترنت رایتل تست می کنم.حالا نمی دونم که مشکل کجا هست.

لینک ارسال

سلام مهدی جان

ممنون بخاطر نظر خوبت

من رو گوشیم و تبلت داداشم تست کردم مشکلی نداشت یه تغییر کوچیک دادم اگه زحمتی نیس دوباره دانلود کنن ببین باز مشکل داره؟

لینک ارسال

سلام مهدی جان

ممنون بخاطر نظر خوبت

من رو گوشیم و تبلت داداشم تست کردم مشکلی نداشت یه تغییر کوچیک دادم اگه زحمتی نیس دوباره دانلود کنن ببین باز مشکل داره؟

نه هنوز مشکل رفع نشده.

هر چی‌هست در قسمت آنلاین برنامه و دریافت اطلاعات هست چون که آفلاین می تونم به برنامه دسترسی پیدا کنم.

شما روی چه نسخه از اندرویدی تست کردین؟ من روی هوآوی p8 با اندروید پنج هم تست کردم ، اون هم از برنامه خارج شد.

لینک ارسال

نه هنوز مشکل رفع نشده.

هر چی‌هست در قسمت آنلاین برنامه و دریافت اطلاعات هست چون که آفلاین می تونم به برنامه دسترسی پیدا کنم.

شما روی چه نسخه از اندرویدی تست کردین؟ من روی هوآوی p8 با اندروید پنج هم تست کردم ، اون هم از برنامه خارج شد.

4.3 و 4.2

بررسی میکنم یه نسخه میفرستم برات تست کنی

ممنون بخاطر وقتی که گذاشتی :53: :53:

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...