رفتن به مطلب

اپلیکیشن امام زادگان

ارسال‌های توصیه شده

درود خدمت تمامی دوستان عزیزم امیدوارم مثل همیشه خوب و تندرست باشید. 

جدیدا پروژه ایی رو با اداره اوقاف استان اصفهان استارت زدیم که پیاده سازی پرتال امام زادگان به آدرس » 

www.EmamZadegan.Ir

در قالب یک اپلیکیشن هست. 

رابط کاربر اپ تا حدودی آماده شده و میخواستم نظر شما عزیزان رو راجبش بدونم. 

از همه عزیزان درخواست میکنم اگر پیشنهادی برای بهبود طرح دارید دریغ نکنید. 

موفق و موعید باشید. 

Screen.png

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

رنگش کاملن با موضوع همخوانی داره، از طراحى متریالشم در سطح خوبو معقول استفاده شده، عالیه ب نظرم

لینک ارسال

سلام ،

خیلی خوب هست ، موضوع زیبایی برنامه داره. طراحی متریال زیبایی هم داره ، فقط در اکشن بار صفحه سوم جای پرانتز ها بهم ریخته که البته زیاد هم به چشم نمی یاد.

فقط این که این برنامه قراره تمامی امکانات سایت اصلی رو پشتیبانی بکنه و یا فقط لیست امام زادگان و معرفی اون ها؟

لینک ارسال

ی چیزی ب نظر خودم بهتر اومد،  شاید شما نپسندین،اون قسمت ک 6 تا باتن اضافه کردین ک شامل شرح حال و زیارت نامه و ... این قسمت ب نظرم از حالت باتن ب حالت تب بیارین زیباتر میشه (البته نظر منه) با دیزاین ساپورت، البته خیلی هم تغییر ایجاد نمیشه ولی خب...

لینک ارسال

سلام ،

خیلی خوب هست ، موضوع زیبایی برنامه داره. طراحی متریال زیبایی هم داره ، فقط در اکشن بار صفحه سوم جای پرانتز ها بهم ریخته که البته زیاد هم به چشم نمی یاد.

فقط این که این برنامه قراره تمامی امکانات سایت اصلی رو پشتیبانی بکنه و یا فقط لیست امام زادگان و معرفی اون ها؟

تمامی امکانات پیاده سازی میشه از جمله پخش 360 درجه پانورما و سایر امکانات ولی تمرکز اصلی روی بخش معرفی امام زادگان هست. اون پرانتز ها هم مشکل انکد هست که درست میشه... 

ی چیزی ب نظر خودم بهتر اومد،  شاید شما نپسندین،اون قسمت ک 6 تا باتن اضافه کردین ک شامل شرح حال و زیارت نامه و ... این قسمت ب نظرم از حالت باتن ب حالت تب بیارین زیباتر میشه (البته نظر منه) با دیزاین ساپورت، البته خیلی هم تغییر ایجاد نمیشه ولی خب...

ممنونم از نظرت اتفاقا با دیزاین ساپورت هم زدم ولی زیاد جالب نشد برای همین از باتن استفاده کردم. 

ممنون از همه دوستان ♥

لینک ارسال

طراحی خیلی خیلی خوب شده 

تو اسپلش میشد بهتر کار کرد (هر چی اسپلش خلوت تر باشه بیشتر جلب توجه میکنه, سرنخ میدم دستت ببینم خودت چی تو ذهنت میاد) 

اون اطلاعات فیزیکی دیگه چیه؟؟ 

لینک ارسال

عالی کار کردی فقط با بیسیک درست کردی یا استدیو؟

لینک ارسال

واقعا حرفی برای گفتن نذاشتید! با بیسیک زدین اینو؟!

بله بیسیک هست. 

طراحی خیلی خیلی خوب شده 

تو اسپلش میشد بهتر کار کرد (هر چی اسپلش خلوت تر باشه بیشتر جلب توجه میکنه, سرنخ میدم دستت ببینم خودت چی تو ذهنت میاد) 

اون اطلاعات فیزیکی دیگه چیه؟؟ 

فکر کنم اون پایین رو برادارم خلوت تر بشه ؟ 

اطلاعات فیزیکی یه سری اطلاعات از مکان هر امام زاده است... تو سایت که بری تو بخش یک امام زاده هست متوجه میشید... 

عالی کار کردی فقط با بیسیک درست کردی یا استدیو؟

بله بیسیکِ

ممنون از نظراتتون دوستان ♥

لینک ارسال

فکر کنم اون پایین رو برادارم خلوت تر بشه ؟ 

اطلاعات فیزیکی یه سری اطلاعات از مکان هر امام زاده است... تو سایت که بری تو بخش یک امام زاده هست متوجه میشید... 

لودینگ خوبه  

توضیحات برداری خوب میشه فونت امامزادگانو تغییر بده 

سایتشو دیدم 

تو چندتا امامزاده نگاه کردم آدرس و اطلاعات فیزیکی هر دو یکی است

لینک ارسال

سلام  علیرضا

خیلی خوبه مخصوصا اسپلش و رنگا ! :cheshmak:

تو تلگرامم بهت گفتم بنظرم برای طراحی متریال اون سایز اکشن بار بزرگه ... :pardon:

وگرنه بقیش حرف نداره :DD:yes 

موفق باشید :|

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...